Satılık Ev Marmaris Gayrimenkul // Gönenç Emlak

Plaja 150 metre mesafede ulaşım kolay güneş gören üç katlı binanın ikinci katında bulunan satılık ev Marmaris gayrimenkul ilanı.

Emlak Danışmanı

Satılık Ev Marmaris Gayrimenkul

 • İlan No
  218
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  180
 • Oda Sayısı
  4+1
 • Kat Sayısı
  3
 • Bulunduğu Kat
  2
 • Bina Yaşı
  9
 • Isınma
  Klima
 • Banyo Sayısı
  1
Açıklama

Satılık Ev

Plaja 150 metre mesafede ulaşım kolay güneş gören üç katlı binanın ikinci katında bulunan satılık evMarmaris gayrimenkul ilanı. Konut kartonpiyerli, çelik kapı, amerikan mutfak, ıslak zeminler seramik, salon, yatak odaları laminant parke, üç yanı açık ,ortak kullanımda bahçe özelliklerine sahipdir. Konut kredisi uygun olup randevuyla firma yetkilisince gayrimenkul gösterilir. Alıcı satıcı güvenli alışveriş için karşılıklı görüştürülür. Satilik kiralik daire konut arsa ilanları güncel yayınlanır. Müstakil ev, villa istekleriniz için portföyümüzden faydalanınız. Danışmak kazandırır.

Siteler Tatilcilerin Tercihi

Bir yanı orman diğer yanında ise deniz bulunan yerleşim alanı Marmaris'in en önemli mahallesidir. Plaja yakın olması nedeniyle yazlıkçılar artık sürekli ikamete başlamıştır. Yabancılar ve orta yaşlıların tercih ettiği Siteler çevresinde oteller resortlar yer alır. Konut için en çok üç kat imar izni verilmiştir. Daha doğrusu giriş+1+1 üzerine plan yapılıdır. Malesef satılık arsa parseli kalmamıştır. Bu nedenle 20 yaşını aşmış pek çok bina kentsel dönüşümle yenilenmektedir. Gece saat 24'e kadar (Yaz Aylarında 02'e kadar olabilmektedir) dolmuş rig seferleri vardır. 65 yaş üzeri olanlar aldıkları kart ile ücretsiz B.Şehir Belediyesi dolmuşu kullanabilir. 3M Migros başta olmak üzere alışveriş merkezleri, muhtelif dükkanlar faaldir. Konut fiyatları ise talep nedeniyle sürekli yükselmektedir.

Konut Kredisi

Satışa çıkarılan ev konut kredisi koşullarını karşılamaktadır.Faiz oranları dikkate alındığında avantaj gibi görülebilir. Firmamıza yapılan başvurular bazı eksiklikleri göstermektedir. Konut satın almak isteyenlere zaten bütçesi ve kredi kullanmayı isterler misorusunu iletiyoruz. Banka ile görüşme yapmadan yola çıkanların büyük çoğunluğu sorun yaşamaktadır. Kredi derecesini öğrenmek, sorgulanan ödeme kabiliyetinin belgelenmesi aşamaları geçildikten sonra ev bakmakta yarar vardır. Herkez hayal kurar ve insanın hakkıdır. Ancak hayallerin olduğu gibi kalması mümkündür. Gerçekleşmesi için efektif güçle destek gerekir. Sağlanan destek yeterliyse yola çıkmakta fayda vardır. İsteklerinizi ertelemeyin. Fırsatlar bitmez. Ancak her zaman da gelmez. 

Konut Yer Gösterme

İlandaki bilgileri üzerine evi görmek isteyenlere yer gösterme zaptıyla ev gösterilir. Bu yasal işlem  Bakanlığın 2003/59 Tarihl tebliğine uygun yapılır. Yeri görmek isteyen ve gösteren için tutanak tanzim edilir. bu iş için herhangi bir ücret talep edilmez. Sadece hizmet kayıt altına alınır. Ancak merkez dışı uygulamalarda kilometre hesaplanır. Ücret belirlenerek taşınmazın gösterimi yapılır. Hizmet vermeden önce fiyat bildirilir. Eğer arsa için uygulama yapılırsa lisanslı harita ofisinden yetkilinin nezaretinde  sınır belirleme yapılmalıdır. Ücreti alıcıya aittir. Bu servis alınmadığı taktirde çıkması muhtemel yanlışlık için firmamız vareste tutulacaktır. Sorumluluk alıcı satıcıya aittir. Biz ön anlaşma sağlanırsa mnutlaka kesin hudut tespit yapılmasını tavsiye ediyoruz. 

Bölgede 27 Yıldır Gayrimenkul Pazarlıyoruz. 

Firmamız Bir Ocak 1994 tarihinde kuruldu. Hizmet verdiğimiz alan Türkiye güney sahilleridir. Fethiye'den Datça'ya kadar olan sahi şeridinde yer alan turistik kent ve ilçelerdir. Bu nedenle portföyümüzde yüzlerce satılık kiralık emlak ilanı bulunmaktadır. Bu ilanlar düzenli güncellenir. Yenilenen ilanları sitemizde elektronik ortamda yayınlıyoruz. Yeni kayıt yapılan ilanlar firmamızın yönetiminde olan bloglar, haber siteleri, sosyal medya ve akıllı telefonlardan takip edilebilir. Ana ilkemiz güvenli ticareti tesis ederek gayrimenkul satışının gerçekleşmesinin sağlanmasıdır. Satıcılar için taşınmazın değerinde hızlı satılmasıdır. Alıcılar için makul fiyatlı istenen özelliklere en uygun taşınmazı sunar hayallerin gerçekleşmesini sağlar.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita