Satılık Arsa Selimiye Emlak // Gönenç Emlak Marmaris

Yatırım amacına yönelik yüksek prim potansiyeline sahip Selimiye satılık arsa parseli piyasaya sunuldu.

Emlak Danışmanı

Satılık Arsa Selimiye Emlak

MUĞLA MARMARİS SELİMİYE KÖYÜ
 • İlan No
  309
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  4250
 • İmar
  İmarsız
 • Taks
  %5
 • Kaks
  %10
 • Kadastro Yolu
  Yolu Yok
Açıklama

Deniz Manzaralı Arsalar

Yatırım amacına yönelik yüksek prim potansiyeline sahip Selimiye satılık arsa parseli piyasaya sunuldu. Satılık arsa Selimiye Marmaris'e 40 km mesafede bulunmaktadır. Selimiye Köyü satılık arsa net parseldir. Köyün üst taraflarında ve Kızılköy istikametinde yer alan gayrimenkul bir cephesi boydan boya kadastro kaydına geçirilmiş olan patika yola sahip gayrimenkul özelliğine sahipdir. Köy yerleşim alanının dışında kalmaktadır. Satılık arsa Selimiye Denizden yaklaşık olarak iki km uzaklıktadır.

Satılık Gayrimenkul İçin Yer Gösterme

T.C.Sanayi ve Ticaret Bakanlığı 2003 tarih ÖSG-2003-59 nolu tebliğin K1 Bölüm1 ve 7nci maddesi gereğince işlem yapılır. Yer gösterme amacıyla ücret talep edilemez. Fakat; verilen hizmetin kayıt altına alınması için iki nüsha tutanak tanzim edilir. İmza altına alınan bu yer gösterme belgesi ile bilgi verilerek yer gösterimesi ile gereken yapılır. Arsa arazi tarla tipi gayrimenkul satışlarında GPS veya kazık çakma yöntemi ile parsel hudutları belirlenir. Bu tespit ancak harita büroları vasıtasi ile yapılacağından sadece tavsiye ederiz. Güvenli alışverişin sağlanması için özen göstermek görevimizdir.

İmar Durumu

Datça Bozburun Plan Hükümleri ile bağlı olarak çıkarılmış yönetmelikler kanunlar bu bölge için geçerlidir. 1/25.000 ölçekli Revizyon İmar planı onaylanmıştır. Muğla Büyük Şehir Belediyesi olunca, Selimiye Marmaris Belediyesine bağlanmıştır. Ayrıca Selimiyenin Köy konumundan çıkarılarak mahalle olduğunu söyleyelim. Parselin durumu hakkında net bilgiler Fen İşleri Müdürlüğü'nden alınabilir. 

Gönenç Emlak Marmaris

27 yıl üzerinde süredir gayrimenkul sektöründe profesyonel danışmanlık hizmeti sunmakta olan şirketimiz, sürekli güncellenen portföye sahipdir. Gonenc Emlak satılık  daire konut arsa gayrimenkul ilan sitesi köylerde villa müstakil ev köy evi bilgilerini yayınlamaktadır. Lütfen satın almak istediğiniz mülk talebiniz yanısıra kiralık ev daire isteğinizi iletiniz. Taşınmazınızın değerinde, hızlı satılmasını istiyorsanız bize ulaşınız. Yeni kayıtlarımızı sosyal medya üzerindeki hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ücretsiz üyelik sistemi ile izleyicilerimize ulaştırdığımız bültenimiz için üye olmanız önerilir.

Yasal Uyarı: Yayınlanan yazılarımızın tüm hakları Gönenç Emlakçılık Şirketi’ne aittir. Kısmen veya tamamen alıntı yapılarak link verilse dahi kullanılamaz.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita