Satılık Emlak Selimiye Arsa // Gönenç Emlak Marmaris

Muğla Marmaris Selimiye satılık arsa arazi ilanları Gönenç Emlak Şirketi portföyünde yer almaktadır.

Emlak Danışmanı

Satılık Emlak Selimiye Arsa

 • İlan No
  633
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  408
 • İmar
  imarlı
 • Taks
  %10
 • Kaks
  %20
 • Kadastro Yolu
  Yolu Var
Açıklama

Selimiye

Satılmıştır. Emsal olarak yayında bırakılmıştır. Yaklaşık 40km mesafede bulunan, Selimiye Köyü, Köy Gelişme alanı içinde bulunan villa inşaatı yapmaya yasal olanağa sahip, yola cephe sınırlı inşaat ruhsatı alınmış, satilik arsa. Geçiş dönemi yapılaşma koşulları kapsamı içinde olan bu parsel, alt yapı imkanlarına sahiptir. Sınır poligonlarının tesbiti, imar durum belgesi aldıkdan sonra, yönetmeliğe uygun çizilen projenin İl Özel İdare Müdürlüğü tarafından onayı ile, inşaat ruhsatı alınmıştır.

İmar Durumu

81m2 tabana oturan iki katlı villa inşaatı izni verilmiştir. Ayrıca koddan kazanım mevcutdur. Satilik arsa deniz manzaralıdır. Denize olan uzaklığı 476 sayılı yasanın belirlediği sakınca mesafesinin dışındadır. İl Özel İdare Müdürlüğü'nün kapatılması üzerine Marmaris Belediyesi yetkilidir. !/25.000 ölçekli revizyon imar planının onaylanması ile bu parsel değer kazanmıştır.

Gayrimenkul Danışmanlık Şirketi

Detaylı bilgi almak için bize ulaşınız. Randevu ile gayrimenkul gösterilir. Güvenli bir satış için alıcı ile satıcı karşılıklı görüştürülür. Selimiye satılık arsa ve imar bilgileri hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilmek için; hazırladığımız 1 Eylül 2008 de yayına başlayan www.selimiyeemlak.net sitemizi ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Sorularınız için her iki sitemizden bizlere ulaşabilirsiniz. Pusulanız doğru bilgi olsun. Satilik kiralik daire konut arsa taleplerinizi lutfen iletiniz.Müstakil ev, villa, köy evi istek üzerine sitemiz yeni kategori olarak eklenmiştir. Danışmak kazandırır.

Marmaris

Muğla Marmaris Selimiye satılık arsa arazi ilanları Gönenç Emlak Şirketi portföyünde yer almaktadır. Yabancı şirket veya Türk ortaklı yabancı şirketler gayrimenkul satın alabilir. Gönenç Emlak 1994 yılından beri Ticeret Odası üyesidir. Şirketimiz geniş portföye sahipdir. Satılık kiralık yüzlerce emlak bilgisi ve binlerce resim data bankasında bulunmaktadır.Tüm ilanların listesi size XML olarak tüm kayıtları listelemektedir. Son kayıt edilen emlaklar is RSS sisteminden görünebilir. Marmarisbox Bülten üyeliği ücretsizdir. Mail göndererek üye olabilirsiniz. Mugla Marmaris satılık emlak ve Selimiye satilik arsa bilgileri müstakil ev köy evi yazlik konut imarlı arsalar Gönenç Emlak sitesi tarafından sürekli güncellenerek yenilendikden sonra sunulmaktadır. Pusulanız doğru bilgi olsun.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita