Satılık Ev Marmaris Gayrimenkul // Gönenç Emlak

Marmaris gayrimenkul piyasasına güneş gören plaja 150 metre mesafede  ulaşım kolay  üç katlı binanın ikinci katında bulunan Marmaris satılık ev fırsatı sunuldu.

Emlak Danışmanı

Satılık Ev Marmaris Gayrimenkul

 • İlan No
  218
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  180
 • Oda Sayısı
  4+1
 • Kat Sayısı
  3
 • Bulunduğu Kat
  2
 • Bina Yaşı
  9
 • Isınma
  Klima
 • Banyo Sayısı
  1
Açıklama

Marmaris Satılık Ev

Marmaris gayrimenkul piyasasına güneş gören plaja 150 metre mesafede  ulaşım kolay  üç katlı binanın ikinci katında bulunan Marmaris satılık ev fırsatı sunuldu. Taşınmaz, kartonpiyerli, çelik kapı, Amerikan mutfak, ıslak zeminler seramik, salon, yatak odaları parke, üç yanı açık ,ortak kullanımda bahçe özelliklerine sahiptir. Konut kredisi uygun olup randevuyla firma yetkilisince gayrimenkul gösterilir. Alıcı satıcı güvenli alışveriş tesis edilmesini sağlamak üzere karşılıklı görüştürülür. Marmaris satılık ev daire villa arsa tipi gayrimenkul ilanları güncel yayınlanır. Müstakil nitelikte taşınmaz, villa isteklerinizde portföyümüzden faydalanınız. Danışmak kazandırır.

Siteler Tatilcilerin Tercihi

Marmaris satılık ev bir yanı orman diğer yanında ise deniz bulunan yerleşim alanı olarak önemli ilçemizin mahallesindedir. Plaja yakın olması nedeniyle yazlıkçılar artık sürekli ikamete başlamıştır. Yabancılarla orta yaşlıların tercih ettiği Siteler çevresinde oteller yer alır. Konut inşaatına en çok üç kat imar izni verilmiştir. Daha doğrusu giriş+1+1 üzerine plan yapılıdır. Maalesef satılık arsa parseli kalmamıştır. 20 yaşını aşmış pek çok bina kentsel dönüşümle yenilenmektedir. Gece saat 24'e kadar (Yaz Aylarında 02'e kadar olabilmektedir) düzenli dolmuş seferleri vardır. 65 yaş üzeri olanlar aldıkları kart ile ücretsiz Büyük Şehir Belediyesi dolmuşu kullanabilir. 3M Migros başta olmak üzere alışveriş merkezleri, muhtelif dükkanlar faaldir. Emlak fiyatları ise talep nedeniyle sürekli yükselmektedir.

Konut Kredisi

Satılık ev, konut kredisi koşullarını karşılamaktadır.  Faiz oranları dikkate alındığında avantaj gibi görülebilir. Firmamıza yapılan başvurular bazı eksiklikleri göstermektedir. Ev satın almak isteyenler zaten bütçesi yeterli olsa kredi kullanmayı isterler mi? sorusunu iletiyoruz. Banka ile görüşme yapmadan yola çıkanların büyük çoğunluğu sorun yaşamaktadır. Kredi derecesini öğrenmek, sorgulanan ödeme kabiliyetinin belgelenmesi aşamaları geçildikten sonra emlak bakmakta yarar vardır. Herkes hayal kurar ve insanın hakkıdır. Ancak hayallerin olduğu gibi kalması mümkündür. Gerçekleşmesi amacıyla efektif güçle destek gerekir. Sağlanan destek yeterliyse yola çıkmakta fayda vardır. İsteklerinizi ertelemeyin. Fırsatlar bitmez. Ancak her zaman da gelmez. 

Alıcılara Yer Gösterme Hizmeti

İlandaki bilgileri üzerine evi görmek isteyenlere yer gösterme zaptıyla ev gösterilir. Yasal işlem  Bakanlığın 2003/59 Tarihli tebliğine uygun yapılır. Yeri görmek isteyen ve gösteren arasında tutanak tanzim edilir. İşlem karşılığı herhangi bir ücret talep edilmez. Sadece hizmet kayıt altına alınır. Ancak merkez dışı uygulamalarda kilometre hesaplanır. Ücret belirlenerek taşınmazın gösterimi yapılır. Hizmet vermeden önce fiyat bildirilir. Eğer arsa özelliğinde taşınmazlara uygulama yapılırsa lisanslı harita ofisinden yetkilinin nezaretinde  sınır belirleme yapılmalıdır. Ücreti alıcıya aittir. Verilecek hizmet bizimle ilgili olmadığından, alınmadığı taktirde çıkması muhtemel sorunda firmamız vareste tutulacaktır. Sorumluluk alıcı satıcıya aittir. Biz ön anlaşma sağlanırsa mutlaka kesin hudut tespit yapılmasını tavsiye ediyoruz.

Bölgede 28 Yıldır Gayrimenkul Pazarlıyoruz. 

Firmamız Bir Ocak 1994 tarihinde kuruldu. Hizmet verdiğimiz alan Türkiye güney sahilleridir. Fethiye'den Datça'ya kadar olan sahi şeridinde yer alan turistik kent ve ilçelerdir. Portföyümüzde yüzlerce satılık kiralık emlak ilanı bulunmaktadır. İlanlar düzenli güncellenir. Yenilenen ilanları sitemizde elektronik ortamda yayınlıyoruz. Yeni kayıt yapılan ilanlar firmamızın yönetiminde olan günceler, haber siteleri, sosyal medya ve akıllı telefonlardan takip edilebilir. Ana ilkemiz güvenli ticareti tesis ederek gayrimenkul satışının gerçekleşmesinin sağlanmasıdır. Satıcılar taşınmazın değerinde hızlı satılmasını ister. Alıcılar makul fiyatlı istenen özelliklere en uygun taşınmazı alarak hayallerin gerçekleşmesini istemesi doğaldır.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita