Satılık Daire Marmaris Satılık Ev // Gönenç Emlak Marmaris

Gönenç Emlak Şirketi satılık daire Marmaris satılık ev ilanları hakkında ayrıntılı bilgileri paylaşıyor.

Emlak Danışmanı

Satılık Daire Marmaris Satılık Ev

 • İlan No
  686
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  140
 • Oda Sayısı
  3+1
 • Kat Sayısı
  2
 • Bulunduğu Kat
  2
 • Bina Yaşı
  7
 • Isınma
  Klima
 • Banyo Sayısı
  2
Açıklama

Satılık Ev

Gönenç Emlak Şirketi satılık daire Marmaris satılık ev ilanları hakkında ayrıntılı bilgileri paylaşıyor. Merkezden araçla altı dakikalık mesafede bulunan sitelerde, site içinde dubleks özelliğinde satılık daire. Çam ormanı ve yüzme havuzu manzaralı üç yaşındaki daire, girişte çelik kapı, kapalı mutfak, geniş salon, banyo tuvalet bulunmaktadır. Satılık daire Marmaris nezih mevkisinde olup, salonu geniş, balkona çıkışı da vardır. Dekoratif, faal kullanımda şömine mevcuttur.

Dairenin Genel Özellikleri

İkinci kat, üç yatak odası, banyo tuvalet, balkona sahiptir. Master yatak odasında ebeveyn banyo kullanımı vardır. Randevu alınarak ev gösterilir. Aylık aidat ücreti müşterek gider payı olarak site yönetim hesabına ödenir. Konut kredisi kriterlerine uygundur. Plaja yakın olması büyük avantajdır. Butik site müşterek kullanım avantajlarından yararlanma mümkündür. Fonksiyonel dizayn edilmiş yüzme havuzu özellikle çocuklu aileler için avantajdır. Yazlık konut amacı ile yatırım yapanlar için güvenlik sistemine sahip olunması olumlu bir etmendir. Deprem sonrası yeni belirlenen kriterlere uygun olarak inşa edilmiş ve kat mülkiyeti tesis edilmiştir.

Gönenç Emlak

Şirketimiz satılık daire Marmaris satılık ev ilanları hakkında ayrıntılı bilgileri paylaşıyor. 1992 yılında franchesing sitemi içerisinde Anonim Şirket'in Marmarisde Acentesi ile ilk on-line danışmanlık firmasını oluşturan firma kurucuları, 1994 yılından beri ayni adresinde çalışmaktadır. Profesyonel gayrimenkul danışmanlık hizmeti veren şirketimiz 27 yıl üzeri süredir, vizyon, bilgi, birikim ve dürüstlük bileşkesi içinde sektörün öncüsüdür.

Gayrimenkul Danışmanlığı

Resmi sitemiz gonencemlak com tr 3000 üzerinde resim 700 ilan bilgisi içermektedir. Kapalı sistem serbest üyelik ile çalışan Bültenimiz Marmarisbox com 2008 yılından beri her üç ayda piyasa analiz raporlarını üyelerine iletmektedir. Bu raporlar arşiv başlığı ile siteden izleyicilere açılmıştır. Kaynak ve link vermek koşulu ile alıntı yapılmasına izin verilmiştir. Sitemizde, Muğla Marmaris satılık ev ile satılık daire bilgileri ve yazlık konut müstakil ev gayrimenkul ilanları Gönenç Emlak portföyünden elektronik ortamda verilmektedir. Portföyümüzde sadece satılıklar değil, Marmaris kiralık ev ile kiralık daire ve konut imarlı satilik arsa satılık villa ilanları güncellenerek sunulmaktadır. Son yılların gözdesi Selimiye Köyü için şube kapsamında selimiyeemlak net sitemiz, bilgi alt yapısı oluşturmaya yönelik izleyicilere zengin içerik sunmaktadır. Sorularınız, istekleriniz için bize ulaşınız. Pusulanız doğru bilgi olsun.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita