Siteler Daireler Yazlıklar // Gönenç Emlak Marmaris

Sahile yürüyerek beş dakikalık mesafede bulunan orman manzaralı satılık Siteler daireler yazlıklar.

Emlak Danışmanı

Siteler Daireler Yazlıklar

 • İlan No
  389
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  140
 • Oda Sayısı
  2+1
 • Kat Sayısı
  3
 • Bulunduğu Kat
  1
 • Bina Yaşı
  10-20
 • Isınma
  Klima
 • Banyo Sayısı
  1
Açıklama

Marmaris Satılık Daireler

Sahile yürüyerek beş dakikalık mesafede bulunan orman manzaralı satılık Siteler daireler yazlıklar duyuruldu. Yeni deprem yönetmeliğine uygun olarak inşa edilmiş olan üç katlı apartmanda yeni lüks Marmaris satılık daire şirketimiz tarafından pazarlanmaktadır. Geniş balkona sahip dubleks daire zemini parke, ıslak zeminler ise birinci sınıf karo, faal durumda klima, çelik kapı, saten boya duvarlar, ısı cam gibi özellikleri mevcuttur. Dijital hızlı asansör bulunan dubleks, orman manzarası görünümüne sahiptir. Özellikle yaşlı aileler düşünülerek asansör yapılmıştır. Çünkü yapı zemin artı iki kattan oluşmaktadır. Pencerelerde ısı cam kullanılmıştır. Ulaşımı kolay, güneş gören daire araç park yerine sahiptir. Geniş alana sahip bahçe bölümünde kat maliklerinin ortak isteğiyle yüzme havuzu yapılması mümkündür. Bina ayrık nizam koşullarına sahip olduğundan gün boyu güneş görmektedir.

Konutun Alıcılara Gösterilmesi İşlemi

Randevu alınmasıyla şirket yetkilisi tarafından taşınmaz gösterilir. Konut hakkında ayrıntılı bilgi sunulur. Bu işlemin gerçekleşmesi için alıcı ile taşınmazı gösteren arasında "Yer Gösterme Belgesi" (Y.G.B) karşılıklı imzalanır. Her iki tarafa tutanak için birer nüsha teslim edilir. Böylece gerçekleşen hizmet, yönetmelik gereği kayda alınır.  Konut kredisinden yararlanarak evin satın alınmasında sakınca yoktur. Kat mülkiyeti kurulduğu için taşınmaz yasal belgeler sahiptir. Alıcının satış işlemi sonrası sadece su, elektrik aboneliklerini kendi üzerine alması gerekmektedir. Zorunlu deprem sigortası yapılmıştır. Güvenli ticaret için alıcı satıcı karşılıklı görüşme sağlanır.

Konut Yatırımı

Türkiye güney sahilleri gayrimenkul sektöründe oldukça popülerdir. Yazlık konutlar sürekli artan talep almaktadır. Talebin sürekli yükselmesi beraberinde fiyatların da artmasına neden olmuştur. Salgın koşullarının piyasa üzerindeki olumsuz etkisi, enflasyonist baskı, döviz kurunda yaşanan dalgalanmalar gayrimenkul piyasalarında önemli etmenlerdir. Fakat konut yatırımı herşeye rağmen Türkiye emlak piyasasında hızla devam ediyor. Yerel açıdan Marmaris çevresinde satılık arsa özellikle merkez ile çevresinde kalmamıştır. Bu nedenle talep kronik artış yaşarken arz ise sürekli daralmayı işaret etmektedir. Kentsel dönüşüm ile yeni yapılar yapılmaktadır. Maliyetlerinin yüksekliği fiyata doğrudan yansımaktadır. Bu nedenlerle bölgemizde taşınmaz satın almak konut yatırımı cazibesi oluşturmaktadır. Kira fiyatlarının günden güne oldukça pahalı olması Marmaris emlak piyasası kapsamında konut sahibi olma isteğini tetiklemektedir. 

Konut Fırsatları

1994 yılında kurulan ve halen gayrimenkul danışmanlık hizmeti veren şirketimiz konut fırsatları sunmaya devam ediyor. Kuruluşundan beri merkez ofisi ayni adreste bulunan şirketimiz günümüz koşullarının modern usul ve tekniklerini kullanmaktadır. Ofiste müşteri bekleme dönemini kapsayan klasik pazarlama sora erdi. Kerkez kendi taşınmazını en yüksek fiyatla satmak isterken, alıcılar en makul fiyatla taşınmaz satın almak ister.Bu süreci kendi başına yaşayanların sayısı az değildir. Ancak ne kadar başarılı oldukları ancak sonuçları itibarıyla belli olmaktadır. Konusunda uzman deneyimli danışmanlık şirketi desteği alanların isteklerine ulaşması ve başarı oranı ise çok yüksektir. Her zaman konusunun uzmanıyla iş birliği yapmak sağlıklıdır.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita