Satılık Arsa Muğla Ula Şirinköy // Gönenç Emlak Marmaris

Yatırımcılara önemli fırsat olarak satılık arsa Ula Şirinköy hakkında ayrıntılı bilgileri Gönenç Emlak sunuyor.

Emlak Danışmanı

Satılık Arsa Ula Şirinköy

 • İlan No
  684
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  15594
 • İmar
  İmarsız
 • Taks
  %5
 • Kaks
  %10
 • Kadastro Yolu
  Yolu Var
Açıklama

Şirinköy

Yatırımcılara önemli fırsat olarak satılık arsa Ula Şirinköy hakkında ayrıntılı bilgileri Gönenç Emlak sunuyor. Muğla Gokova Ula’ya bağlı olan Şirinköy 1996 yılında yamaçta kurulmuştur. Eski adı Çanakçı Köyü’dür. 120 hanenin ikamet ettiği köyde turistik tesis ve turizm hareketi bulunmamaktadır. Ancak, yabancılara mülk satışının serbest olması nedeniyle, gayrimenkul satışları yaşanmaktadır.

Genel Özellikler

Doğa ile iç içe yaşamak isteyenlerin tercih ettiği köyde, 2012 yılı sayım sonuçlarına göre yerleşik olarak nüfus 219 kişi tesbit edilmiştir. Elektrik, internet, tv, telefon bulunmaktadır. Yerleşim tipi dağınık köy konumundadır. Muğla 30km, Ula 20km, Gokova 5km ve Akçapınar 1.5km mesafelerde asvalt yol birbirine bağlıdır. Ulaşım sorunu bulunmamaktadır. Posta kodu 48640 olan Şirinköy satılık arsa fiyatları diğer köylere göre makul seviyelerdedir.

Gönenç Emlak Marmaris

1994 yılında Marmaris’de kurulan şirketimiz, Marmaris çevresi ve Türkiye güney sahillerinde danışmanlık hizmeti vermektedir. Portföyümüzde Muğla Ula Şirinköy satılık arsa ve gayrimenkul ilanları Gönenç Emlak yazlık ev müstakil ev köy evi imarlı arsalar bilgileri veriliyor. Bilgi bankamızda sadece arsalar değil Marmaris satılık daire ve Marmariste kiralık ev ile gayrimenkul detaylı açıklamaları da sunulmaktadır. Profesyonel danışmanlık kalitesi bilindiği gibi verilen hizmetle belirlenir.

Gayrimenkul Haberleri

Şirketimiz kurucuları 1992 yılında gayrimenkul sektöründe faaliyete başlamışlar, ardından, franchesing sistemiyle bir yıl Marmaris’in ilk on-line şirketini kurarak yönetmişlerdir. Yaşanan deneyimlerin ardından, 28 yıl süredir aile şirketimiz kurulmuş ve halen aktif hizmet vermektedir. Şirketimizin önemli sermayesi, dürüstlük, bilgi birikimi ve deneyim bileşkesi olan vizyonumuzdur. İlkelerimizi hiçbir koşul altında değiştirmeden bu günlere gelmiş olmak kıvancımızdır. Referans sistemi yöntemiyle çalışmamızı sürdürmekte ise kararlıyız. Doktorunuzu, avukatınızı seçerken gösterdiğiniz özeni, danışmanınızı seçerken göstermediğinizde, yaşanılacaklarda kendi payınızın da olduğu nedeniyle yüzleşmek zorunda kalmayınız. Doğru adrese danışmak her zaman kazandırır. Pusulanız doğru bilgi olsun.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita