Satılık arsa Orhaniye Araziler // Gönenç Emlak Marmaris

Marmaris Merkezden araçla kırk beş dakika mesafede bulunan satılık arsa Orhaniye gayrimenkul ve araziler.

Emlak Danışmanı

Satılık Arsa Orhaniye Gayrimenkul

 • İlan No
  178
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  2000
 • İmar
  Sit Alanı
 • Taks
  %5
 • Kaks
  %10
 • Kadastro Yolu
  Yolu Yok
Açıklama

Orhaniye

Marmaris Merkezden araçla kırk beş dakika mesafede bulunan satılık arsa Orhaniye gayrimenkul. Deniz manzaralı olan arsa, yola cepheli ve bağımsız tek parseldir. Bölgede imar çalışmaları aktif olarak devam etmektedir. Alt yapı hizmetlerine sahip olan Orhaniye , yatırımı planlayan alıcılar için uygun özelliklere sahipdir. 

Orhaniye İmar Durumu

Datça Bozburun plan hükümlerinde yer alan değişiklik ile en çok 85-90 m2 tabana oturan iki katlı arsa inşaa etme olanağı vardır. Ancak Marmaris Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünden bilgi alınarak son değişikliklerin öğrenilmesi gerekir. Mülk sahibi veya vekalet verdiği kişi tarafından talep edilirse Belediye bilgi verir.  Eğer parselinizi satmaya karar verirseniz öncelikle İ.D.B (İmar Durum Belgesi) almakta önemle yarar vardır.

Taşınmaz Yer Tespit İşlemi

Arsalar söz konusu olunca bu belge de yeterli değildir. Kazık çakma veya GPS ile hudutların da tesbit edilmesi gerekir. Bu husus tarafalara tavsiye edilir. Randevu ile yer gösterilir. Prosedüre uygun işlem yapılır. Bakanlığın 2003 tarih 59 numaralı tebliği esastır.Daha fazla bilgi için lütfen bize ulaşınız. Satilik kiralik daire konut arsa hakkında sorularınızı gonencemlak ofisimize iletiniz. Danışmak kazandırır.

Orhaniye Gönenç Emlak Şirketi

Bir Ocak 1994 tarihinde şirketimiz Marmaris Merkezde kuruldu. Gayrimenkul sektöründe deneyimli uzman kadromuz ekip çalışması ile danışmanlık hizmeti vermektedir. Yüzlerce satılık kiralık gayrimenkul ilanından oluşan ilanlar düzenli güncellenir. Portföyümüz elektronik ortamda yayınlanır. Fırsatlara ulaşmak için sitemizi düzenli takip etmek oldukça yararlıdır. Firmamıza ait haber siteleri, bloglar ve sosyal medya hesaplarımızdan, akıllı telefonlardan bizi izlemeniz mümkündür.  

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita