Satılık Ev Marmaris Beldibi // Gönenç Emlak Marmaris

BBQ bulunan verandalı eve özel kalorifer ısıtma sistemi bulunan Beldibi satılık ikiz villa. 

Emlak Danışmanı

Satılık Ev Marmaris Beldibi

 • İlan No
  460
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  320
 • Oda Sayısı
  4+1
 • Kat Sayısı
  2
 • Bulunduğu Kat
  1+2
 • Bina Yaşı
  10-20
 • Isınma
  Klima+Kombi
 • Banyo Sayısı
  2
Açıklama

Satılık Emlak

Orman manzaralı yüzme havuzlu, kapalı mutfak, girişte antre, geniş salon, BBQ bulunan veranda, tuvalet, bu eve özel kalorifer ısıtma sistemi bulunan satılık ikiz villa. İkinci kat üç adet yatak odası ve geniş hilton banyo wc sahiptir. Üçüncü kat bir adet yatak odası, teras balkon, pergule yapılmış durumda ve yine geniş banyo wc bulunmaktadır. Bakımlı bahçe, kalorifer sistemi için güvenli kapalı alan, evin girişinde ayrı teras balkon, ısıcam ve tüm pencerelerde pancur, yerden tavana sabit eve özel gardroplar gibi eksta yapılmış tadilatlar, gömme buzdolabı, mermer merdivenler, aliminyum kromaj korkuluklar vb özellikler bulunmaktadır. 

Alıcının Evi Görmesi

Kat mülkiyet tapusuna sahip olan evi randevu ile gösterebiliriz. Emlak sahibi Marmaris'de olup, alım satım işleminin güvenli olarak tesisi için karşılıklı görüşme temin edilir. Satış fiyatı net olup, alım satım vergileri alıcıya aitdir. Pazarlık marjı yoktur.İlçe içinde yapılan yer gösterme işlemi için ücret alınmaz. Ancak, verilen hizmetin kayıt altına alınması gerekir. Bakanlığın yayınladığı yönetmelik gereği yasal olarak tutanak düzenlenerek taraflara birer nüshası verilir.

Taşınmazın Gösterilmesi

Satışa çıkarılan gayrimenkul hakkında ön bilgileri beğenenlere randevu ile yer gösterilir. Detaylı bilgi verilir. Bu işlem yapılmadan önce T.C.Sanayi ve Ticaret Bakanlığı tebliğine uygun işlem yapılır. 2003/59 numaralı tebliğ prosedürü uygulanır. Bu amaçla tutanak tanzim edilir. Birer nüshası taraflara verilmek üzere imzalanır. Bu uygulama gerçekleşmedem hizmet verilmez. Gerekçe verilen hizmetin belgelennerek kayıt altına alınmasıdır. Nihayetinde profesyonel ticari işlemdir.

Gönenç Emlak Şirketi

Firmamız 01.01.1994 tarihinde kurulmuştur. Firma kurucuları 1992 yılında francheise alarak Anonim Şirket Marmaris Acentesi altında hizmet verdiler. İki yıl sonra kendi aile şirketini kurdular. Bu güne kadar firma Muğla çevresi ve Marmaris gayrimenkul pazarında hizmet vermektedir.  Fethiye ile Datça arasında kalan sahil kuşağı hizmet alanımızdır. Firmamız satılık kiralık ilanlarını portföyde düzenli günceller. Potansiyel alıcı kayıtları devamlı takip edilir. Bilgilerin sağlıklı sunulmasına özen gösterilir. Ekip çalışması içinde takip olgusu önemlidir. 27 yıl üzeri profesyonel çalışan uzman ekibimizin deneyimlerinden yararlanmanız önerilir.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita