Satılık Emlak Villa Köyceğiz // Gönenç Emlak Marmaris

Muğla Marmaris Gönenç Emlak Şirketi satılık emlak villa Köyceğiz gayrimenkul ilan bilgisini sektörle paylaştı.

Emlak Danışmanı

Satılık Emlak Villa Köyceğiz

 • İlan No
  551
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  240
 • Oda Sayısı
  Belirtilmemiş
 • Bina Yaşı
  Belirtilmemiş
 • Taks
  Belirtilmemiş
 • Kaks
  Belirtilmemiş
 • İmar
  Belirtilmemiş
Açıklama

Köyceğiz Villa

Muğla Marmaris Gönenç Emlak Şirketi satılık emlak villa Köyceğiz gayrimenkul ilan bilgisini sektörle paylaştı. Her birisi 120+120=240m2 olan iki adet ikiz villa. Balkondan da görülebilen göl, sadece birkaç dakikalık mesafededir. Salon, mutfak, banyowc bulunmakta ve bahçeye doğrudan çıkışa sahip olan birinci kat, şömine ile kış aylarında ısıtılmakta ve güneş enerji sistemi sıcak su için kullanılmaktadır. Üst katda ise üç adet yatak odası, bir adet master banyo tuvalet ve ana yatak odasında da ebeveyn banyo tuvalet bulunmaktadır. Ayrıca elbise odası olarak ayrılan ünite mevcutdur. Her ikiz villa için ayrılmış otopark bulunmaktadır. Her iki ikiz villa girişleri ayrı olarak irtifak tesis edilmiştir.

Konut Yatırımı

Şirket yetkilisi tarafından randevu alınarak gayrimenkul gösterilir. Yer gösterma işlemi, T.C. Sanayi ve ticaret Bakanlığı ‘nın 8 Temmuz 2003 tarihli tebliğinde belirtilen hususlara uygun olarak tanzim edilen tutanak ile yapılır. Tebliğde belirtildiği gibi yer gösterme ücreti alınmaz. Kat mülkiyeti kurulduğu için Y.K.İ.B. Yapı kullanma izin belgesi mevcut olduğundan konut kredisi satış işleminde alıcı tarafından kullanılabilir.

Gönenç Emlak

27 yıl üzerinde Türkiye güney sahillerinde profesyonel danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Resmi sistemizde izleyicilere sunduğumuz yüzlerce ilan bilgisi admin tarafından düzenli olarak güncellenmektedir. Yeni kayıt edilen ilanlar, öncelikle ücretsiz üyelikle çalışan kapalı sistem Marmarisbox Bülteni tarafından duyurulur. Son kayıt edilen ilanlar XML listemizde ve RSS özet akış sistemimizde yer alır.

Şirket adına sosyal medya üzerinde açılmış olan hesaplarımızdan duyurularımızı takip etmeniz mümkündür. Önemli olan bilginin doğruluğu kadar güncellenerek yenilenmesi önemlidir. Aksi taktirde doğruluk şüpheli konuma dönüşür. Bu nedenle mümkün olduğunca, bilgilerin yenilenmesine önem ve özen gösteriyoruz. Muğla Köyceğiz satılık villa ve satılık ilanları ile müstakil ev yazlik konut köy evi tipi gayrimenkul bilgileri Gönenç Emlak portföyünden güncellenerek veriliyor. Köyceğiz yanı sıra Marmaris satılık daire ile Marmaris kiralık ev ve satılık arsa ilanları da siteden yayınlanmaktadır. Pusulanız doğru bilgi olsun.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita