Satılık Villa Beldibi Müstakil Ev // Gönenç Emlak Marmaris

212 dubleks daireden oluşan Beldibi sırtlarında bulunan yüzme havuzlu satılık  dubleks daire.

Emlak Danışmanı

Satılık Villa Müstakil Ev

 • İlan No
  423
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  175
 • Oda Sayısı
  3+1
 • Kat Sayısı
  2
 • Bulunduğu Kat
  1+2
 • Bina Yaşı
  10-20
 • Isınma
  Klima
 • Banyo Sayısı
  2
Açıklama

Beldibi Satılık Evler

Beldibi'de 175 metre rakımda site içinde, orman ve deniz manzaralı, girişte çelik kapı, iç kapıları eskitme antik görünümlü, duvarlar saten alçı, ıslak zeminler birinci sınıf karo, pencereler PVC sistem, ısıcam, dış korkuluklar ferforje demir, özelliklere sahip satılık ikiz villa. 212 dubleks daireden oluşan, Beldibi sırtlarında bulunan, yüzme havuzlu satılık  dubleks daire. Kod farkından üç kat olarak kullanım imkanına sahip olan, deniz ve orman manzaralı konut.

Ev Özellikleri

Evlerde üç adet yatak odası ve iki adet salon bulunmaktadır. Geniş, kullanışlı balkonlar vardır. Bazı evler ilk inşa edildiği durumdadır. Yani içi yapılmamış olarak üyelere teslim edilmiştir. Amaç evde yaşayanların beğenisi, seçenekleri zengin kullanma avantajına sahip olmaları içindir. Örneğin, yerler karo, rabıta, mermer veya parke olabilir. İç kapı cins ve renkleri, mutfak ve banyo fayansları, kalorifer veya klima vb. böylece seçim imkanları sunulmuştur. Satılık ev, masrafsız komple tamamlanmış bir evdir. Sitede yaz kış yaşayan aileler bulunmaktadır. Ancak; yazlıkçılar ağırlıktadır. Saat başında düzenli olarak dolmuş vardır. Marmaris, Beldibi merkeze, alışveriş yerlerine, plaja kolaylıkla ulaşım mümkündür.

Diğer Özellikler

Sitede güvenlik hizmeti, bahçe tanzim, yüzme havuzu bakımı düzenli yapılmaktadır. Satış işlemi için tapular kat mülkiyeti geçiş aşaması tamamlanmıştır. Bu nedenle hisse devir satış sözleşmesi ile satış işlemi yapılmasına gerek kalmamıştır. Doğrudan tapudan satış yapılabilir. Site içinde malikler üye aidatı ödenmektedir. Bu ödemeler ile kat mülkiyet işlemi ve müşterek giderler karşılanmaktadır.

Gönenç Emlak Danışmanlık Şirketi

01.01.1994 tarihinde kurulan şirketimiz gayrimenkul danışmanlık hizmetini yıllar içinde oluşan bilgi birikim deneyim donanıma sahip uzman ekip tarafından sürdürmektedir. Portföyümüz web sitemiz üzerinden sunulur. Düzenli güncellenerek yenilenen bilgiler elektronik ortamda izleyici ile paylaşılmaktadır. Randevu alınarak yer gösterme işlemi yapılır. Güvenli satış için alıcı satıcı karşılıklı görüştürülür. Firmamız tarafından oluşturulan potansiyel müşteri ağı dijital pazarlama ile her yeni ilanda aktive edilir. Çok kısa sürede satılık taşınmaz bilgileri üyelerimize ulaştırılır. Önemli olan satış işlemi aşamasına hızlı ve değerinde fiyatla ulaşmayı sağlamaktır. Bu amaçla günümüz modern çalışma teknikleri kullanılır. 

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita