Selimiye Satılık Arsa İlanları // Gönenç Emlak Marmaris

Yatırımcılar için uygun Selimiye satılık arsa ilanları gayrimenkul piyasasına şirketimiz tarafından fırsat avantajıyla sunuldu.

Emlak Danışmanı

Satılık Arsa İlanları

 • İlan No
  559
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  2490
 • İmar
  İmarsız
 • Taks
  %5
 • Kaks
  %10
 • Kadastro Yolu
  Yolu Yok
Açıklama

Marmaris Muğla

Yatırımcılar için uygun Selimiye satılık arsa ilanları gayrimenkul piyasasına şirketimiz tarafından fırsat avantajıyla sunuldu. Parselin yola cephesi bulunmuyor. Ancak yol çok yakın mesafede bulunmaktadır. Yerleşim alanının en üst kısmında, doğa görünümüne sahiptir. Arazinin en büyük özelliği su sorunu olmamasıdır. Yakınında kuyu vardır. İmar çalışmaları sona erdiğinde yüksek prim yapma potansiyeline sahip konumdadır. Taş ev yapmak için yeterli olacak taşlar parsel içinde vardır.

İmar Çalışmaları Tarihi

Bölgede kadastro çalışmaları 1989 yılında başlamıştır. 2008 yılında yönetmelik değişikliği önemli etkiler yaratmıştır. Yapılaşma bu dönemde hızlanmıştır.Bilindiği gibi Köy yerleşim alanı ve gelişme alanı farklı iki ayrı özellikleri niteleyen ayrıma sahipdir. Ancak; her iki alan için de, olmazsa olmaz yola sınır, cepheli olmasıdır. Yol olmadığı taktirde yasal inşaat yapılması mümkün değildir. Fakat, yolu bulunan her parsele de izin verilmesi koşulu yoktur. G.D.Y.K. Geçiş Dönemi Yapılaşma Koşulları inşşata uygun parselleri açıklanmıştır. Muğla İl Özel İdare Müdürlüğü seçimlerin ardından kapatılınca bu yetki Marmaris Belediyesi yerine getirilecektir. Sit alanı, D.K.K.A Doğal Karekteri Korunacak Alan koşulları yeni bir değişiklik olmadığı taktirde geçerli kalacak ve görüş, izin alınarak uygulama yapılabilecektir. Çevre Koruma hükümleri geçerli olacaktır. Ancak bu bilgilerin net olarak uygulama klavuzuna dönüşmesi Büyük Şehir Belediyesi faaliyetiyle gelişecektir. 1/25.000 ölçekli revizyon imar planı ardından toprak kanunu ve son olarak imar barışı uygulamaları sonucu bölgede belirsiz olan pek çok konu artık nettir. Datça Bozburun Plan hükümleri geçerli olup, inşaat ruhsatı, yapı kullanma izin belgesi verilmesi gibi tüm yetkiler Marmaris Belediyesi sorumluluğundadır. 

Yer Gösterme Uygulaması

Selimiye satılık arsa ilanları hakkında detay bilgi için lütfen bize ulaşınız. Yer gösterme Sanayi ve Ticaret Bakanlığı 8/Temmuz /2003 tarihli tebliğine uygun gerçekleştirilir. Şirket yetkilisi tarafından zabıt tutularak bilgi verilir, gayrimenkul gösterilir. Güvenli satış için alıcı satıcı karşılıklı görüştürülür. Selimiye satılık arsa ilanları ve imar çalışmaları hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilmek için merkez ofisimize ulaşabilirsiniz. Pusulanız doğru bilgi olsun.

Selimiye Gayrimenkul Danışmanlık  

27 yıl üzerinde profesyonel gayrimenkul danışmanlık hizmeti veriyoruz. Aktif Bilgi Bankası niteliğinde yüzlerce gayrimenkul ilanı sitemiz üzerinden elektronik ortamda yayınlamaktadır. İlanlar düzenli yazılım ekibince güncel tuttulur.. Bilgilerin güncel olması doğruluğuyla orantalıdır. İlanlarımızı fırsatlar sayfalarımızdan, sektörle ilgili içerikleri bloglar bölümünden izleyebilirsiniz. Piyasa hakkında açıklamaları ve Selimiye satılık arsa ilanları hakkında bilgileri marmaris-haber.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Bülten Üyeliği

Marmarisbox Bülteni 2008 yılından beri her üç ayda bir olmak üzere Türkçe ve İngilizce piyasa fiyat analiz raporları yayınlanlar. Bülten, arşiv sayfaları kaynak bilgi niteliğindedir. Telif haklarıyla korunan içerikler yazılı izin alınmak koşuluyla kaynak belirterek ilgili sayfa linkini verilerek alıntı yapabilir kısmen veya tamamen bilgileri kullanabilir. Bülten Üyeliği ücretsizdir. Portföyümüzde, selimiye satılık arsa ilanları yanı sıra Marmariste daire ve yazlık ev, köy evi, müstakil ev ilanları da sunulur. 

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita