Satılık Arsa Söğüt Marmaris Muğla // Gönenç Emlak Marmaris

Marmaris Merkezden 47 km mesafede yer alan Söğüt satılık arsa deniz manzaralı gayrimenkul. 

Emlak Danışmanı

Satılık Arsa Söğüt Marmaris Muğla

 • İlan No
  457
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  996
 • İmar
  imarlı
 • Taks
  %10
 • Kaks
  %20
 • Kadastro Yolu
  Yolu Var
Açıklama

Satılık Gayrimenkul

Marmaris Söğüt Köyü Marmaris'in merkezine 47 km mesafede bulunmaktadır. Söğüt, deniz manzaralı satılık arsa Gönenç Emlak Şirketi tarafından pazara sunuldu. Parselin hudutları belirlenmiştir. Satılık arsa yatırım için tavsiye edilir. Parsel içinde subasman yapılmıştır. bu inşaata başlamak için avantajdır. Muğla Büyük Şehir Belediyesi olunca, tüm imar çalışmaları yetkileri Marmaris Belediyesine verildi. Daha önce İl Özel İdare Müdürlüğü'ne ait olan yetkiler devir edildi. Yasa gereği 30 Mart Yerel seçimleri ardından Muğla'da İl Özel İdare Müdürlüğü kapatıldı. 

Nüfusu 500 kişi olarak veya üzeri köy ikametide kayıtlı ise statü değişikliği yapıldı. Bu durumda Söğüt mahalle yapıldı. İmar ile ilgili gelişme bir ay sonra 1/25.000 ölçekli Revizyon İmar Planı onaylandı. Mevcut plan ve bu güne kadar çıkarılan kanun, yönetmelik, planlar geçerli olmak üzere yenilendi.   

Yer Gösterme İşlemi

Randevu ile gayrimenkul yerinde gösterilir. Arsalar ile ilgili yer göstermede perosedür uygulanır. Ayrıca Kazık çakma veya cps ile parselin yerinde kontrol edilmesi tavsiye edilir. Genellikle gideri alıcı tarafından karşılanan tespit çalışması önemlidir. Alıcının nereyi satın aldığını bilmesi açısından en küçük şüphe kalmıyacak biçimde bilinmesi sağlanmış olur. Yer göstererek bilgi verme işlemi için herhangi bir ödeme yapılmaz. Sadece tutanak tanzim edilir. Bu işlem 2003 tarih 59 numaralı T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı tebliği esas alınarak yapılır. Daha fazla bilgi için bize ulaşınız. Güvenli alışveriş için alıcı satıcı karşılıklı görüştürülür. 

Gayrimenkul Danışmanlık Şirketi

01.Ocak.1994 tarihinde şirket Marmariste kuruldu. Bu güne kadar aralıksız yıllardır Marmaris gayrimenkul piyasasına hizmet vermektedir. Konusunda uzman deneyimli birikimi vizyonu olan ekip ile çalışmalar yapılmaktadır. Deneyimlerimizden yararlanmanız size kazanç olarak geri döner. Satılık kiralık daire konut arsa hakkında sorularınız, talepleriniz için Gönenç Emlak Marmaris ofisimizi arayınız. Danışmak kazandırır.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita