Merkeze Yakın Dubleks // Gönenç Emlak Marmaris

Marmaris'in nezih mevkisinde bulunan üç katlı binanın üçüncü katında üç tarafı açık köşe çatı merkeze yakın dubleks.

Emlak Danışmanı

Merkeze Yakın Dubleks

 • İlan No
  465
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  120
 • Oda Sayısı
  Belirtilmemiş
 • Kat Sayısı
  Belirtilmemiş
 • Bulunduğu Kat
  Belirtilmemiş
 • Bina Yaşı
  Belirtilmemiş
 • Isınma
  Belirtilmemiş
 • Banyo Sayısı
  Belirtilmemiş
Açıklama

Satılık Daire

Marmaris'in nezih mevkiinde bulunan, üç katlı binanın üçüncü katında, üç tarafı açık, köşe çatı dubleks daire Gönenç Emlak Şirketi tarafından satışa çıkarıldı.. Yüzme havuzu bulunan site içinde, geniş balkon, kapalı mutfak, çift banyo wc ve tavanda pergule vardır. Gün boyu güneş alır.

Ulaşım kolay olup 30m mesafeden dolmuş geçer. Park ve spor sahasına cephelidir. Ailelerin yaz kış yaşadığı sitede bulunan satılık dubleks daire. Kiracı mevcut olup, randevu ile yer gösterilir. Yatırım amacı ile satın alınabilir. Konut kredisi kullanımı kriterlerine uygundur. Yakın gelecekte kentsel dönüşüm ile binaların yıkılarak yeniden yapılarak değer kazanması potansiyeli vardır. Çünkü evin bulunduğu mevki değerli beğenilen mevkidir. Bu tip girişimler yakın komşu binalarda uygulanmaya başlamıştır. Sorularınız ve isteklerini bize iletişim sayfasından iletebilirsiniz.

Gönenç Emlak

25 yıl üzerinde profesyonel gayrimenkul danışmanlık hizmeti veren aile şirketimiz Muğla Marmaris merkezde  01.01.1994 tarihinde kuruldu. Uzman ekip tarafından sunulan danışmanlık size kazandırır. Bilgi birikim deneyim ile oluşan vizyonumuz ile  modern pazarlama teknikleri kullanılarak sürdürülen çalışmalarımız tamamen sonuç almaya yöneliktir. Bu amaçla stratejik planlama, inbound, medya marketing çalışmalarımız modern tekniklerin kullanımıdır. 

Bilişim dünyasındaki baş döndürücü hızla gelişmeler tüm yaşam tarzımızı alışkanlıklarımızı değiştiriyor. Klasik Ticaret artık yeterli değil. Geleneksel yöntem ve teknikler rafa kalkıyor. Gayrimenkulünü en yüksek değerde hızla satmak isteyen bunu nasıl başarır? Veya hayalindeki evi arsayı arayan ona nasıl ulaşır? Biz hızlı değerinde güvenli satış alış veriş gerçekleştirmeye yönelik çalışıyoruz. Ofisimize sıkışmış ihtiyaçtan yarı fiyatına emlakları soranlara yanlış adreste olduklarını net söyleriz. İcra Daire  Müdürlüğü değiliz. Her iki tarafın makul düzeyde rasyonel anlaşmalarını sağlama yönünde hareket, tarzımızdır. Bu nedenle Danışmak Kazandırır firmamızın 25 yılı aşan süredir sloganımız olmuştur. 

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita