Satılık Daire Turunç Yazlık Evler // Gönenç Emlak Marmaris

Turunç satılık daire site içinde ve geniş teras balkonu bulunan plaja yakın yazlık ev olarak piyasaya Gönenç Emlak şirketi tarafından sunuldu.

Emlak Danışmanı

Satılık Daire Turunç Yazlık Ev

 • İlan No
  379
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  100
 • Oda Sayısı
  2+1
 • Kat Sayısı
  1
 • Bulunduğu Kat
  1
 • Bina Yaşı
  20-25
 • Isınma
  Klima
 • Banyo Sayısı
  1
Açıklama

Turunç Evleri

Muğla Marmaris Turunç satılık daire site içinde ve geniş teras balkonu bulunan plaja yakın yazlık ev olarak piyasaya sunuldu. İki oda salon banyo  ibaret satılık yazlık konut  tatilciler için idealdir. Yılın tüm aylarında sürekli konaklayan aileler sitede yaşamaktadır. Turunç satılık daire kat mülkiyeti tesis edildiği için konut kredisi kullanarak satın almak mümkündür. Doğa, orman manzaralı evlerden oluşan sitede yüzme havuzu vardır. Araçlar için park yeri bulunmaktadır.

Evlerin Genel Özellikleri

Siteden araçla veya yürüyüş yolu ile özel koydan oluşan plajdan yararlanılır. Konut başına düşen pay oranında aidat ödenir. Bahçe, havuz bakım, aydınlatma, güvenlik, temizlik giderleri müşterek ödenir.Daha önceleri yazlık olarak kullanılan evler son yıllarda yıl boyu yaşayan ailelerin ikametgahı olmuştur. Turunç satılık daire fiyatlarda yıllardan beri gerileme görülmemiştir. Konutların prim yapma potansiyeli olduğundan yatırım değeri vardır.

Turunç Mahallesi

Geçtiğimiz yerel seçimler ardından yasa ile mahalle statüsü aldı. 28 yıl önce Muhtarlık yönetimi vardı. Daha sonra Belediye idare sistemi geldi. Nitekim alt yapı çalışmalarının büyük ölçüde tamamlanması bu dönemde oldu. İnşaat müsadelerinin alınması Belediye tarafından veriliyordu. Ancak seçimlerin ardından Muğla Büyük Şehir Belediyesi ilan edilince, Turunç Belediiyesi kapatıldı. Yetkiler Marmaris Belediyesine verildi. Turunç nüfusu 500 veya üzerinde nüfusa sahip olduğu için Mahalle sistemine girdi.

Yazlık Ev İçin Yer Gösterme İşlemi

Randevu alındığı taktirde gayrimenkul hakkında bilgi verilerek yerinde gösterilir. T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı 2003/59 numaralı tebliiği gereğinde işlem yapılır. Verilen hizmet kayıt altına alınır. Bu amaçla firma yetkilisi ile müşteri imzaları alınarak tutanak tanzim edilir. Güvenli satış için alıcı satıcı karşılıklı görüşmesi sağlanır.

Gönenç Emlak Şirketinin Fırsatları

Şirketimiz 01/01/1994 tarihinde Marmaris Merkezde kuruldu. Kuruluşundan beri aralıksız gayrimenkul sektörüne profesyonel danışmanlık hizmeti veriyoruz.Firmamızın hizmet alanı Datça'dan Fethiye'ye uzanan sahil şeridi ve Muğla çevresidir. Turunç gayrimenkul piyasasına uzun yıllar servis verdik. Özellikle yabancılara yönelik talebin yüksek olduğu yıllarda emekliler için Turunç oldukça popüler oldu. Portföyümüzde konutlar yanı sıra arsa ilanlarımız da yer almaktadır.

Haberler

Şirket portföyümüzde bulunan yüzlerce gayrimenkul ilanlı düzenli olarak yenilenir. Güncelleme yapılarak önceki ilanların sağlıklı sunulması sağlanır. Yeni fırsat ilanları ise sosyal medya hesaplarımızdan duyurulur. Akıllı telefonlardan sitemizi izlemeniz mümkündür. Marmaris-Haber.com sitesi şirketimize aittir. Burada önemli fırsat ilanları haber yapılır. Gayrimenkul sektöründe gündemde olan konular hakkından makaleler paylaşılır. Ayni zamanda genel konular, ekonomi, yasam, turizm kategorilerinde yazılar sunulur. Konuk yazarların görüşleri de verilmektedir.  İzlemenizi tavsiye ederiz.

Yasal Uyarı: Yayınlanan yazılarımızın tüm hakları Gönenç Emlakçılık Şirketi’ne aittir. Kısmen veya tamamen alıntı yapılarak link verilse dahi kullanılamaz.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita