Satılık Köy Evi Gökova // Gönenç Emlak Marmaris

Emlak Marmaris, araçla 30-35 dakika mesafede bulunan komple tadilat ile yenilenmiş iki katlı Gökova satılık köy evi.

Emlak Danışmanı

Satılık Köy Evi Gökova

 • İlan No
  14
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  12900
 • Oda Sayısı
  3+1
 • Bina Yaşı
  10-20
 • Isınma
  Klima
 • Banyo Sayısı
  1
Açıklama

Müstakil Ev

Emlak Marmaris, araçla 30-35 dakika mesafede bulunan komple tadilat ile yenilenmiş iki katlı Gökova satılık köy evi başlığı ile sektöre verildi.. Gayrimenkul yaklaşık 12.900 m2 arsa içinde bulunmaktadır. Satılık villa etrafı tel örgü ile çevrilerek güvenlik tesis edilmiştir. Konut kredisi, uygun konumdadır. Gayrimenkul düz arazi olup, okaliptus ağaçları bulunmaktadır.

Köy Evleri

İnsanlar neden satılık köy evi arar? Doğa içinde yaşam tutkusu olanların tercihi budur. Yatırımcılar da bu tip gayrimenkul satın almak ister. Fakat genellikle imar sorunları nedeniyle tercih edilir. Tapuda içinde bahçeli veya avlulu kargir ev olarak tescili edilen konut yasal sorun yaşamaz. Satın alır restore eder kullanır veya satarsınız. Çünkü köylerde imar bulunmadığı için kaçak yapı inşaatı önemli riskler içerir. Muğla İli Büyük Şehir olunca Köy nerede ise kalmadı. Hepsi Mahalle oldu. Fakat köy evlerinin avantajları nedeniye hala cazip olduğunu söyleyelim.

Yer Gösterme 

Daha fazla bilgi için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz. Randevu alınarak gayrimenkul firma yetkilisi tarafından gösterilir. Yer gösterme nedeniyle ücret alınmaz. Bakanlığın 2003 tarih 59 numaralı yönetmeliğine uygun işlem yapılır. Sadece verilen hizmet belgelenmesi için tutanak tanzim edilerek taraflarca imzalanır. Güvenli  satış amacıyla alıcı satıcı karşılıklı görüşmesi temin edilir. Satılık villa, kiralik ev taleplerinizi lütfen bize iletiniz.

Gönenç Emlak 

01.01.1994 yılında firmamız Marmaris Merkezde kuruldu. Kuruluşundan günümüze gayrimenkul danışmanlık faliyetimizi sürdürüyoruz. Hizmet alanımız Fethiye Datça sahil kuşağı, Muğla çevresidir. Muhtelif gayrimenkul tipleri portföyümüzden sunulur. Akıllı telefonlardan izlenilebilen portföyümüz elektronik ortamda açılır. Bu açılım izlediğiniz web sitesi üzerinden sağlanır. Ayrıca firmamızın yönetiminde sektör blogları ile sosyal medya hesaplarından takip edilebilir. Şirketimize ait Marmarisbox Bülteni ve Marmaris Emlak Haberleri sitelerimiz bilgi paylaşım platformu özelliğine sahiptir. Sloganımız Danışmak Kazandırır. 

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita