Satılık Arsalar Marmaris Selimiye Emlak // Gönenç Emlak Marmaris

Marmaris'e araçla 45 dakika mesafede bulunan Selimiye Emlak piyasasına sunulan yatırımcılar için uygun satılık arsa.

Emlak Danışmanı

Satılık Arsalar Marmaris Selimiye Emlak

 • İlan No
  559
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  2490
 • İmar
  İmarsız
 • Taks
  %5
 • Kaks
  %10
 • Kadastro Yolu
  Yolu Yok
Açıklama

Marmaris Muğla

Marmaris'e araçla 45 dakika mesafede bulunan Selimiye Emlak piyasasına sunulan yatırımcılar için uygun satılık arsa. Yola cephesi bulunmuyor. Ancak yol çok yakın.

Arsa Köyün en üst kısmında, doğa manzaralıdır. Arazinin en büyük özelliği su sorunu olmaması.Yakınında kuyu mevcut. İmar geldiğinde yüksek prim yapma potansiyeline sahip konumda. Taş ev yapmak için yeterli olabilecek taşlar arazide vardır. !/25.000 ölçekli Revizyon İmar planı onaylanmıştır. Selimiye Köy statüsünden çıkarılmış, mahalle olmuştur. Ruhsat imar iskan çalışmalarında yetki Marmaris Belediyesine aittir.

İmar Çalışmaları Geçmişi

Bilindiği gibi Köy yerleşim alanı ve gelişme alanı olarak iki ayrı özellikleri niteleyen ayrıma sahipdir. Ancak; her iki alan için de, olmazsa olmaz yola sınır, cepheli olmasıdır. Yol olmadığı taktirde yasal inşaat yapılması mümkün değildir.

Fakat, yolu bulunan her parsele de izin verilmesi koşulu yoktur. G.D.Y.K. Geçiş Dönemi Yapılaşma Koşulları inşşata uygun parselleri açıkça belirtmiştir. Muğla İl Özel İdare Müdürlüğü seçimlerin ardından kapatılınca bu yetki Marmaris Belediyesi tarafından yerine getirilecektir. Sit alanı, D.K.K.A Doğal Karekteri Korunacak Alan koşulları yeni bir değişiklik olmadığı taktirde geçerli kalacak ve görüş,izin alınarak uygulama yapılabilecektir. Çevre Koruma hükümleri geçerli olacaktır. Ancak bu bilgilerin net olarak uygulama klavuzuna dönüşmesi Büyük Şehir Belediyesi faaliyeti ile gelişecektir.

Detay bilgi için lütfen bize ulaşınız. Yer gösterme işlemi T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı 8/Temmuz /2003 tarihli tebliğine uygun olarak gerçekleştirilir. Şirket yetkilisi tarafından zabıt tutularak bilgi verilir, gayrimenkul gösterilir. Güvenli satış için alıcı satıcı karşılıklı görüştürülür.

Selimiye imar bilgileri hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilmek için; hazırladığımız 1 Eylül 2008 de yayına başlayan www.selimiyeemlak.net sitemizi ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Sorularınız için her iki sitemizden bizlere ulaşabilirsiniz. Pusulanız doğru bilgi olsun.

Selimiye Gönenc Emlak

24 yıl üzerinde profesyonel gayrimenkul danışmanlık hizmeti veriyoruz. İnteraktif Bilgi Bankası niteliğinde databank yüzlerce satilik kiralik ilanlarını yayınlamaktadır. İlanlarımız dürekli olarak admin ve editörümüz tarafından yenilenmektedir. Bilgilerin güncel olması doğruluğu ile orantalıdır. İlanlarımız listesi XML, özet akış listemiz ise RSS, sayfalarımızdan izlenebilir.

Marmarisbox Bülteni 2008 yılından beri her üç ayda bir olmak üzere piyasa fiyat analiz raporları yayınlanmaktadır. Bülten, arşiv sayfaları kaynak bilgi niteliğindedir. Telif hakları ile korunan bilgilerimiz kaynak belirterek ilgili sayfa linkini yazarak alıntı yapabilir kısmen veya tamamen bilgileri kullanabilir.

Portföyümüzde, selimiyeemlak satilik arsa yanı sıra Marmariste satilik daire ve Marmariste kiralik ev ile köy evi müstakil ev ilanları da yayınlanmaktadır. Sitemiz Satılık arsalar Marmaris Selimiye ve Mugla çevresi satilik arsa ilanları ile Gönenç Emlak  güncel gayrimenkul bilgileri veriliyor.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita