Satılık Arsalar Marmaris Osmaniye // Gönenç Emlak Marmaris

Merkeze araçla 25 dakika mesafede bulunan Kuyucak mevkinde satılık  arsalar Marmaris Osmaniye.

Emlak Danışmanı

Satılık Arsalar Marmaris Osmaniye

 • İlan No
  510
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  4700
 • İmar
  imarlı
 • Taks
  %5
 • Kaks
  %10
 • Kadastro Yolu
  Yolu Var
Açıklama

Satılık İlanları

Merkeze araçla 25 dakika mesafede bulunan Kuyucak mevkiinde satılık  arsalar Marmaris Osmaniye. Parselin yola cephesi bulunuyor. Kadastro yoluna sınırı bulunduğundan  yasal olarak konut inşaa etme olanağına sahiptir. Çiftlik hayali olanlar için ideal gayrimenkul olduğunu belirtelim. Merkeze araçla 25 dakika mesafede bulunan Osmaniye Köyü' nde, Kuyucak mevkiinde arsa. Yola cephesi bulunuyor. Firma yetkilisi tarafından yer gösterme işlemi T.C.Sanayi ve Ticaret Bakanlığı 2003 tarihli tebliğine uygun olarak yapılır. Herhangi bir ücret talap edilmez. Yapılan hizmet tutanak tnzim edilerek taraflarca imza edilerek iki nüsha düzenlenir.

İmar Dururmu

Bölge olarak Datça Bozburun Plan Hükümleri geçerlidir. Ayrıca mevcut yönetmelik ve tebliğler de bağlayıcıdır. Revizyon imar planı onaylanması ile Marmaris Belediyesi plan geliştirme, ihalesini yapma, ruhsat iskan beldesi verilmesi, konusunda yetkilidir. Süreç içindeki konumuna bakalım.

Bu yetkiler 1990'lı yıllarda T.C.Bayındırlık Bakanlığı Muğla İmar ve İskan Daire Müdürlüğü tarafından değerlendiriliyordu. Daha Sonra İl Özel İdare Müdürlüğü yetki aldı. Nitekim, GDYK Geçiş Dönemi Yapılaşma Koşulları 2008 yılında bu yetkiyle çıkarıldı. Pek çok arazi,tarla konumundaki gayrimenkul arsa statüsü kazandı.  Bölgede yapılaşmanın hız kazandığı, kaçak konut yıkımlarının görüldüğü dönem, Muğla Büyük Şehir  Belediyesi olunca bitti. Bugün için her türlü iskan ve ruhsat işleri için Marmaris Belediyesi yetki almıştır. İmar açısından önemli olan bir yasa da Toprak Kanunudur. Satışa çıkarılan parsel hakkında Fen işleri Müdürlüğü'nden ayrıntılı bilgi alınabilir.

Gönenç Emlakçılık Şirketi

Marmaris'de 1992 yılında faaliyete başlıyan şirketimiz kurucuları francheise alarak hzmet verdiler. 01.01.1994 tarinde kendi aile şirketini kurarak faaliyeti Gönenç Emlakçılık Şirketi olarak başlatarak günümüze kadar hizmet verdiler ve devam ediyorlar. Şirket kurucusu Ekonomist Kemal Gönenç 25 yıldır ilkelerimiz ve çalışma prensiplerimiz önemlidir diyerek güvenli alışverişi tesis etmek önceliğimizdir açıklamasını her zaman yapmıştır.

Muğla çevresi gayrimenkul sektörü için satilik kiralik daire konut arsa bilgilerini sitemiz portföy üzerinden güncel olarak yayınlamaktadır. Müstakil ev, konut villa, köy evi, arsa, arazi, otel, ada tipi gayrimenkul ilanları portföyümüzden sunulur. Yeni ilanlardan önce benim haberim olsun isteğiniz var ise; sayfanın altında bulunan bülten formuna adınızı ve e-mail adresini yazmak yeterli. İstekleriniz, sorulşarınız için iletişim sayfamızdan lütfen yararlanınız.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita