Satılık Otel Turunç Emlak // Gönenç Emlak Marmaris

Satılık otel Turunç deniz manzaralı 25.250m2 arsa içinde yer alan değerli gayrimenkul.

Emlak Danışmanı

Satılık Otel Turunç Emlak

MUĞLA MARMARİS TURUNÇ
 • İlan No
  461
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Oteller
 • m2
  900
 • Oda Sayısı
  12+1
 • Kat Sayısı
  3
 • Bina Yaşı
  10-20
 • Isınma
  Klima
Açıklama

Turunç Emlak

İlan Geri Çekildi.

Satılık otel Turunç deniz manzaralı 25.250m2 arsa içinde yer alan değerli gayrimenkul. Doğa ve deniz manzarası ile dikkat çekmektedir. Otelin sahip olduğu arsanın 19650m2'si imarlıdır. Konut ve Turistik Tesis inşaatı için izin alınabilmektedir. Taks10% ve Kaks 20% mevcut imar vardır. 13 adet parsel yapılmış olduğundan, müstakil satilik vila, butik site, otel projelendirme mümkün olduğundan, farklı kullanım amaçlarına uygundur. Sadece otel veya imarlı parsellerden satın alma talebi değerlendirilir.

Yatırımcılar için ideal olan arsa Turunc emlak sektöründe, yabancılara yönelik villalar inşa edilmek üzere değerlendirilebileceği gibi, turistik tesis veya özel hastahane inşaatı vb. alternatiflerine uygundur. Randevu alınarak satilik otel Turunc, emlak şirketimiz yetkilisi tarafından gösterilir. Güvenli alışveriş için alıcı satıcı karşılıklı görüşme temin edilir.

Bu arsa ile komşu, 38675m2 yanı sıra 21.500m2 iki araziyle birlikte, yol, orman terklerinden sonra yaklaşık 45.000m2 imarlı gayrimenkul satılıktır. 120 adet villa veya 2000 yataklı otel inşaatı mümkün olmaktadır. Turunc emlak piyasa değerleri kapsamında total fiyatı 6.500.000-Euro'dur. Mugla çevresi satilik otel fiyatları, satılık otel Turunc ilanları ile Gonenc Emlak Marmaris şirketi tarafından Marmariste satilik daire arsa villa bilgileri sunulmaktadır. Satılık otel Turunc hakkında daha çok bilgi için lütfen bize ulaşınız.

Gönenç Emlak Marmaris

1994 yılında Marmaris Ticaret Odası ile ayni tarihte kurulan şirketimiz, Turunc emlak ve Türkiye güney sahillerinde profesyonel danışmanlık hizmetini aktif olarak vermektedir. Özellikle turistik beldelerimizde yerli yabancı satilik kiralik gayrimenkul arayanlara seçenekli, güncel portföy sunuyoruz.

Emlakınızın hızlı, değerinde fiyatla satılmasını istiyorsanız, bize danışmanızda yarar olduğu inancındayız. 25 yıl üzerinde süredir oluşan deneyim, birikim, vizyonumuzla oluşan profesyonel hizmetimiz kazandırır. 

Aradığınız emlaka ulaşmak mı istiyorsunuz? Sürekli güncellenerek yenilenen portföyümüzde yüzlerce emlak ilanı sunuluyor. İsterseniz evinizde kahvenizi yudumlarken, 3000 üzerinde resimle detaylı açıklamalarla sunulan ilanlarımızı inceleyerek alışveriş öncesi bilgi sahibi olabilirsiniz. Seçtiğiniz ilanlarla ilgili daha detaylı bilgi isteyebilirsiniz. Portföyümüzde bugün aradığınız özelliklerde bulamadığınız ilan için talebinizi bırakabilirsiniz. Tam aradığınız niteliklerde gelebilecek yeni kayıt edilen gayrimenkul hakkında bilgi edinme öncelik avantajınız olur. Alıcı satıcı karşılıklı görüşme temel prensibi ile sunulan danışmanlık hizmetinin kalitesi önemlidir. Eğitim, sosyal durum, deneyim, sektörel bilgi, dürüstlük, kaliteyi belirler. Satış sürecinin sağlıklı yönetilmesi, tarafların sorun yaşamadan, sıfır risk ile güvenle işlem yapılması danışmanlık hizmetinin kaçınılmaz gereğidir.

Son kayıt edilen satılık kiralık gayrimenkul ilanları özet akış sisteminden izlenebilir. Sosyal medya üzerinde şirketimiz adına açılan hesaplardan duyurular takip etmeniz mümkündür. gonencemlak.com.tr şirketimizin resmi sitesidir. 2005 yılında tescil edilmiştir. Aralıksız yayındadır. Herhangi soru veya istek için sayfanın sağ üst tarafında bulunan bize ulaşın sayfasından ofis yetkilisiyle irtibat kurabilirsiniz. Portföyümüz; Turunc emlak yanında Marmariste kiralik ev ile Marmariste satilik daire ve satilik villa müstakil ev yazlik konut köy evi gibi özelliklerine sahip gayrimenkul ilan bilgileri sunmaktadır. Son söz; danışmak kazandırır.

Yasal Uyarı: Yayınlanan yazılarımızın tüm hakları Gönenç Emlakçılık Şirketi’ne aittir. Kısmen veya tamamen alıntı yapılarak link verilse dahi kullanılamaz.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita