Lüks Satılık Daire // Gönenç Emlak Marmaris

Armutalan nezih mevkide bakımlı ana yola yakın güneş alan konut kredisine uygun lüks satılık daire satışa çıkarıldı.

Emlak Danışmanı

Lüks Satılık Daire

MUĞLA MARMARİS SİNAN MAHALLESİ
 • İlan No
  203
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  105
 • Oda Sayısı
  2+1
 • Kat Sayısı
  3
 • Bulunduğu Kat
  2
 • Bina Yaşı
  10-20
 • Isınma
  Klima+Kombi
 • Banyo Sayısı
  1
Açıklama

Lüks Daireler

Armutalan nezih mevkide bakımlı ana yola yakın güneş alan konut kredisine uygun lüks satılık daire satışa çıkarıldı. Marmaris satılık daire  yeni deprem yönetmeliği koşullarına uygun biçimde inşa edildi. Gayrimenkul özellikleri; kalorifer, klima, çelik kapı, scovoline İtalyan mutfak, ısı cam, saten alçı, kartonpiyer, radya temel üzerine, yeni deprem yönetmeliğine uygun yapılmış, çevre düzeni tamamlanmış, üç tarafı açık, pancurlu konut olarak belirtebiliriz. kat mülkiyeti tesis edildiği için konut kredisi kullanım koşullarına uygundur. Güvenli satış en temel ilkemiz olduğu için yer gösterme tutanağı düzenlendikten sonra mülk sahibiyle alıcı karşılıklı görüştürülür. Satış koşulları ve pazarlık yapma olanağı sağlanır.

Yer Gösterme Uygulaması

Randevu alınarak gayrimenkul yerinde  gösterilerek bilgi verilir.. Bu işlem T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı 'nın 2003 yılında çıkarılan yönemeliğine uygun olarak yapılır. Alıcı ve şirket yetkilisi tarafından karşılıklı imzalanarak sağlanan hizmet belgelenir. İlçe içinde gerçekleşen servis için ücret alınmaz. Alıcı satıcı güvenli alışveriş için karşılıklı görüşmesi temin edilir. Profesyonel danışmanlık hizmet desteği veren şirketimiz yasal prosedürü uygular. Kural dışı işlem yapılmaz. Lütfen daha fazla bilgi için aşağıdaki "bu ilanla ilgileniyorum" linki üzerinden bize ulaşınız. Marmaris Satılık  daire konut arsa villa isteklerinizi bildiriniz. Danışmak kazandırır.

Konut Yatırımı

30 yıl içinde ciddi olarak kalkınan ilçe 6.000 nüfustan 100.000 nüfusa ulaştı. Hızlı kalkınmanın sorunları olsa da bölge turizme dayalı gelişim kaydetti. Yaz aylarında çevresiyle birlikte 700-800 insanı ağırlar duruma geldi. Bu arada özellikle merkezde inşaat yapılacak imarlı parsel kalmadı. Eski yapılar kentsel dönüşümle yıkılarak yerine yenileri yapılıyor. Konut başına arsa maliyetinin yüksekliği nedeniyle dairelerin fiyatları da artıyor. Zire talep sürekli artarken arz konusundan giderek artan daralma var. Bu nedenle Marmaris satılık daire alanlar ayni zamanda yatırım gerçekleştiriyor. Prim yapma potansiyeli yüksek taşınmazmar salgın koşullarında bile ilgi görmeye devam ediyor.

Gönenç Yerel Danışmanlık Markası

27 yıldan uzun süreden beri profesyonel danışmanlık hizmeti veriyoruz. Bu süre içerisinde değişmeyen sadece ilkelerimiz oldu. Deneyim, bilgi birikimi, dürüstlük bileşkesi sektörde yerimizi, vizyonumuzu belirledi. Artık; geldiğimiz seviyede, müşteri gibi biz de seçme hakkımızı kullanabiliyoruz. Mümkün olduğunca sorunlu satış ve kiralama faaliyetinden uzak duruyoruz. Her hastanın doktorunu seçebilmesi nasıl insani bir hak ise; gayrimenkul satmak isteyen ve almak isteyenin gerek duyarsa danışmanını seçmesi son derece doğaldır. Bu seçime özen gösterilmesine inanıyoruz. 

Güncel İlanlar

Yıllar içinde sürekli yenilenen aktif portföye sahibiz. Şirketimiz İnteraktif Bilgi Bankası niteliğinde portföyümüz zengin seçenekler sunmaktadır. Düzenli güncellenen portföyümüzde; Muğla çevresi sahillerde satılık kiralık daire konut ve arsa villa ada köy evleriyle otel gayrimenkul ilanlari verilmektedir. Marmaris satılık daire yanı sıra ve kiralık ilanları yazlık ev konut müstakil ev koy evi villa tipi gayrimenkul ilan açıklamaları da portföyde yer almaktadır.  Her yeni kayıt edilen ilan bilgisi öncelikle üyelerimizle paylaşılır. Sayfanın sağ alt kısmında bulunan Bülten üyeliği kısmından kolaylıkla üye olabilirsiniz. Bu durumda bilgi edinme öncelik avantajı kazanılır. Fırsatlardan faydalanmanıda sektör haberlerinden duyurular alırsınız. İkinci aşama firma adına açılan sosyal medya duyurularıdır. Lütfen bizi takip ediniz. Pusulanız doğru bilgi olsun.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita