Satılık Villa Armutalan // Gönenç Emlak Marmaris

Site içinde yüzme havuzlu her ikiz villa için özel otoparka sahip satılık bakımlı masrafı olmayan özel konut. 

Emlak Danışmanı

Satılık Villa Armutalan

 • İlan No
  314
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  200
 • Oda Sayısı
  3+1
 • Kat Sayısı
  2
 • Bulunduğu Kat
  1+2
 • Bina Yaşı
  10-20
 • Isınma
  Klima+Kombi
 • Banyo Sayısı
  3
Açıklama

Armutalan Satılık Villa

Gönenç Emlak Şirketi Muğla Marmaris satılık villa Armutalan konut fırsatını gayrimenkul piyasasına sundu. Nezih mevkiinde bulunan site içinde yüzme havuzlu ve her ikiz villa için özel otoparka sahip, bakımlı masrafı olmayan özel satılık konut muhtelif avantajlar nedeniyle cazibe yaratıyor. Konut kredisi koşullarına da uygundur. 

Satılık Villanın Genel Özellikleri

İkiz villa girişinde antre, özel mutfak, şömineli geniş salon, tuvalet, üzerinde pergulesi olan geniş veranda, balkon, BBQ bulunmaktadır. Gayrimenkul kat kaloriferi ile ısınma sistemi yanısıra klima da vardır. Müstakil ev, üst kat, yeralan üç adet yatak odasının tümünde klima bulunmaktadır. Banyo tuvalet geniş ve kullanışlıdır. Ana yatak odası en-suite ebeveyn banyo tuvalete sahiptir. Sabit dolaplar konuta özel yapılmıştır. Üç tarafı açık olan ikiz villa, denize 500 metre mesafededir. Ulaşımı kolay, güneş görür ,alışveriş merkezine yakındır.

Alıcılara Villanın Gösterilmesi

Randevu alınarak şirket yetkilisi tarafından gayrimenkul gösterilir. Ayrıntılı bilgi verilir. Yer gösterme işleminin gerçekleştirilmesinde alıcı ile firma yetkilisi arasında tutanak düzenlenir. Karşılıklı imzalanır ve birer nüsha taraflara verilir İlçe içinde yapılan yer göstermede firma aracının kullanılması nedeniyle ödeme yapılmaz.Güvenli satışın temini için alıcı satıcı karşılıklı görüştürülür.

Emlak Fırsatları

Marmaris gayrimenkul sektörü ilan sitemiz güncel olarak satılık kiralık daire konut arsa bilgilerini yayınlamaktadır. Ancak konut talepleri için ayrıca müstakil ev, köy evi, villa kategorileri sunulmuştur. Yüzlerce gayrimenkul bilgisinin yer aldığı sitemiz, izleyicilerimizin talepleri yönünde gelişim göstermektedir. Danışmak kazandırır. Bu slogan; deneyim, bilgi, dürüstlük bileşkesi olarak belirlediğimiz yerde söylenmektedir. Lütfen bize ulaşınız.

Gayrimenkul Danışmanlığı

Datça’dan Fethiye’ye arasında kalan sahillerde profesyonel emlak danışmanlık hizmeti veriyoruz. 1994 senesinde kurulan şirketimiz faaliyetini uzman ekiple çözüm ortağı kapsamında veriyor. Emlak pazarlama faaliyetimiz taşınmaza kısa zamanda alıcı bulmaktır. Ayrıca, satılacak gayrimenkule değerinde alacak müşteri sağlamaktır. Bizim gibi tüm meslektaşlarımız bu işi yapmaktadır. Farkımız uzun yıllara dayanan tecrübeye haiz olarak satış yönetmekteki başarımızdır. Değerimiz verdiğimiz hizmetin kalitesidir. Teknolojiyi kullanma konusunda firmamız kuruluşundan beri izleyerek sektörümüz için uygulamaktadır. İşimizi yaparken bu hususa ehemmiyet veriyoruz. Bu nedenle stratejik planlama, dijital pazarlama gibi çağdaş teknikler kullanıyoruz.

Konut Pazarlama

Tüketici davranış tarzı ve alışkanlıklarında değişim biliniyor. Bilgiye ulaşmanın kolaylığı rekabeti müspet etkiledi. Akıllı telefonlardan insanoğlu artık yaşamlarını yönetiyor. Bankacılık, eğitim, sağlık, ulaşım, gibi birçok alanda işlerimizi telefonla yapabiliyoruz. Gayrimenkul sektöründe modern evleri uzaktan telefonla izleyebiliriz. Perdeleri açabilir, klimayı kapatabilir, evin içini ekrandan izleyebiliriz. Şirketimiz elektronik ortamda yüzlerce emlak duyuru bilgisini düzenli güncellemeyle sunuyor. İlan dökümü 3.000 tane civarında fotoğrafla desteklenir. Yatırımcılara yönelik fırsatlar izleyicilerimize ve üyelere sunuyoruz. Marmaris gayrimenkul pazarı fırsatların olduğu piyasadır.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita