Satılık Tatil Evleri // Gönenç Emlak Marmaris

İçmeler satılık tatil evleri fırsatlarını gayrimenkul piyasasına sunarak konut yatırımı ihmal etmeye gelmez açıklaması yaptı.

Emlak Danışmanı

Satılık Tatil Evleri

 • İlan No
  566
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  85
 • Oda Sayısı
  2+1
 • Kat Sayısı
  4
 • Bulunduğu Kat
  2
 • Bina Yaşı
  Belirtilmemiş
 • Isınma
  Belirtilmemiş
 • Banyo Sayısı
  1
Açıklama

Yazlık Konut

İçmeler satılık tatil evleri fırsatlarını gayrimenkul piyasasına sunarak konut yatırımı ihmal etmeye gelmez açıklaması yaptı. Pazarlıksız net satış fiyatı olan evler için alıcı satıcı karşılıklı görüşme güvenli alışveriş gereği sağlanarak yapılır.. İçmeler merkeze yakın daire. Alışveriş merkezine, plaja, yat limanına beş dakika yürüyüş mesafesinde bulunan satılık ev. Giriş üstü ikinci kat. Yapı kullanma belgesi mevcut olup, kat mülkiyeti tesis edilmiş bağımsız tapulu krediye uygun daire.

İçmeler Satılık Ev

Apartman temiz merdivenler, aydınlatma sistemi girişine sahiptir. Daire girişte ise antre, iki adet yatak odası, çamaşır makinası yeri ayrılmış banyo tuvalet, aydınlık salon, amerikan mutfak bulunmaktadır. Yatak odası, salon çıkışı olan geniş balkon bulunmaktadır. Kontrol için tapu sureti ve yapı kullanma izin belgesi (ruhsat) sureti verilir. Lütfen sorularınızı, kiralık ev, için taleplerinizi bize iletiniz.

Konut Yatırımı

Neden Marmaris ve çevresinde konut satın almalıyım? Bu sorunun farklı açılardan muhtelif yanıtları olabilir. Öncelikle büyük kentlerde yaşayan insanların ilçemizi tercih etme nedenlerini sayabiliriz. Çevresi orman, önü mavi bayraklı dünya standardında plajları olan doğa içinde şirin bir ilçe. Tarihi derinliği var. gezilecek turistik say sayabildiğin kadar. Yürüyüş yolları, bisiklet sürücüleri için yapılmış özel yollar burasını butik Avrupa kenti görünümü özelliğinde kılıyor. Spor etkinlikleri sağlıklı yaşam için olanaklar sunuyor.

Devlet ve özel hastahaneler klinikler orta yaş ve üstü için hizmet vermesi çok önemli. Sosyal yaşam açısında yabancıların sayısı yerlileri aşmış, hatta katlamış durumda. Kasaba kültürü yerini modern kent kültürüne bırakmış. Sunulanlar nedeniyle göç alıyor.Satılık arsalar merkezde bitmiş. Kentsel dönüşüm benimsenerek akıllı ev sistemleri benimsenmiş. Prim yapma potansiyeli gayrimenkuller için yüksek. İşte bu nedenlerle konut yatırımı yapmak için doğru yerdesiniz. 

Marmaris Gönenç Emlak Danışmanlık Şirketi

1994 yılında kurulan Gönenç Emlak şirketi Muğla çevresi gayrimenkul danışmanlık hizmeti vermektedir. Firma 700 adet civarında konut pazarlaması faaliyeti sürdürmektedir. İlanların %85 oranında kısmı elektronik ortamda yayınlanmaktadır. İlanları ve sektör ile ilgili konulardaki haber ve makaleler akıllı telefonlardan rahatlıkla izlenebilir.Sektörde bulunan nerede ise tüm meslektaşlar bu işlemi yapmaktadır.

Burada önemli olan sadece ilan vermek değildir. Taşınmaz satın almak isteyen potansiyel alıcılara ulaştıktan sonra nasıl hizmet verildiğidir. Danışmanlık hizmeti verenlerin, bilgi, birikim, deneyim sahibi konusunda uzmanlar olması gerekir. Alışverişin güven içinde yapılmasını sağlayacak kontrol mekanizmasının işletilmesi ve tercihlerin yönlendirilmesidir. Elbette kişi bu süreci yanlış başına yürütmeyi seçebilir. Sabırlı araştırma sorgulama, bilgi toplama, analiz değerlendirme kapasitesi olmadan yola çıkanların başına nelerin gelebileceğini yaşadığımız 27 yıldan fazla süredir devam eden faaliyetimizden tecrübe ile biliyoruz. Lütfen isteklerinizi iletişim sayfamızdan iletiniz. Fırsat ilanlarını takip etmenizi öneriyoruz.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita