Satılık Arsa Turunç Gayrimenkul // Gönenç Emlak Marmaris

Marmaristen araçla yarım saat mesafede bulunan deniz orman manzaralı mevkide  594m2 imarlı Turunç satılık arsa piyasaya sunuldu.

Emlak Danışmanı

Satılık Arsa Turunç

 • İlan No
  564
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  594
 • İmar
  imarlı
 • Taks
  %10
 • Kaks
  %20
 • Kadastro Yolu
  Yolu Var
Açıklama

Turunç Emlak

Marmaristen araçla yarım saat mesafede bulunan deniz orman manzaralı mevkide  594m2 imarlı Turunç satılık arsa piyasaya sunuldu. %20 Konut imarlı ve önü kapanmaz deniz ve orman manzaralı arsa denize 1200 metre mesafededir. Kadastro yoluna 17m ceheli sınıra sahiptir. Yanındaki parselde bir villa bulunmaktadır. Diğer parselde inşaat yapılmamıştır. Mavi Bayraklı Turunç Koyu'nda ,doğa içinde olan arsa alt yapı hizmetleri tamamlanmıştır.. Arsa peşin ödemeli olarak satılıktır. Marmaris'te geniş yeni bir daire ya da bahçeli bir ev ile takas teklifleri değerlendirilir.

Yer Gösterme 

Randevu alınarak satılık arsa yeri gösterilir. Güvenli bir alışveriş için alıcı satıcı karşılıklı görüştürülür. Yer gösterme bakanlık yönetmeliğine uygun olarak yapılır. Verilen hizmetin belgelenmesi amacıyla tutanak tanzim edilir. Firma yetkilisi ile yeri gören  karşılıklı olarak imzalanan iki nüsha belge ile işlemi gerçekleştirir. Ücret alınmaz. T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanliğının 2003-59 sayılı yönetmeliğine göre prosedür tamamlanır. Alım satım ve komisyon giderleri alıcıya aittir.  Net satış fiyatı beyan edilmiştir. Daha fazla bilgi için lütfen bize ulaşınız.

Gönenç Emlak

27 yılı aşan süredir, gayrimenkul sektöründe firmamız hizmet vermektedir. Marmariste kurulan şirketimiz Datça'dan Fethiye'ye uzanan sahil şeridinde profesyonel danışmanlık faaliyeti sürdürmektedir. Pazarlama çalışmalarında modern teknikler kullanılır. Örneğin digital marketing, inbound, stratejik planlama uygulanarak teknolojik olanaklardan yararlanılır. Bilişim dünyasındaki hızlı gelişmeler ticari yaşantımızda alışkanlıkları ve kuralları değiştirdi.

Bu günün modern dünyasında eski yöntemler usullerle ticaret mümkün değildir. Geçmişte müşteriyi ofiste bekleme dönemi tamamen kapanmıştır. Akıllı telefonlar, arama motorları her şeyin elinizin altında olması yaşantımızı ve toplumun sosyal yapısını değiştiriyor. Firmamız kuruluşundan beri günün teknolojisini izlemiş, uygulamıştır. Tecrübe sahibi, deneyimli bilgili konusunda uzman ekibimize danışmak kazandırır.   

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita