Satılık Arsalar Selimiye // Gönenç Emlak Marmaris

Marmaris Merkezden araçla 40 dakika mesafede bulunan önü kapanmaz yatırım için ideal emlak Selimiye satılık arsa.

Emlak Danışmanı

Satılık Arsalar Selimiye

 • İlan No
  34
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  1288
 • İmar
  İmarsız
 • Taks
  %5
 • Kaks
  %10
 • Kadastro Yolu
  Yolu Yok
Açıklama

Selimiye Gayrimenkul Yatırım

Marmaris Merkezden araçla 40 dakika mesafede bulunan önü kapanmaz yatırım için ideal emlak Selimiye satılık arsa. Yol olarak tescil aşamasında olan niteliğini yitirmiş olan kuru dere iptal edilir ise, yasal olarak inşaat yapmak mümkün olacaktır. Bu tescil işlemi gerçekleşmediği için şu an inşaat izini bulunmamaktadır. Yatırım veya muhtelif amaclarla değerlendirmek mümkündür.

İmar Geçmişi 

18 maddeden oluşan ve Ağustos 2005 yılından beri halen yürürlükte olan, Muğla ili sınırları içinde yer alan, Özel çevre koruma bölgelerine ait, 1/25.000 ölçekli çevre düzeni planlarındaki kırsal yerleşim alanlarına ilişkin, geçiş dönemi yapılaşma koşulları hakkındaki yönetmelik kriterlerine uygun satılık arsa denilemez. Dere yol olarak tescili yapılırsa, villa, pansiyon yasal inşaatı yapılabilir..1/25.000 Ölçekli revizyon imar planı onay sonrası durumu için ve Selimiye satılık arsa parseli hakkında Marmaris Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünden imar durum belgesi için müracaat yapılarak mevcut durumu hakkında bilgi alınabilir. Bilindiği gibi Muğla İli Büyük Şehir Belediyesi konumu kazanınca, Muğla İl Özel İdare Müdürlüğü kapatılmış ve imar ruhsat benzeri konularda Marmaris Belediyesi  yetkili kılınmıştır.

Alıcılara Emlak Gösterme

Randevu temin ederek Gönenç Emlakçılık Ltd.Şti yetkilisi tarafından gayrimenkul gösterilir, bilgi verilir. Bu işlemin yapılmasında T.C.Sanayi ve Ticaret Bakanlığının 8/7/2003 tarihinde ÖSG- 2003/59 nolu tebliğinin K.1 Bölüm 1 ve 7nci maddesi gereğince tutanak ile taraflarca imzalanır. Verilen hizmet belgelenir. İki nüsha düzenlenen bu belge  ıslak imzalı olarak, ne için tanzim edildiği izah edilerek hazırlanır. Yasa gereği Yer Gösterme Belgesi hukuki karşılığı olan belge olduğundan İmtina edilirse hizmet verilmez. Güvenli satış gereği olarak alıcı satıcı karşılıklı görüştürülür. Zaten Selimiyenin Köy statüsünden çıkarılarak Mahalle olması da bu tarihlerde gerçekleşmiştir.

Hizmet Alanımız

01.01.1994 tarihinde şirketimiz Marmaris Merkezde kuruldu. Kuruluşundan beri ayni adreste hizmet veren firmamız Muğla çevresi ve Marmaris faaliyet alanıdır. 24 yıl üzerinde profesyonel gayrimenkul danışmanlık hizmeti veren, konusunda uzman ekiple çalışan firma deneyim, birikim ve bilgi ile oluşan vizyonundan yararlanmanız önerilir. Sloganımız Danışmak Kazandırır olmuştur. müşteri memnuniyeti odaklı, modern pazarlama teknikleri ile çalışan firmamız satılık kiralık ilan bilgilerine akıllı telefonlardan ulaşmanız mümkündür.

Sorularınızı İletiniz

Selimiye satılık arsa ile imar bilgileri hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilmek üzere; hazırladığımız 1 Eylül 2008 de yayına başlayan bültenimiz yayındadır. Ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Konut kredisi, kiralık ev sorularınız için her iki sitemizden bizlere ulaşabilirsiniz. Pusulanız doğru bilgi olsun. Lütfen, satılık arsa, yazlık, müstakil ev, köy evi taleplerinizi Marmaris merkez ofisimize iletiniz.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita