Site içinde Konutlar // Gönenç Emlak Marmaris

Site içinde konutlar merkeze yakın site içinde komple tadilat ile yenilenmiş ekstra masraflarla optimum kullanım olanağı geliştirilmiş konut.

Emlak Danışmanı

Site İçinde Konutlar

 • İlan No
  584
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  180
 • Oda Sayısı
  3+1
 • Kat Sayısı
  5
 • Bulunduğu Kat
  1
 • Bina Yaşı
  10-20
 • Isınma
  Klima
 • Banyo Sayısı
  1
Açıklama

Yazlık Konut

Marmaris satılık daire merkeze yakın site içinde komple tadilatla yenilenmiş ekstra masraflarla optimum kullanım olanağı geliştirilmiş satılık ev. Özellikle konut yatırımı yapmak isteyenlere öneriyoruz. Güvenli site içinde bulunan daire muhtelif avantajlara sahiptir. Müsterek kullanım alanları, araç park yeri, yürüyüş yolları, yüzme havusu ve güneşlenme alanları avantajlardan bazılarıdır. Ayrıca güvenlik kameraları ve site aydınlatma ışıkları, sınır duvarları sitede mevcuttur. Bahçe florasının bakımı yetiştirilmesi çlışanlar tarafından yapılır. Her konut başına aylık ödeme sitenin genel giderlerini karşılamak üzere düzenli yönetim hesabına aidat olarak ödenir.

Genel Özellikleri

Site güvenlik görevlileri bulunması yanı sıra, kamera sistemiyle site korunmaktadır. Her konut için kullanım hakkı olan araç parkı müşterek yüzme havuzu,yürüyüş alanları sosyal alanlar bulunmaktadır. Satılık ev Marmaris emlak piyasası fiyatlarına göre makuldur. Daire girişinde antre, üç yatak odası, kapalı mutfak, banyo tuvalet, çift balkondan ibaret kullanışlı, aydınlık gayrimenkul özelliğindedir. Mesafe olarak plaja araçla sadece dört dakika uzaklıktadır.

Dairenin Alıcılara Gösterilmesi

Kat mülkiyeti tesis edilmiş, konut kredisi kriterlerine uygun olan satılık ev orman, doğa manzarası görür. Randevu temin edilerek Marmaris satılık daire şirket yetkilisi tarafından Sanayi Ve Ticaret Bakanlığı tebliğine istinaden tutanak tanzim edilerek gösterilir. Bu hizmet için ödeme talep edilmez. Alıcı satıcı güvenli alışveriş gereği karşılıklı görüştürülür.

Gönenç Emlak Marmaris Danışmanlık Şirketi

1994 yılından beri gayrimenkul sektöründe profesyonel hizmet vermekte olan şirketimiz daire konut arsa bilgilerini güncel olarak ilan sitesi yayınlamaktadır. Müstakil ev, villa, köy evi tipi gayrimenkul ilanları bu başlıklar altında portföyümüzde mevcuttur. Muğla çevresi ve Marmaris satılık daire ilanları ile satılık ev bilgileri şirketimiz tarafından müstakil ev yazlık konut köy evi fiyatları sunulmaktadır. Şirketimizde oluşturulan ekip düzenli olarak portföyümüzdeki ilanları günceldir. Sorularınız isteklerinizi iletiniz. Yeni kayıt edilen ilanları emlak bülteni izleyerek yada sosyal medyadan bizi takip ederek izleyebilirsiniz. Pusulanız doğru bilgi olsun.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita