Satılık Koy Datça Emlak Arsa // Gönenç Emlak Marmaris

Resmi tapulu Datça satılık koy şirketimiz tarafından gayrimenkul sektörüne sunuldu.

Emlak Danışmanı

Satılık Koy Datça Emlak Arsa

 • İlan No
  463
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  38000
 • İmar
  İmarsız
 • Taks
  %5
 • Kaks
  %10
 • Kadastro Yolu
  Yolu Var
Açıklama

Datça Özel Koy

Resmi tapulu Datça satılık koy şirketimiz tarafından gayrimenkul sektörüne sunuldu. Yatırımcılar için ideal satılık koy. Fiziki yapı olarak çekek yeri, marina için potansiyel konuma sahiptir. Satılık koy Datça 'da kadastrosu geçmiş, hudutları, miktarı belirlenmiş, emsali sınırlı olan gayrimenkul orta uzun vadeli olarak gayrimenkulün dinlendirerek değerlendirme için geleceğe yönelik amaçla satın alınması önerilir. 

İmar Durumu

Datça Bozburun plan hükümleri kapsamında kalan satılık koy Datça da, imar geldiği zaman bugünün fiyat etiketi üzerinden prim yapar. 1/25.000 ölçekli Revizyon Planı hazırlıkları beklentiyi desteklemektedir. Nitekim; 30 Mart 2014 tarihi sonrası Mugla 'nın Büyük Şehir yönetim sistemine geçmesi ile İl Özel İdare Müdürlüğü kapatılmış ve imar çalışmaları yerel belediyelerin imar planlarını hazırlama veya ihale edilerek yaptırılması yetkisi gündeme gelmiştir.

İdare Sistemi

Nüfusu 500 kişi üzerinde köyler mahalle statüsünde belediyeye bağlı yönetim biçiminde örgütlenmiştir. 30 Nisan 2014 tarihinde revizyon planı askıdan indirilmiş ve onaylanmıştır. İmar çalışmalarının hızlanacağı umudu güçlenmiştir. Gelişmeleri izliyoruz. İlgilenenler için Kemal Gonenc irtibatıyla daha fazla bilgi almak mümkündür. Ciddi alıcıların, koy sahibi aile ile karşılıklı görüşmeleri mümkündür. Satış fiyatı olarak 800.000-£ baz olarak alınacaktır. Gayrimenkul danışmanlık şirketi olarak görevimiz gereği teklifler koy sahiplerine iletilir.

Gönenç Emlak

27 yıl üzerinde süre aralıksız profesyonel danışmanlık hizmeti veriyoruz. Şirketimizin resmi web sitesi düzenli güncellenerek yenilenmesi ile interaktif emlak bilgi bankası niteliğindedir. Zengin içeriğe sahip portföyümüzde, Muğla Marmaris Gönenç Emlak sahillerde satilik kiralik daire konut ve Marmaris emlak arsa villa ada köy evleri ile otel gayrimenkul ilanlari sunulmaktadır. Satılık koy Datça yanısıra, Marmaris satılık daire ve Marmariste kiralık ev ilanları ile birlikte müstakil ev köy evi yazlık konut satılık arsa bilgileri de verilmektedir. En son kayıt edilen gayrimenkul ilanları sosyal medya duyurularında yer almaktadır.

Danışmak Kazandırır

Taleplerinizi, isteklerinizi iletebilir, sektör hakkında açıklamalarımızı blog yazılarımızdan takip edebilirsiniz. Sektöre ilişkin ücretsiz üyelik sistemi ile yayınladığımız Bülten için sayfa sağ tarafındaki butona basarak işlem yapabilirsiniz. Pusulanız her zaman dediğimiz gibi doğru bilgi olsun.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita