Satılık Arsalar Hisarönü // Gönenç Emlak Marmaris

Araçla Marmarise 15 dakikalık mesafede bulunan satılık arsalar Hisarönü Mahallesi satışa sunulan gayrimenkul .

Emlak Danışmanı

Satılık Arsalar Hisarönü

 • İlan No
  434
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  987
 • İmar
  imarlı
 • Taks
  %10
 • Kaks
  %20
 • Kadastro Yolu
  Yolu Var
Açıklama

Hisarönü Satılık  Arsalar

Araçla Marmarise 15 dakikalık mesafede bulunan satılık arsalar Hisarönü Mahallesi satışa sunulan gayrimenkul . Resmi tapulu, yola çift tarafdan cepheli olan gayrimenkul denize 25 metre mesafedir. 1982 yılında tescili yapılan mülk 1125m2 den yol açılması ile 984m2 net yüzölçüme düşmüştür. Halen kadastro ile mahkemesi de devam etmektedir. Sahibi alım satım komisyon hiç bir masrafa karışmadan pazarlık yolu açık olmak üzere sattığını beyan etmiştir.

Yer Gösterme 

Satılık arsa randevu alınarak Gönenç Emlak yetkilisi tarafından gösterilir.  T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı 2003 tarihli 59 numaralı tebliğine uygun işlem yapılır. Arsanın sınır hudutları konusunda şüphe olur ise Mühendis getirilmesini tavs,iye ederiz. Böylece; GPS veya kazık çakma yöntemiyle hudutlar kesin belirlenmiş olur. Yapılan yer gösterme işlemi tutanak tanzim edilerek kayıt altına alınır. Güvenli satış işlemi gereği, emlakın sahibi ile alıcı karşılıklı görüşmesi temin edilir.

Gönenç Emlak

01/01/1994 tarihinde firmamız Marmaris merkezde kurulmuştur.Şirketimiz satılık kiralık daire konut arsa gayrimenkul ilan sitesi portföyü sürekli güncellenmektedir. Satılık arsa hakkında sorularınızı lütfen iletiniz. Kiralik ev, kiralik daire, müstakil ev için kiralıklar sayfamızda gayrimenkul bilgileri yer almaktadır. Resmi sitemiz mobil uyumlu olduğundan akıllı telefonlardan takip edilebilir. Portföyümüz elektronik ortamda web sitemiz üzerinden yayınlanır. Ayrıca satılık ilanlarından seçilenler video clip ile sunulur. Konusunda uzman profesyonellerden oluşan ekibimizin sunduğu danışmanlık kazandırır.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita