Satılık Koy Gökova Satılık Emlak // Gonenc Emlak Marmaris

Muğla Marmaris Gökova satılık koy hakkında bilgi ve satılık emlak ilanları Gönenç Emlak tarafından sunuluyor.

Emlak Danışmanı

Gökova İmarlı Koy

MUĞLA
 • İlan No
  628
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  8145
 • İmar
  İmarsız
 • Taks
  %5
 • Kaks
  %10
 • Kadastro Yolu
  Yolu Var
Açıklama

Satılık Koy

Koy-Arsa sahibi satıştan vazgeçmiştir. İlan askıya alınmıştır.

Muğla Akyaka'dan yukarı Akbük mevki, Gökova satilik emlak. Toplam 8145 m2 olan arazi 1471m2 ve 6674m2 iki adet parselden oluşmaktadır. İstenilir ise tek tek parsel satışı mümkündür.

Denize sıfır konumda bulunan arsanın, denize 105 metre cephesi bulunmaktadır. Gokova satilik emlak içinde 250 adet yetişkin zeytin ağaçları vardır. Arazi doğal sit alanı kapsamı içindedir. Yat-çekek yeri olarak veya muhtelif amaçlı kullanım mümkündür. Yatırım potansiyeli bulunan satılık koy sadece bu amaç için bile alınabilir. Çünkü resmi tapulu satılık koy çok güç bulunmaktadır.

Satılık arsa için Güvenli bir alışveriş gerçekleştirmek üzere alıcı satıcı karşılıklı görüşme tarafımızdan temin edilir. Pazarlık payı mevcuttur. Muğla Marmaris Gökova satılık koy hakkında bilgi ve satılık emlak ilanları Gönenç Emlak tarafından sunuluyor.

Arsalar

28 yıl üzerinde süredir profesyonel kurumsal danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Muğla çevresi satılık koy ve Gokova satılık emlak bilgileri ile villa müstakil ev yazlık konut imarlı arsaları Gönen Emlak düzenli güncel sunmaktadır. Marmaris çevresinde denize sıfır satılık arsalar bulunmaktadır. Ancak Belediye hudutları dışında kalan bölgede imar yoktur. 1/25.000 ölçekli Revizyon Planı Datça Bozburun Plan hükümleri geçerlidir. Bu nedenle turistik tesis ya da konut inşaatı yapılamamaktadır. Ayrıca bu bölgelerde yabancılara emlak satışı yasaktır.

Ancak şirket üzerine kayıt edilerek alınabilir. Marina inşa etmek özel prosedürlerle belirlenmiştir. Şirketimiz 1994 yılından beri Marmaris Ticaret Odası üyesidir. Lütfen sorularınızı iletiniz. Marmarisbox Bülteni üyelik ücretsizdir. 2008 yılından beri üçer ayda bir hazırlanan piyasa analiz raporları yayınlanır. Seçilen ilanlar, duyurular sunulur. Tüm ilanlarımız satılıklar sayfalarımızdan verilir. Özet akış sistemi RSS ile takip edilebilir. Sosyal medya etkin kullanılmaktadır. Şirket adına hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz. Portföyümüzde, satılık arsa yanı sıra Marmaris satılık daire ve Marmaris kiralık ev ilanları ile yazlık konut köy evi bilgileri de sunulmaktadır. Gönenç Emlak Şirketi Muğla bölgesinde yatırım amacına uygun satılık parselleri fırsat olarak sunmaktadır.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita