Satılık Emlak İçmeler Arsa Gayrimenkul // Gönenç Emlak Marmaris

Merkeze yakın deniz gören yasal iki katlı villa inşaatı için ideal satılık imarlı arsa Gönenç Emlak şirketi tarafından sektöre sunuldu.

Emlak Danışmanı

Satılık Emlak İçmeler Arsa Gayrimenkul

 • İlan No
  521
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  626
 • İmar
  imarlı
 • Taks
  %20
 • Kaks
  %40
 • Kadastro Yolu
  Yolu Var
Açıklama

Içmeler Satılık Emlak

İçmeler satılık Arsa. Merkeze yakın, deniz gören, yasal iki katlı villa inşaatı için ideal satılık imarlı arsa Gönenç Emlak şirketi tarafından sektöre sunuldu. Taban oturum taks %20 ve kaks %40, yoldan 5 metre komşulardan 3 metre çekme mesafesi içinde kalan inşaat alanına dilediğince yerleşim ve çekme mesafelerinde yüzme havuzuna uygun özellikte gayrimenkul.

İmar Durmu

30 Yıl öncesine gidildiğinde burasının köy idare sistemine sahip olduğu görülür. Yaşanılan büyük deprem sonrası köylülere ücretsiz arsa dağılmıştır. Ancak parsellere şerh konulmuştur. On yıl içinde ev yapmak ön koşuldur. Aksi taktirde parsel devlet tarafından geri alınacaktır.Bu süre içinde ev yapmış olsalar dahi satışı yasaktır. Ayrıca; yapılacak evler iç tek tip konut projesi verilmiştir. Proje hazırlanmasında Dünya Bankası katkıları bilinmektedir. İçmeler'in geniş yollara sahip düzenli ilçe olma nedeni budur. Gelişme planlı yapılmıştır. Konutlar için iki katlı bahçeli evler yaygındır.

Köy statüsünden çıkarak Belediye idare sistemi döneminde alt yapı hizmetleri tamamlanmışrıt. Görünüm itibarı ile modern turistik yerleşim yaşanmıştır. 30 Mart Yerel seçimleri ardından Muğla İli Büyük Şehir Belediyesi oldu. Böylece İçmeler Belediyesi kapatıldı ve Mahalle ilan edildi. Marmaris Belediyesine bağlandı. İmar ile ilgili çalışmaların yürütülmesi, inşaat ruhsat ileri açısından Marmaris Beşlediyesi yetkilidir. Plan olarak Datça Bozburun plan hükümleri geçerlidir.  

Gönenç Emlak

Şirketimiz Marmaris merkezde 1994 yılında kuruldu. Satılık kiralık emlak ilanları sitemizde düzenli güncellenir. Ayrıca, gayrimenkul sektörü hakkında bilgi paylaşımı yapılır. Bu amaçla sitemizde blog yazıları yayınlanır. Uzman ekip tarafından yönetilen firma hizmet alanı Muğla çevresidir.Detaylı bilgi için lütfen bize ulaşınız.Güvenli bir satış için alıcı satıcı karşılıklı görüştürülmesi tarafımızdan temin edilir. Randevu ile yer gösterilir.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita