Satılık Emlak Marmaris İmarlı Arsa

Satılık emlak Marmaris Armutalan Merkeze yakın, yamaçta, doğa manzaralı yola tek cepheden sınırı bulunan net parsel.

Emlak Danışmanı

Satılık Emlak Marmaris İmarlı Arsa

 • İlan No
  581
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  410
 • İmar
  imarlı
 • Taks
  %20
 • Kaks
  %40
 • Kadastro Yolu
  Yolu Var
Açıklama

Marmaris Armutalan

Parsel satılmıştır. İlan emsal özellikler nedeniyle yayında bırakılmıştır. Satılık emlak Marmaris imarlı arsa Armutalan merkeze yakın, yamaçta, doğa manzaralı yola tek cepheden sınırı bulunan net parsel. Özellikle bahçeli ev arayanlar için ideal villa arsası. Bölgede kalan son parsellerden olan arsa imarlıdır.

İmarlı Gayrimenkul

Yasal inşaat ruhsatı alınmasında herhangi sorunu bulunmayan emlak %25 imarlıdır. Bu anlamda, 103m2 tabana oturan iki katlı villa yapılabilir. istenirse ikiz villa yapılması da mümkündür. Birlikte inşaatı tamamlamak isteyen iki aile de bu arsayı satın alabilir. Komsu parselden 3m, yoldan 5m, arka bahçeden ise h/2 çekme mesafesi vardır. Çatı arasını değerlendirmek üzere ütü odası talebinin değerlendirilmesi mümkün olabilir..

Özellikleri

Önü kapanmaz, gün boyu güneş görür nezih mevkide olan parselin dolmuş güzergahı olan caddeye mesafesi 400m civarındadır. Satılık emlak Marmaris merkeze 5km mesafede yer almaktadır. Çevresi orman olduğu için huzuru ve doğa içinde yaşamayı arzu edenlere bulunmaz fırsat özelliğindedir.

Alıcılara Taşınmazın Gösterilmesi

Satılık emlak arsa parseli, firmamızın ofis yetkilisi tarafından randevu alınarak gösterilir. Yer gösterme işlemi T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı'nın 08/07/2003 tarihli tebliğine uygun olarak tutanak tanzim edilerek bilgi verilir ve yer gösterim işlemi yapılır. İlçe içinde yapılan gösterme hizmeti için ücret alınmaz. Ancak ilçe dışındaki işlemler için mesafeye göre ücret alınır. Fiyat alıcıya önceden bildirilir.

Gayrimenkul Yatırımı

Salgın koşullarında piyasaların bozulmasına karşın gayrimenkul yatırımları yatırımcılar tarafından yapılmaya devam ediyor. Ayrıca savaş nedeniyle dünyada yaşanan kriz tüm ülkeleri vurmaya devam ediyor. Satılık emlak Marmaris yerel piyasasında gayrimenkul yatırımı enflasyon karşısında paranızın değerini koruma aracı oldu. Merkeze yakın mahallelerde maalesef satılık arsa kalmadı. Bu nedenle Hisarönü, Turgut, Orhaniye, Selimiye, Söğüt yatırım alanları oldu.

Gönenç Emlak Danışmanlık Şirketi

01.01.1994 tarihinden beri emlak piyasasında profesyonel danışmanlık hizmeti veriyoruz. Şirketimiz kuruluşundan beri ayni adreste faaliyet  göstermektedir. Firma yönetiminde müşteri memnuniyeti odaklı çalışma esas alınırken ayni zamanda seçme hakımızı da gözetiyoruz. Özellikle ne aradığını bilen, hayalini kurduğu gayrimenkulü alabilecek efektif gücü bulunan bize göre ciddi müşterilere özel hizmet vermek önceliğimiz. Yıllarn içinde oluşan bilgi birikim ve deneyim ile oluşan uzmanlığımızdan yararlanmak isteyenler kazanır.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita