Satılık Köy Evi Müstakil Ev // Gönenç Emlak Marmaris

2024m2 arsa içinde tek katlı ev bulunan satılık köy evi.

Emlak Danışmanı

Satılık Köy Evi Müstakil Ev

 • İlan No
  313
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  100
 • Oda Sayısı
  2+1
 • Bina Yaşı
  20-25
 • Isınma
  Şömine
 • Banyo Sayısı
  1
Açıklama

Mustakil Ev

2024m2 arsa içinde tek katlı ev bulunan satılık köy evi. Her türlü alt yapı hizmetleri tamamlanmıştır. Tarım işine uygun arsada artezyen vardır. Su olmadan hiç birşey olmaz. Parsel yola cepheli sınıra sahipdir. Satılık köy evi Muğla gayrimenkul sektörü rayiçlerine göre uygun fiyatla satışa sunulmaktadır. Müstakil ev 100m2 kullanım alanına sahip, beş adet yatak odası kullanıma sunulmuş masrafsız gayrimenkul özelliğindedir. Dalaman havaalanına 45 dakika mesafede, Marmaris'e ise araçla 25 dakika uzaklıktadır. Yerleşim hudutları içindedir. 

Alıcılara Köy Evini Gösterme

Yatırımcılar, doğa yaşamı arayanlara ideal gayrimenkul olduğunu belirtelim. Randevu alınarak şirket yetkilisi tarafından Sanayi ve Ticaret Bakanlığı 2003 tarihli tebliğine uygun olarak bilgi verilir, tutanak tanzim edilerek köy evi gösterilir. Güvenli satış gereği alıcı satıcı karşılıklı görüştürülür.

Muğla Köyleri

Büyük kentlerde gürültülü, stresli yaşamdan kaçanlara güney ve sahilleri kucak açmaktadır. havaalanı yakını köyler son yıllarda cazibe oluşturmuş, gayrimenkul sektöründa bu nedenle köylere yönelik hareketlilik gözlenmiştir. Özellikle kadastroda kayıtlı yolu ve içinde tapudan tescili yapılmış, ya da ruhsatlı evler için ilgi önemli ölçüde yükselmiştir.

Gayrimenkul Danışmanlık Şirketi

1994 yılından beri şirketimiz bölgede kurumsal profesyonel danışmanlık hizmeti vermektedir. Portföyümüzden; Muğla çevresi ve sahillerde satılık kiralık daire konut ve emlak arsa villa ada köy evi mustakil ev ile otel gayrimenkul ilanlari verilmektedir. Düzenli güncellenen portföy ayrıca; Marmaris satılık daire ile Marmaris kiralık ev ilanları yanısıra villa yazlık konut arsa tipi gayrimenkul bilgilerine, satılık arsa Selimiyeemlak sektör açıklamalarına yer vermektedir.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita