Satılık Villa Beldibi Marmaris // Gönenç Emlak

Merkezden dokuz km mesafede bulunan satılık villa Beldibi Marmaris gayrimenkul ilanları Gönenç Emlakçılık Şirketi tarafından sunulmaktadır.

Emlak Danışmanı

Satılık Villa Beldibi Marmaris

 • İlan No
  223
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  190
 • Oda Sayısı
  3+1
 • Kat Sayısı
  2
 • Bulunduğu Kat
  1+2
 • Bina Yaşı
  10-20
 • Isınma
  Klima+Kombi
 • Banyo Sayısı
  1
Açıklama

Satılık Villa Marmaris

Merkezden dokuz km mesafede bulunan satılık villa Beldibi Marmaris gayrimenkul ilanları Gönenç Emlakçılık Şirketi tarafından sunulmaktadır. Satılık villa deniz ve  orman manzaralı doğa severler için ideal mevkidedir. Beldibi gayrimenkul sektörüne sunulan satilik ev, girişte antre, şömineli salon, kapalı mutfak, teras balkon, üst katda üç adet yatak odası, master banyo, ebeveyn banyo wc, geniş balkonlar bulunmaktadır.

Beldibi

30 yıl önce Beldibi köyü muhtarlık ile yönetiliyordu. Yerel yönetim kanunu değişikliği ardından Belediyelik oldu. Bu dönemde çok hızlı gelişim gösterdi. İmar çalışmaları tamamlandı. Ancak 30 Mart yerel seçimleri ile Muğla Büyük Şehir Belediyesi ilan edildi. Bu nedenle, Beldibi mahalle oldu ve Marmaris Belediyesine bağlandı. En çok sitenin bulunduğu beldemizdir. Çevresi ormanlarla çevrili Beldibi sakin doğal yaşam tarzını sevenler tarafından tercih edilmektedir. Gökbel merkezden yaklaşık 6 kilometre uzaklıkta yamaçta yer alır. Ulaşım sorunu yoktur. Müstakil evlere ilgi yoğundur.

Yer Gösterme

İlandaki bilgiler ve sunulan resimler nedeniyle evi görmek istemeniz mümkündür. Bu durumda ofisten randevu almanız yeterlidir. Firma yetkilisi ile karşılıklı görüşmede ayrıntılı bilgiler verildikten sonra satılık konut gösterilecektir. Yasal prosedüre uygun olarak yapılan işlem amacıyla ücret talep edilmez. Sadece bverilen hizmetin belgelenmesi amacıyla iki nüsha yer gösterme zaptı tanzim edilerek karşılıklı imzalanır. taraflara birer nüsha verilir. Bu işlem T.C.Sanayi ve Ticaret Bakanlığı 2003/59 sayılı yönetmeliğe uygun yapılır. İmzadan imtina edenlere bilgi verilmez gayrimenkul gösterilmez.

Gönenç Emlakçılık Şirketi

Gayrimenkul ofis yetkilisi aracılığıyla gösterilmektedir. Güvenli alışverişin temin edilmesi için alıcı satıcı karşılıklı görüştürülür. Anahtar teslim fiyatıdır. Natamam olarak satın almak isteyen için pazarlık yolu ile satış açıktır. Beldibi emlak piyasası hakkında detaylı bilgi için isteklerinizi iletiniz. Satilik kiralik daire konut arsa bilgileri şirketimizin ilan sitesi tarafından güncel olarak yayınlanmaktadır. Yeni eklenen kategorilerle villa, müstakil ev, köy evi bilgilerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Marmariste Ticaret Odası ile birlikte ayni 1994 yılında kurulan şirketimizin portföyüne ulaşmanız mümkündür. Profesyonel danışmanlık hizmeti bu güne kadar aralıksız verilmektedir.Uzman ekip edindiği deneyimler doğrultusunda resmi sitesinde izleyicilerine aradığını kolay bulabileceği bilgiler vermektedir.

Yeni kayıt edilen ilanlar ve fırsatlar hakkında duyurular bülten ile ilan edilir. Sosyal medya üzerindeki hesaplarımızdan fırsat ilanları ile birlikte duyurulur . Özet akış sisteminden tüm kayıtlarıtakip mümkündür. Marmariste satılık villa ve Muğla çevresi  Beldibi yazlik konut müstakil ev ilanları  gibi gayrimenkul bilgileri yazılım ekibi tarafından sunulur. Portföy bilgileri düzenli güncellenir. Danışmak kazandırır.

Yasal Uyarı: Yayınlanan yazılarımızın tüm hakları Gönenç Emlakçılık Şirketi’ne aittir. Kısmen veya tamamen alıntı yapılarak link verilse dahi kullanılamaz.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita