Satılık Arsa Selimiye Emlak // Gönenç Emlak Şirketi

Gönenç Emlak Şirketi Muğla Marmaris Selimiye emlak ilanları ve Selimiyede satılık arsa bilgileri veriyor.

Emlak Danışmanı

Yatırımcılara Arsa Fırsatı

 • İlan No
  349
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  47120
 • İmar
  İmarsız
 • Taks
  %5
 • Kaks
  %10
 • Kadastro Yolu
  Yolu Var
Açıklama

Selimiye Satılık Arsa

Gönenç Emlak Şirketi Muğla Marmaris Selimiye emlak ilanları ve Selimiyede satılık arsa bilgileri veriyor. Mugla İli Marmaris İlçesine bağlı olan Selimiye Mahallesi'nde arazi vasfına sahip 47.000m2 arsa satılıktır. Şirketimiz aracılığı ile Marmaris Selimiye Emlak piyasasına sunulmuş gayrimenkul resmi tapuya sahiptir.

Muğla İl Özel İdaresi imar ve kentsel iyileştirme Müdürlüğü'nün 22/07/2007 tarihli 16133 sayılı yazılarında bu gayrimenkulün Ö.Ç.K.K. Başkanlığınca onanlı 1/25000 ölçekli Datça Bozburun çevre düzeni planında Orman Alanı kullanımında kaldığı görülmüştür. Belirtilen alanlarda 1/1000 ve 1/5000 ölçekli uygulama imar planı yapılarak onaylanmadan imar durumu, henüz inşaat ruhsatı verilecek aşamada değildir. Arazi komple deniz manzaralı, yamaç konumunda olduğundan prim yapma potansiyeline sahiptir. Metraj olarak sahip olduğu büyüklük nedeniyle yatırımcılara önerilir gayrimenkul tipidir.

Satılık arsa boydan boya kadastro yoluna cephelidir. Bu yol ana caddedir. İmar geldiğinde önemli bir özellik teşkil edecektir. Arazi Selimiye Mahallesine gelmeden önce yolun sol tarafında kalmaktadır. Arazi tamamen deniz manzaralıdır. Muhtelif zeytin, çam ağaçları bulunan gayrimenkul yoldan yukarıya doğru meyil alarak yükselmektedir. Arazi, 47.000m2 metraja sahip olması D.K.K.A içinde ve sit alanı içinde kalmaması avantaj olup değeri yükselten bir etmendir. 1/25.000 ölçekli Revizyon Planı onaylanmıştır. İmar konularında yetki Marmaris Belediyesi'ne verilmiştir. Satılık arsa randevu alarak şirket yetkilisi tarafından gösterilir.

Gönenç Emlak

25 yıl üzerinde süredir gayrimenkul sektöründe danışmanlık hizmeti vermekte olan şirketimiz sürekli güncellenen portföyünde sadece Selimiye Mahallesi'nde 60 adet üzeri arsa arazi konut villa inşaatına uygun emlaklar yanı sıra köy evi taş evler koy denize sıfır gayrimenkul bilgilerini bulundurmaktadır. Mugla sahillerde satilik kiralik daire konut ve emlak arsa villa ada köy evleri ile otel ilanları yenilenerek verilmektedir.

Güney sahilleri turistik kıyılarımızda gayrimenkul pazarlama çalışmaları sürdüren şirketimiz, yatırım amaçlı koy büyük arazi arsa otel marina çekek yeri uygun arsalar tipi gayrimenkul bilgilerini ilan sitesinde sunmaktadır. Ayrıca yoğunluk nedeniyle hızlı güncellenen Marmariste satilik daire ve Marmariste kiralik ev ile yazlik konut sayfalarımızda bilgileri izlemeniz mümkündür. Lütfen sorularınız için bize ulaşınız.

Yasal Uyarı: Yayınlanan yazılarımızın tüm hakları Gönenç Emlakçılık Şirketi’ne aittir. Kısmen veya tamamen alıntı yapılarak link verilse dahi kullanılamaz.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita