Satılık Köy Evi // Gönenç Emlak Marmaris

Hisarönü Köyü'nde bulunan 731m2 arsa içinde yer alan satılık köy evi.  

Emlak Danışmanı

Satılık Köy Evi

 • İlan No
  483
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  731
 • Oda Sayısı
  2+1
 • Bina Yaşı
  10-20
 • Isınma
  Şömine
 • Banyo Sayısı
  1
Açıklama

Hisarönü Mahallesi Satılık Köy Evi Arsa

Satıldı. Marmaris den araçla 20 dakikalık mesafede bulunan Hisarönü Köyü'nde bulunan 731m2 arsa içinde konut yer alan satılık köy evi. yatırım değeri açısından potansiyeli yüksek gayrimenkul firmamız tarafından fırsat olarak sunulmaktadır. Doğa içinde yasal şartlara haiz durumda müstakil eviniz olsun isterseniz size bu şansı sunuyoruz. 

Doga ve deniz manzaralı arazi yola çift tarafdan kadastroda kayıtlı yola cephelidir. İstinat duvarları mevcutdur. Bu nedenle gayrimenkul sınırları belirlenmiştir. Elektrik, su, telefon gibi alt yapı hizmetleri tamamlanmıştır. Çevresinde evler bulunmaktadır. Konum olarak önü kapanmaz manzarası vardır. Arsa içinde bulunan köy evi tapudan tescil edilmiştir.

İmar Durumu

Datça Bozburun plan hükümlerine bağlı bulunan Hisarönü Köyü uygulama imar planları henüz gerçekleşmemiştir. Ancak; geçiş dönemi yapılaşma yönetmeliği yeni haklar getirmiştir. Buna göre, Köy yerleşim alanı içinde yer alan bir parsel yola cepheli ise, iki katlı konut inşaa edilebilir. Bu müstakil ev taban oturumu 85m2 üzerinde olmayacaktır. Toplam 170m2 kullanım alanına sahip iki katlı villa inşaatı mümkün olmaktadır. Çekme mesafeleri içinde kalmak koşulu ile yüzme havuzu yapılır. Çekme mesafeleri yollardan 5, komşu parsellerden 3 metredir. Müstakil ev, balkonlar,teras, müştemilat kullanım alanı dışındadır. 

Sonuç olarak istenirse iki katlı yeni villa inşaatı yapılabirlir. Veya mevcut köy evi restorasyon ile yenilenebilir. Lokasyon, arsa metrajı, konut inşatına uygun olması, tüm alt yapı hismetlerinin mevcut oluşu nedeniye tavsiye ettiğimiz satılık gayrimenkul özelliğine sahipdir.

Gönenç Gayrimenkul Danışmanlık

27 yıl üzerinde bir süredir Marmaris emlak sektörüne danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Gönenç Emlak güney sahilleri satilik kiralik daire konut arsa villa ada köy evleri otel bilgilerine yer verilen gayrimenkul ilan sitesi sürekli güncellenmektedir. Gayrimenkul sahibi olmayı arzu edenler için fırsatlar sosyal medya hesaplarımızdan yayınlanır. Takip etmeniz önerilir. Lütfen sorularınızı, isteklerinizi iletişim sayfasından  bize ulaştırınız.. Danışmak kazandırır.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita