Satılık Daire Marmaris Evleri // Gönenç Emlak Marmaris

Gonenc Emlak Şirketinden  fırsat, satılık gayrimenkul pazarlıksız net satış fiyatı olup alıcı satıcı karşılıklı görüştürülür. 

Emlak Danışmanı

Satılık Daire Marmaris Evleri

 • İlan No
  566
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  85
 • Oda Sayısı
  2+1
 • Kat Sayısı
  4
 • Bulunduğu Kat
  2
 • Bina Yaşı
  Belirtilmemiş
 • Isınma
  Belirtilmemiş
 • Banyo Sayısı
  1
Açıklama

Yazlık konut

Gönenç Emlak Şirketinden fırsat, satılık gayrimenkul pazarlıksız net satış fiyatı olup alıcı satıcı karşılıklı görüştürülür. Marmaris merkeze yakın daire. Alışveriş merkezine, plaja, yat limanına beş dakika yürüyüş mesafesinde bulunan satılık ev. Giriş üstü ikinci kat. Emlak yapı kullanma belgesi mevcut olup, kat mülkiyeti tesis edilmiş bağımsız tapulu krediye uygun daire.

Marmaris satılık ev

Apartman temiz merdivenler, aydınlatma sistemi girişine sahipdir. Daire girişte ise antre, iki adet yatak odası, çamaşır makinası yeri ayrılmış banyo wc, aydınlık salon, amerikan mutfak bulunmaktadır. Yatak odası, salon çıkışı olan geniş balkon bulunmaktadır. Kontrol için tapu sureti ve yapı kullanma izin belgesi (ruhsat) sureti verilir. Lütfen sorularınızı, kiralık ev, için taleplerinizi bize iletiniz.

Gayrimenkul danışmanlığı

Randevu ile yer gösterilir. Bu işlemin yapılmasında ücret ödenmez. T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı'nın yayınladığı tebliğ gereği, bilgi verilir, gayrimenkul gösterilir. İki nüshadan oluşan, yeri gören ile gösteren arasında tutanak tanzim edilir. her iki taraf ıslak imza ile belgeyi tamamlar. İmzadan imtina edilir ise, bilgi verilmez, bahise konu gayrimenkul gösterilmez. Sadece yapılan iş belgelenir. Peki, bu belge neden düzenlenir? Nedeni, verilen hizmetin karşılığının alınmasında istismar nadiren de olsa yapılacak ise önüne geçmektir. Kötü niyetli girişimin yasal yaptırımı olur. Yargı çevresi yetkilidir.

Eğer bir arsa parseli arıyorsan sakınca yok. Kendi başına aramaya devam et. Vergisini ödeyen, ruhsatlı, Ticaret Odasına kayıtlı bir firmaya hizmet almaya geliyorsan, fatura karşılığı ödeme yapmak hizmetin gerçekleşmesi halinde gereklidir. Bu durum hem alıcı hem satıcı için geçerli. Burada satırların yazarı 25 yıllık danışmanlık yaşamında gördüklerini, yaşadıklarını yazabilse roman olur. Ancak; gayrimenkul danışmanlığı mesleğinin ve tüketicilerin bilinç seviyelerinin  gelişmesi daha sağlıklı alışveriş olanağı sağlıyor.  

 

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita