Satılık Müstakil Ev // Gönenç Emlak Marmaris

Gönenç Emlak Şirketi Armutalan merkezde satılık müstakil ev ilan fırsatı bilgilerini gayrimenkul sektörüyle paylaştı.

Emlak Danışmanı

Satılık Müstakil Ev

 • İlan No
  279
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  180
 • Oda Sayısı
  4+1
 • Kat Sayısı
  2
 • Bulunduğu Kat
  1+2
 • Bina Yaşı
  10-20
 • Isınma
  Klima+Şömine
 • Banyo Sayısı
  2
Açıklama

Satılık Konut

Gönenç Emlak Şirketi Armutalan satılık müstakil ev ilan fırsatı bilgilerini gayrimenkul sektörüyle paylaştı. Merkezde yola cepheli, kendine özel özel bahçesi bulunan Armutalan satılık müstakil ev, konut yatırımına uygundur. Kat mülkiyet tapusu vardır. Satışa çıkarılan konutun ön cephesinde bahçe yer almaktadır. Yolun diğer yanında ise park bulunur. Güneş gören ve ulaşımı oldukça kolay villa tadilatı yeni tamamlanmıştır. İstenirse fiyatı ayrıca görüşmek üzere Armutalan satılık müstakil ev için mobilyalı satış yapılabilir. Pazarlığı alıcı ve satıcının karşılıklı görüşmesinde sağlanır.

Özellikler

Armutalan satılık müstakil ev girişinde aydınlık alan, kapalı mutfak, ferah salon bulunur. Ahşap merdivenlerle çıkılan ikinci katta sahanlık vardır. Burada üç adet yatak odası iki banyo tuvalet ve balkonlar bulunur. Çatı vardır. Yalıtım yapılmıştır. Nitekim pencere sistemlerinde ses ve nem yalıtımı amacıyla ısıcam kullanılmıştır. Islak zeminlerde ise birinci sınıf seramik fayans tercih edilmiştir. İçinde yetişkin ağaç ve çiçekler bulunan bahçede teras balkon yanında barbekü yapılıp konforlu yaşam alanı sağlanmıştır. Randevu almak koşuluyla taşınmaz firma yetkililerinden birisiyle yerinde görülebilir.

Konut Yatırımı

Ev için yatırım daima kazandırıyor. Genel anlamda gayrimenkul yatırımı diğerlerine göre bir adım öndedir.. Uzun vadeli satın alınan ev mutlaka yatırımcısını sevindirir. Konut yatırımının nerede yapılacağı oldukça ciddi sorudur. Seçim konusunda kararlar başarı veya başarısızlıkla doğru orantılıdır. Bazı ilçeler gayrimenkul alımlarına diğerlerine göre daha fazla kazanç getirdiği izlenir. Yapılan konut yatırımları cazip ve kazançlı yatırımlardır. Bu bölgeler de konut alımı yüksek fiyatlara olabilir. Ancak bu konuda fırsatları iyi takip eden piyasanın nabzını tutan deneyimli gayrimenkul danışmanıyla çalışılma tercih edilmelidir. Uzman görüşü alınarak alım gerçekleştirme mutlaka kazanç getirisinin yüksek olmasını sağlayacaktır.

Nerede Ev Alınmalı?

Sürekli gelişen kalkınan ve ticaret ya da turizmle bağlantısı olan ilçeler yatırımcının zaten radarındadır. Bölge tamam. Sıra neresinden sorusuna yanıt beklemektedir. Ülkemize gelen yabancı turistlerin ciddi bölümü ilçemizi seçiyor. Yerli tatilcilerin büyük oranı ilçeyi tekrar tercih ediyor. Bu elbette tesadüf değil. Popüler ve marka değeri sahibi ilçemiz gayrimenkul fiyatları yüksektir. 27 yıl önceki fiyatlar için tren kaçmıştır. Ancak hala fırsatlar vardır. Konut ya da işletmeler günden güne artarak değerlenmektedir. Konut ya da ticari taşınmazların kira gelirleri çarpıcı seviyede yüksektir. Bu durum yatırımcının beklentisinin karşılanması anlamına gelir.

Ev Seçimi

Satılık konut almak isteyenleri tercihlerini sınıflarsak iki tercih öne çıkar. Birisi denize yakın tatil evi gibi kullanacağı taşınmaz isteyenler. Diğeri ise Müstakil kendine özel bahçesi olan evleri isteyenler diyebiliriz. Bu iki tercih bir arada maalesef coğrafi ve imar durumu açısından mümkün değil. Konuyu daha açmak gerekirse evlerin denize mesafesi değerini belirler. Ayrıca yapının yaşı ve metrajı değerin belirlenmesine katkı yapar. Sahillerde ve plaja yakın yerlerde satılık parsel kalmamıştır. Ancak kentsel dönüşümle yeni konutlar elde edilir. Maliyetin yüksekliği nedeniyle fiyatı da ayni aranda yüksektir. İkinci tercih ise müstakil evler olup, Beldibi, Armutalan, İçmeler ve Turunç mahallelerinde müstakil ev satın almak mümkündür. Seçim sizin isteklerinize göre olacaktır.

Tapu İşlemleri

1994 yılında kurulan Gönenç Emlak şirketi müşterilerinin hassasiyetini dikkate alır. Müşteri memnuniyeti odaklı faaliyetimiz esastır. Anlaşma tesis edildiğinde çözüm ortağı kapsamında destek verilir. Tapu işlemlerde alım satım işlemleri kolaylıkla çözmeleri sağlanır. Neticede 27 yıl üzerinde süredir gayrimenkul sektöründe hizmet veren firma olarak bilgi deneyim birikim ve modern yöntemlerle mesleğini icra ederken birinci koşulumuz güvenli ticaret tesis edilmesidir. Verdiğimiz hizmet kalitesi firma değeridir.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita