Satılık Emlak Datça // Gönenç Emlak Marmaris

Datça Kızlan denize dört km uzaklıkta bulunan ana caddeye 75 metre mesafede satılık arsa.

Emlak Danışmanı

Satılık Emlak Datça

 • İlan No
  107
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  8381
 • İmar
  imarlı
 • Taks
  %5
 • Kaks
  %10
 • Kadastro Yolu
  Yolu Var
Açıklama

Satılık Emlak Fırsatı

Datça Kızlan denize dört km uzaklıkta bulunan ana caddeye 75 metre mesafede satılık arsa. Yasal olarak 250m2 inşaat olanağına sahip yatırıma uygun satılık arsa. Alt yapı olarak su, elektrik mevcut, yeni açılmış artezyen, güvenlik ve hudut belirleme için beton direkli telörgü ile çevrili bakımlı durumda bademlik satılıktır.

Datça Gelişiyor

Datça Bozburun Plan Hükümleri imar açısından geçerlidir. Muğla İlinin Büyük Şehir Belediyesi olması üzerine Datça Belediyesi merkeze bağlanmıştır. Ayrıca bu güne kadar çıkan ilgili yasa ve yönetmeliklerle bir bütündür. Sit alanlarının ve askeri yasak bölgeler Datçanın doğal korunmasını sağlamıştır. Uzunyıllar çok virajlı yollar son yıllarda yenilenerek ulaşımı daha kolay hale getirmiştir. Turizm gelişmesinde yerli turistler ağırlıktadır. Hava Limanı olmaması gelişimi olumsuz etkilemiştir. Ancak butik oteller, apartlar ve pansiyonlar konaklama sağlamaktadır. Özellikle yaz aylarında bunaltan nem seviyesinin oldukça düşük olması, tarihi doğal zenginlik bölgeyi cazip kılmaktadır. Bu nedenle yatırımcılar için revaçta olduğunu belirtelim. 

Yer Gösterme

Ulaşımı kolay, doğa manzaralı olan satışa çıkarılan bademlik, randevu ile gösterilir. Gayrimenkul yrıntılıu bilgi verilerek, yerinde gösterilir. Yer gösterme tutanağı düzenlenerek yeri gösteren firma yetkilisi ile yeri grerek bilgi alanlar arasında imzalanır. Yer gösterme işlemi için ücret alınmaz. Bu işlemin yapılmasında T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı 2003 tarih 59 numaralı tebliğini esas olarak alıyoruz.Tutanak ile verilen hizmet kayıt altına prosedür gereği alınarak belgelenir. Detay bilgi için lütfen bize ulaşınız. Güvenli satış için alıcı satıcı karşılıklı görüşme temin edilir.

Datça Gönenç Emlak Danışmanlığı

Muğla çevresi gayrimenkul danışmanlık hizmeti veren şirketimiz Marmaris Merkezde 1994 yılında kuruldu. Bölge faaliyetimizde servis alanımız Datça'dan Fethiye sahil şeridine uzanan alandır. İlanlarımızı akıllı telefonlarda izleyebilirsiniz. Şirketimize ait güncel ilanlar elektronik ortamda yayınlanır. Firmamıza ait haber sitesi ve bloglarımızda bilgiler paylaşılır. Ayrıca, sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz. Satılık kiralık daire konut arsa villa ilanlarımızda son eklenen yeni kayıtlar için lütfen bize ulaşınız. Yeni kayıtlarımızı sosyal medya hesaplarımızdan izleyebilir, takip edebilirsiniz.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita