Datça Satılık Pansiyon // Gönenç Emlak Marmaris

Datça satılık pansiyon dört adet oda ve iki adet apart ünitesinden toplam dokuz odadan oluşmaktadır.

Emlak Danışmanı

Datça Satılık Pansiyon

 • İlan No
  428
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Oteller
 • m2
  5000
 • Oda Sayısı
  8+1
 • Kat Sayısı
  2
 • Bina Yaşı
  10-20
 • Isınma
  Klima+Kombi
Açıklama

Datça Emlak

Faal durumda pansiyon ve çiçek çiftliği. Datça satılık pansiyon dört adet oda ve iki adet apart ünitesinden toplam dokuz odadan oluşmaktadır. Ayrıca arsa içinde bağ evi mevcuttur. Artezyen, seralar, narenciye ağaçları bulunan gayrimenkul, Datça'ya 3 km mesafededir. 5000m2 imarlı arsa içinde bulunmaktadır. İmar çalışmalarındaki gelişmeler nedeniyle yatırım amacına uygun gayrimenkul olduğunu belirtelim. Net satış fiyatı 2.000.000-$ olarak beyan edilmiştir. Fiyat etiketimiz Türk Parasını Kouma Kanunu  ilgili maddesi gereği Türk Lirası olarak sunulmuştur. Detaylı bilgi almak için bize ulaşınız. İletişim sayfamızdan sorularınızı iletebilirsiniz. Güvenli bir satış için temel prensibimiz gereği alıcı ile satıcı karşılıklı görüşmesi tarafımızdan sağlanır.

Yer Gösterme

Talip olan alacaklılar randevu alarak tesisi görebilir. Ön görüşme ardından gerekli bilgiler verilir ve prosedür uygulanır. Prosedüre göre verilen hizmetin belgelenmesi gerekir. Bu amaçla; Sanayi ve Ticaret Bakanlığı'nın 2003 tarihinde 2003/59 numaralı tebliği uygulanır. Yeri gösteren ile bilgi alarak gayrimenkulü yerinde görecek olanlar arasında iki nüsha tutanak düzenlenir. Karşılıklı imza edilir. Taraflara birer nüshası verilir. Böylece işlem kayıt altına alınmış olur.

Gönenç Emlak Şirketi

Bir Ocak 1994 tarihi şirketimizin kuruluş günüdür. Firmamız kuruluşundan beri Muğla çevresi, Datça'dan Fethiye'ye uzanan bölgede profesyonel gayrimenkul danışmanlık hizmeti vermektedir. Şirket kuruluş yeri Marmaris Merkezdir. Firmamız düzenli olarak yenilenen portföye sahiptir. Bilgiler mülk sahibinin oluru ile sitemizde sunulur. Piyasalarda yaşanan hareketlilik zaman içinde fiyatlarda değişikliği takip etmeyi gerektirir. Türk parasını koruma kanunu ilgili maddeleri gereği sitemiz türkçe kategorisindeki fiyat etiketleri Türk Lirasıdır.

Danışmak Kazandırır

Müşterilerimizin bazıları satışa sunduğumuz gayrimenklul ilan bilgilerinde kendi mülklerinin yayınlanmasını istemiyor. Bu nedenle kapalı çalışma da yürürtülmektedir. Aradığınız özelliklere sahip ilan bilgilerine ulaşamazsanız lütfen isteklerinizi iletişim sayfamızdan iletiniz. Portföyde bulunan bilgilere akıllı telefonlardan, şirket adına sosyal medya hesaplarından, bloglar ve sahibi olduğumuz marmaris-haber.com sitesinden izleyerek takip edebilirsiniz. 

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita