Satılık Müstakil Ev İçmeler

Satılık müstakil ev İçmeler üç tarafı açık doğa manzaralı konut kredisine uygun satılık ikiz villa.

Emlak Danışmanı

Satılık Müstakil Ev İçmeler

 • İlan No
  526
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  160
 • Oda Sayısı
  4+1
 • Kat Sayısı
  2
 • Bulunduğu Kat
  1+2
 • Bina Yaşı
  10-20
 • Isınma
  Klima+Şömine
 • Banyo Sayısı
  1
Açıklama

Satılık Villa

Muğla Marmaris Satılık müstakil ev İçmeler üç tarafı açık doğa manzaralı konut kredisine uygun satılık ikiz villa. İçmeler merkezde yola cepheli, dört oda bir salon, çift banyo tuvalet, ön ve arka cepheli olmak üzere iki adet balkon ve kapalı mutfakdan ibaret, satılık ikiz villa. 160 m2 kullanım alanına sahip ev iyi mevkide bulunmaktadır. Geniş salon aydınlıktır. Kapalı mutfaktan salona açılan servis penceresi kullanışlıdır.

Restorasyon ve Dönüşüm

Kat mülkiyeti tesis edildiği için konut kredisi koşullarına uygundur. Binalar genellikle konutlarda iki kat izin aldığı için deprem riskine karşı dirençlidir. Villa kullanıma hazır durumdadır. Ancak, alıcı taşınmazı kendi adına tapudan tescil ettiikten sonra istediği gibi restorasyon yapabilir. Ancak; bu restorasyon çalışmasında taşıyıcı kolonlara hiç bir biçimde müdahale yapılamaz. Gerekli yasal izin aldıktan sonra güçlendirme destek çalışması mühendis kontrolünde yapılabilir. Kentsel dönüşüm yasası konutları denetim raporu desteğiyle yeniden yapılmasına izin ve teşvik vermektedir. Bu konuda kredilerden faydalanmak mümkündür. 

Evin Gösterimi

Satılık müstakil ev İçmeler ikiz villa taliplere randevu üzerine gösterilir. Güvenli ticaret için sahibiyle görüştürülür. Yer gösterme uygulaması Sanayi ve Ticaret Bakanlığı 2003/59 tarihli tebliği esasına uygun düzenlenir. tutanak düzenlenir. Sağlanan hizmetin kayıt altına alınması sağlanır. bu amaçlatutanak düzenlenerek karşılıklı imzalanır. Tebliğe göre ücret alınmaz. Sorularınız için lütfen bize ulaşınız.

Konut Yatırımı

İçmeler konut yatırımı açısından avantajlı ilçemizdir. Bölgenin en düzenli ve standartları yüksek mahallesidir. Yaşanılan büyük deprem sonrası Dünya Bankası proje oluşturmuş ve yerleşim planlanmış, kredi kullanımı sağlanmıştır. Daha sonra tek tip konut projesi ve İçmeler köylüsüne bedava parseller dağıtılmıştır. Bu parsele on yıl içinde projeye uygun ev yapılması ve bu süre içinde satışının yasaklanmasına dair şerh ko9nulmuştur. Bu süre sona erdiğinde tapuların tesciliyle şerh kaldırılmıştır. 

Köy Belediye Mahalle

Sırasıyla İçmeler önce köy, ardından Belediye idare sistemiyle yönetildi. Efsane Belediye başkanının çalışmalarıyla bahçeler, parklar, temizlik hizmetleri ve alt yapı, imar çalışmalarının tamamlanması gelir. Muğla Büyük Şehir olunca Yasa gereği Belediye kapatıldı ve İçmeler mahalle satatüsüne girdi. Marmaris Belediyesine bağlanmıştır. Yaşanan gelişmeler yerli yabancı göç alan bugünün turistik yerleşkesini ortaya çıkarmıştır. Ana yolları, düzenli, bakımlı deniz ve orman arasında kalan bölgenin marka değerini yükseltme sağlanmıştır. Bu nedenle burada konut sahibi olmak ayni zamanda yatırımdır. Sürekli yükselen taşınmza fiyatları potansiyel açısından yatırımcıya kazanç sağlamaktadır.

1994 Yılından Beri Bölgedeyiz

Gönenç Emlak Şirketi 01.01.1994 tarihinde kuruldu. Kuruluşundan beri bölgede profesyonel danışmanlık hizmeti veriyoruz. Son çeyrek yüzyılı aşan süredir bölgenin tüm gelişim süreçlerinin firmamız içinde oldu. Gayrimenkul danışmanlığı açısından bir anlamda sektörde bölgenin akıl defterine sahibiz. Ekonomik, politik, sosyal, demografik gelişim sürecini yaşayarak izledik. Alan Kazanır atasözü ilçe için geçerlidir. Türkiye İthal İkamesinden İhracata dayalı stratejik değişim yaşadıktan sonra sahillerde dağlar talşar altın oldu. Turizm fenomen oldu. Ege ve Akdeniz sahilleri derin değişim yaşadı. Domates biber satan süngercilik balıkçılık yapan insanlar ve onların çocukları torunları milyonlarca dolar değerinde tesisleri yönetiyor. 25 yıl önce 6.000 nüfus bugün yerleşik 100.000 nüfusa ulaştı. Yaz aylarında 1.000.000 seviyelerini zorlayan ilçe hala göç alıyor. Bizde hizmet vermeye devam ediyoruz. 

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita