Satılık Arsa Selimiye Emlak Gayrimenkul // Gönenç Emlak Marmaris

Satılık arsa Selimiye emlak gayrimenkul Marmaris'e 35-40 dakika mesafede bulunan, deniz manzaralı parsel.

Emlak Danışmanı

Satılık Arsa Selimiye Emlak Gayrimenkul

 • İlan No
  623
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  425
 • İmar
  Konut
 • Taks
  %10
 • Kaks
  %20
 • Kadastro Yolu
  Yolu Var
Açıklama

Selimiye Satılık Arsalar

Satılmıştır. Emsal bilgi olaması düşünülerek yayında bırakılmıştır. Benzer özelliklere sahip parseller için yeni fırsatların size ulaşmasını isteseniz sayfa alt sağ kısmında bulunan ücretsiz Büten üyeliği işleminizi mail adresini yazarak gerçekleştirmeniz mümkündür. Satılık arsa Selimiye emlak gayrimenkul Marmaris'e 35-40 dakika mesafede bulunan, deniz manzaralı ve denize 160 metre mesafede bulunan, yasal olarak ev inşaa edilebilen, yol, su ve elektrik mevcut, özel arsa. Yasal olarak 85m2 den büyük olmayam tabana oturan iki katlı konut inşaatına uygundur.

İmar Durumu

18 maddeden oluşan ve Ağustos 2008 yılından beri halen yürürlükte olan, Muğla ili sınırları içinde yer alan, Özel çevre koruma bölgelerine ait, 1/25.000 ölçekli çevre düzeni planlarındaki kırsal yerleşim alanlarına ilişkin, geçiş dönemi yapılaşma koşulları hakkındaki yönetmelik kriterlerine uygun arsadır.

Takas

Antalya kent merkezinde nezih mevkide apartman dairesi ile takas yapılarak satışı mümkündür. Detaylı bilgi almak için bize ulaşınız. Güvenli satış için alıcı satıcı karşılıklı görüştürülür.

Emlak Bülteni

Selimiye imar bilgileri hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilmek için; hazırladığımız 1 Eylül 2008 de yayına başlayan www.selimiyeemlak.net sitemizi ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Sorularınız için her iki sitemizden bizlere ulaşabilirsiniz. Pusulanız doğru bilgi olsun.

Kurumsal Danışmanlık

Şirketimiz 1994 yılından beri Marmaris Ticaret Odası üyesidir. Ayni zamanda, Emlakçılık derneği kurumsal üyesiyiz. Şirketimizin uluslararası Nace kodu 683102 dir. Şirketimiz interaktif bilgi bankasına sahipdir. Yüzlerce satılık emlak bilgisi mevcutdur. Bu bilgiler herdün düzenli olarak güncellenir. Marmarisde sektör hakkında bilgilere Marmarisbox Bülteni ile ulaşabilirsiniz. Gonenc Emlak Mugla çevresi Selimiye emlak satılık arsa ve gayrimenkul ilanları ile villa yazlik konut müstakil ev imarlı arsalar bilgisini vermektedir. Satilik arsa yanısıra Marmariste satilik daire ve Marmariste kiralik ev bilgilerine portföyümüzden uılaşabilirsiniz. Marmarisbox bülten üyeliği ücretsizdir. Bilgi edinme öncelik avantajlarından yararlanınız.

Yasal Uyarı: Yayınlanan yazılarımızın tüm hakları Gönenç Emlakçılık Şirketi’ne aittir. Kısmen veya tamamen alıntı yapılarak link verilse dahi kullanılamaz.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita