Satılık Ev İlanları // Gönenç Emlak Marmaris

Siteler mevki üç katlı apartmanda konut kredisine uygun Marmaris satılık ev ilanları ve yazlık daireler satışa çıkarıldı.

Emlak Danışmanı

Satılık Ev İlanları

MUĞLA MARMARİS SİTELER MAHALLESİ
 • İlan No
  388
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  140
 • Oda Sayısı
  3+1
 • Kat Sayısı
  3
 • Bulunduğu Kat
  1
 • Bina Yaşı
  10-20
 • Isınma
  Klima
 • Banyo Sayısı
  2
Açıklama

Satılık Evler Yazlıklar

Siteler mevki üç katlı apartmanda konut kredisine uygun Marmaris satılık ev ilanları ve yazlık daireler satışa çıkarıldı. Ev yerden ters iki katlı dairedir. Konut plaja yürüyerek beş dakikalık mesafede bulunmaktadır. Oto park yeri kat maliklerine tahsis edilmiştir. Bina güney batı cephesine bakmaktadır. Apartman girişi ferah olup dijital hızlı asansör vardır. Daire kaliteli çelik kapı kullanımıyla güvenlik sağlanmıştır.

Konut Genel Özellikleri

Satışa çıkarılan taşınmazın üç adet yatak odası, aydınlık salon, kapalı mutfak çift banyo tuvalet, büyük balkonlarla birlikte 140 metrekare kullanım alanı vardır. Pencerelerde yalıtıma uygun içinde karbon gazı olan ısı cam kullanılmıştır. İç kapılar Amerikan tipi kapılardır. Islak zeminlerde birinci sınıf fayans tercih edilmiştir. Mutfak ankastre olup L tipidir. Marmaris satılık ev yatak odalarında zeminde parke kullanılmıştır. Isınma ve soğutma amacıyla kullanıma hazır klimaların bakım kontrolleri tamamlanmıştır. Konut iç duvarları saten boya ve malzemesi yapılmıştır. Yeni deprem yönetmelik koşullarına uygun inşa edilen yapı kat mülkiyeti tesis edilmiştir. Bu nedenle konut kredisi kullanımına uygundur. Evi yerinde görmek amacıyla merkez ofisten randevu almanız yeterlidir. 2003/59 tarihli bakanlık tebliğine protokolüne uygun yer gösterme işlemi firma yetkilisince  sağlanır. Lütfen ilan hakkında sorularınızı bildiriniz.

Seçimler Önemlidir

Muğla Marmaris satılık ev almak isteyenler dikkat etmeniz gerekli olan koşulları göz önünde bulundurmanız önemlidir. Profesyonel gayrimenkul desteğiyle bütçeniz için uygun evi bulabilirsiniz. Eğer farklı bir kentten geldiyseniz önce web üzerinden inceleme yapmanız faydalıdır. Elektronik ortamda yapılan araştırmalarda size uygun olan evleri seçerek, daha sonra firma yetkilisi ile gayrimenkul uzmanına danışarak bilgi alabilirsiniz.

Doğru Tercih kazandırır

Sizin için doğru tercih yapmanız önemlidir. Yerel piyasayı çok iyi bilen gayrimenkul danışmanlık şirketiyle iş birliği tesis etmek faydalılı olacaktır. Firma yetkilisiyle yapılan görüşme ile sizin hangi bütçeyle ne satın alabileceğiniz analiz edilir. Değerlendirmede size özel istekler tespit edilerek sunum gerçekleşir. İstediğiniz özelliklere uygun satılık ev bulunur. Tercihlerinize bağlı şekilde ideal alternatifler bu sunumda öncelikle yer alır. Burada önemli olan elinde ne var ne yok evleri gezdirmek olamaz. Konusunda uzman profesyonel gayrimenkul danışmanı teşrifatçı değildir Gönenç Emlak Şirketinin bu güne kadar müşterisine üç adetten fazla ev göstermesi nadir yaşanmıştır. Konusunda uzman profesyonel gayrimenkul danışmanı teşrifatçı değildir. Bütçe ve istekler analiz edilir. Bu analize uygun karşılıkta ev yoksa olmadığı beyan edilir. İstenilen özelliklere sahip konut portföyde bulunmuyorsa takip dosyası açılır ve konu zamana yayılır.

Mülkünüz Değer Kazansın

Marmaris satılık ev almak size avantaj sağlar. Öncelikle evinizin değeri gün geçtikçe artar. Yeni sahiller açılmayacağına göre var olan gayrimenkullerin değeri sürekli artacaktır. . Özellikle plaja yakın konumda ev sahibi olmak para yanında şans ister.. Ayrıca evinizden yüksek kira geliri elde etmeniz mümkündür. İlçede kira fiyatları yüksek seviyededir. Takriben aylık 2.000-TL altında konut bulmak çok zordur. Birinci el konutlarda ise 3.500-TL itibaren başlayan seviyelerde bulunur. Konut kredisi kullanımıyla alacağınız taşınmazı kiraya vererek ödenecek banka taksitlerine katkıylka yatırım gerçekleştirmeyi sağlamak mümkündür. Marmaris satılık ev almakla hem yaşam tarzı hem de ekonomik açıdan kazanabilirsiniz. Tatil yapar gibi ömür boyu yaşam şansını da satın almış olursunuz. Tasarrufla sağladığınız birikim, miras veya benzeri gelen parayla oluşan sermayenizi yönetebilirsiniz. Akıllı karar vermek amacıyla yapacağınız yatırım size daha çok kazandıracaktır.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita