Satılık Otel Marmaris Emlak // Gönenç Emlak Marmaris

Yüzme havuzu bar komple tefriş olan odalarıyla aktif olarak faaliyette bulunan gayrimenkul Marmaris satılık otel.

Emlak Danışmanı

Satılık Otel Marmaris Emlak

MUĞLA MARMARİS KEMERALTI MAHALLESİ
 • İlan No
  618
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Oteller
 • m2
  500
 • Oda Sayısı
  20+1
 • Kat Sayısı
  3
 • Bina Yaşı
  10-20
 • Isınma
  Klima
Açıklama

Satılık Otel

Otel satılmıştır. Emsal olarak yayında birakıldı. Faal durumda olan otellerin çoğu mülk sahibi isteği üzerine sitemizden sunulmamaktadır. Bu nedenle size uygun aradığınız oteller içöin lütfen isteklerinizi şirketimize iletiniz.

Marmaris plaja 600 metre mesafede bulunan satılık otel. Yüzme havuzu bar komple tefrişli odalarıyla aktif olarak faaliyette bulunan gayrimenkul Marmaris satılık otel. Kredi kullanım kriterlerine uygundur.

Özellikler

Satılık otel Marmaris ve Muğla çevresi satilik apart otel ilanları Gönenç Emlak portföyünden verilmektedir. Gayrimenkul, 18 adet apart ünitesi, bir stüdyo olmak üzere 74 kişilik kapasiteye sahipdir. Her apart iki adet yatak, çift kişilik çekyat, iki adet elbise dolabı, buzdolabı, telefon, mutfakdan ibaret olup geniş balkon, banyo tuvalete sahiptir. Satılık apart otel, ulaşımı kolay, gün boyu güneş gören, merkeze, plaja yakın olması nedeniyle yerli, yabancı turistler tarafından tercih edilmektedir.

Yer Gösterme

Randevu alınarak gayrimenkul hakkında detylı bilgi verilir. Satış koşulları konusunda alıcı satıcı karşılıklı görüştürürlür. Bu hizmet protokol düzenlenerek uygulanır. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı'nın 8 Temmuz 2003 tarihli 59 numaralı  tebliğine uygun olarak tutanak tanzim edilir. Hizmet belgelenir. Güvenli satış yapılması için gereken özen her iki taraf için gösterilir.  

Gönenç Emlak

27 yıl üzerinde süreden beri aktif olarak emlakçılık sektöründe şirketimiz hizmet vermektedir. Marmaris Gönenç Emlak güney sahilleri satilik kiralik daire konut arsa villa ada köy evleri otel bilgilerine yer verilen gayrimenkul ilan sitesi düzenli güncellenmektedir. Marmaris Gönenç Emlak Şirketi güney sahilleri satilik kiralik daire konut arsa villa ada köy evleri otel bilgilerine yer verilen gayrimenkul ilan sitesi interaktifdir.

Portföyümüzde ayrıca Marmaris'te satilik ev ve kiralik daire ilanları ile villa müstakil ev yazlik konut bilgileri de sunulur. Son kayıt edilen ilanlarımız içinden seçilenler fırsatlarımız olarak ön sayfada yer alır. Firma bülteni, haber sitelerimiz ve sosyal medya hesaplarımızdan avantajlı gayrimenkul ilanları sayfalarımızda izlenebilir. Lütfen talep ve isteklerinizi iletiniz.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita