Satılık Otel Marmaris Turunç // Gönenç Emlak Marmaris

Marmaris'e 20 km mesafede denize 250 metre uzaklıkta satılık otel Marmaris Turunç.

Emlak Danışmanı

Satılık Otel Marmaris Turunç

 • İlan No
  487
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Oteller
 • m2
  540
 • Oda Sayısı
  10+1
 • Kat Sayısı
  2
 • Bina Yaşı
  10-20
 • Isınma
  Klima
Açıklama

Satılık Otel

Satılmıştır. Emsal olması açısından ilan, satılanlar kategorisinde bırakılmıştır. Mülk sahibi isteği üzerine faal tesislerin bazıları ilanlarda gizlilik ilkesi gereği yer almamaktadır. Bu nedenle lütfen taleplerinizi  iletmeniz halinde farklı satılık otel ve apart seçenekleri sunulabilir.

Marmaris'e 20 km mesafede denize 250 metre uzaklıkta satılık otel Marmaris Turunç. Apart otel özellikle aile işletmesi için butik otel olarak idealdir  Yüzme havuzu ve havuz bar bulunan apart otel 550 m2 arsa içinde, 165 m2 taban oturuma sahip, brüt kapalı kullanım alanı 600 m2'dir. Her oda da, amerikan mutfak salon, yatak odası, banyo wc ve geniş balkona sahipdir. 

Faal olarak hizmet vermekte olan otel, sahipleri tarafından işletilmektedir. Butik otel olarak hizmet verilmektedir. Yerli ve yabancı tatilciler konaklamaktadır. Ulaşım konusunda herhangi sıkıntı yoktur. Otelin bulunduğun mevki yerleşim merkezidir. Otel, plaja, lokantalara, marketlere, taksi ve dolmuş durağına yakın mesafededir. Randevu ile gayrimenkul gösterilir. Güvenli alışveriş için alıcı satıcı karşılıklı görüsme temin edilir. Daha fazla bilgi için iletişim saysamızdan lütfen bize ulaşınız.

Turunç Gayrimenkul

30 yıl öncesi köy statüsünde bulunan Turunç geçen süre içinde hızlı gelişme gösterdi. Kadastronun geçmesi ve resmi tapuların alınması önemli aşama oldu. Muhtarlık idarer sisteminden belediye idare sistemine geçilmesi gelişimi hızlandırdı. Yapılaşmanın yoğunlaşması bu evrede görüldü. İmar çalışmalarına bağlı olarak alt yapı hizmetlerinde ciddi iyileştirmeler gerçekleşmiştir. Ancak: 30 Mart yerel seçimlerinde Muğla Büyükşehir Belediyesi olunca, Turunç yasa gereği Mahalle oldu. Metropol Belediye sisteminde köyler 500 kişi veye üzerinde nüfusa sahip ise Mahalle oldu. Turunç; İmar çalışmaları, yapı inşaat ruhsatları iskan izinleri konusunda Marmaris Belediyesine bağlandı.

Gönenç Emlak Şirketi

Firma 01/Ocak/1994 tarihinde kuruldu. Hizmet alanımız Muğla çevresidir. Datça Fethiye sahil kuşağında gayrimenkul danışmanlık hizmeti veriyoruz. Şirketimizin merkezi Marmaris'te bulunmaktadır. Portföyümüzde yer alan yüzlerce gayrimenkul ilanı web sitesi üzerinden yayınlanır. Bilgiler uzman ekip tarafından düzenli olarak güncellenerek yenilenir. %95 oranında güncel bilgi seviyesi sağlanmıştır. Fırsat ilanları sosyal medya hesaplarımızdan izleyici ile paylaşılır. İsteklerinizi iletmeniz ve danışmak kazandırır.   

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita