Marmaris Satılık Daire Konut // Gönenç Emlak Marmaris

Marmaris nezih mevkiinde kaliteli işçilik ile yeni deprem yönetmeliğine uygun olarak inşa edilmiş olan lüks satılık daire.

Emlak Danışmanı

Marmaris Satılık Daire Konut

 • İlan No
  267
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  240
 • Oda Sayısı
  5+1
 • Kat Sayısı
  3
 • Bulunduğu Kat
  3
 • Bina Yaşı
  10-20
 • Isınma
  Klima+Kombi
 • Banyo Sayısı
  2
Açıklama

Daire Özellikleri

Nezih mevkiinde kaliteli işçilik ile yeni deprem yönetmeliğine uygun olarak inşa edilmiş olan lüks dubleks Marmaris satılık daire. Üç katlı apartmanın üçüncü katında bulunan dubleks daire, geniş salon yatak odaları, kapalı mutfak ve çift banyo tuvalet ibarettir. Beş adet yatak odası yüksek metrajı avantajdır. Özel kat kalorifer sistemine sahip olan satılık ev, ıslak zeminlerde birinci sınıf karo, yatak odalarında ise parkeye sahiptir. Pencereler ısı cam kullanılarak izolasyona katkı sağlanmıştır. Teras balkon dışında ayrıca üç balkon daha vardır.  Kat mülkiyeti tesis edildiği için alıcı konut kredisiyle evi satın alabilir. Domuş durağına yakındır. Ulaşım kolaydır. Merkeze ve plaja araçla mesafesi sadece on dakika uzaklıktadır.

Konut Yatırımı

Denize yakın mesafede bulunan konutlar mevki farkıyla değerlendirilir. En çok tercih edilen evler deniz manzaralı veya plaja yakın mesafede olan evlerdir. Büyük metraja sahip konutların ise bölgede önemli yeri vardır. Çünkü standart 2+1 daireler brüt 80-85 metrekare, 3+1 evler 120-130m2 civarındadır. Satışa çıkarılan taşınmaz ise 5+1  ve 240 metrekare büyüklüğündedir. 25 yıl içinde çok hızlı kalkınma yaşayan turizm kenti Marmaris yapılaşma sürecinde inşaat yapılacak imarlı arsaları tüketmiştir. Günümüzde kentsel dönüşüm ile yeni konutların yapılabilmesi mümkün olmaktadır. Sadece imar çalışmaları halen devam eden çevre mahallelerde inşaat yapılacak parseller bulunabilir. Kira fiyatlarının kronik önlenemez artışı nedeniyle bölgede konut yatırımı özellikle kredi kullanak tasarruf sağlar.

Satış ve Sonrası Hizmetler

Satışa çıkarılan taşınmaz için randevu alınarak evi görmek mümkündür. Ancak, hizmetin verilmesi bakanlığın 2003/59 numaralı tebliğinde belirtilen koşullar uygulanarak yerine getirilerek tamamlanır. Bu amaçla iki nüsha tutanak tanzim edilerek karşılıklı imzalanır. Alıcı ve yeri gösteren yetkili birer suretini alır. Verilen hizmet kayıt altına alınır. Eğer satışa sunulan gayrimenkul yerinde görülerek beğenilirse güvenli alışveriş amacıyla mülk sahibi ile ofiste buluşma temin edilir. Kontrol amacıyla tapu, yapı kullanma izin belgesi, enerji kimlik belgesi evrak suretleri sağlanır. Pazarlıkta anlaşma yapılırsa satışa gidilir. Firma yetkilisi işlemlerin eksiksiz ve hızlı yapılması nezaret eder. Belediye için bildirim, elektrik ve su aboneliklerinin gerçekleşmesi için gerekli evrakların tanzimi gibi konularda satış sonrası ücretsiz hizmet verilir. 

Gayrimenkul Danışmanlığı

Şirketimiz 1994 yılından beri Muğla çevresi gayrimenkul danışmanlık hizmeti vermektedir. Hizmet alanımız Marmaris merkez ve çevresi yanı sıra Datça'dan Fethiye'ye olan sahil kuşağıdır. Portföyümüzde bulunan satılık kiralık taşınmazlar düzenli güncellenir. Bu yenileme ekip tarafından yapılır. Elektronik ortamda gayrimenkul sektörüne satılık kiralık ilanlarını sunuyoruz.

Modern Pazarlama

Klasik pazarlama çeyrek yüzyıl öncesi şirketimizin kuruluşunun birinci-ikinci yıllarında geçerliydi. Bilgisayar kullanımı giderek hızlanıyordu. Hız dediysek bu günün koşullarını bir tarafa bırakın. 14.400bbs modemlerden harici 36.600bbs cihazlara geçildiğinde ışık hızı gibiydi. Windows işletim sistebi 3.1 olduğunu z kuşağı herhalde hayal bile edemez. Bu koşullardan günümüz seviyesine ulaşana kadar bütün yaşanan teknolojik evreleri yaşadık. Değişimlere uygun modeller geliştirdik. Bugün firmamız stratejik planlama, inbound ve dijital pazarlama modern yöntemlerini kullanmaktadır. Mülkünüzün hızlı ve değerinde satılması esastır. Hayalindeki gayrimenkul sunarak destek vermek görevimizdir.  

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita