Satılık Villa Müstakil Ev Yazlık konut // Gönenç Emlak Marmaris

Gayrimenkul dört yatak odası kapalı mutfak banyo ibaret olup en önemli özelliği denize yakın oluşudur.

Emlak Danışmanı

Satılık Villa Müstakil Ev Yazlık konut

 • İlan No
  480
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  200
 • Oda Sayısı
  4+1
 • Kat Sayısı
  2
 • Bulunduğu Kat
  1+2
 • Bina Yaşı
  10-20
 • Isınma
  Klima+Şömine
 • Banyo Sayısı
  1
Açıklama

Satılık Villa

Bu ilanda sunulan konut satılmıştır. Örnek temsil etmesi amacıyla yayında bırakılmıştır. Müstakil ev, 400m2 arsa içinde, 125m2 taban oturumuna sahipdir. İki katlı olan satılık villa, zemin katı 125m2, üst katı ise 75m2 dir. Gayrimenkul dört yatak odası, kapalı mutfak banyo wc ibaret olup en önemli özelliği denize yakın oluşudur. Sadece elli metre mesafede plaj bulunmaktadır. Müstakil ev 1987 yılında inşa edilmiştir. 2008 yılında ise yazlik konut tadilat yapılarak tamamen yenilenmiştir. Marmarisde denize bu kadar yakın satılık villa nadiren bulunmaktadır. Bu nedenle lokasyondan kaynaklanan özel konuma sahipdir.

Bilindiği gibi 1990 yılların başlarında kıyı kenar şerit kanunu çıkarılmıştır. Deniz kenarından 100 metre mesafe içinde yapılaşma yasaklanmaktadır. Bu yazlik konut ise, kazanılmış hak nedeniyle artık elde edilmesi yasal olarak mümkün olmayan geçerli ruhsata sahipdir. Deniz tutkunları için ideal gayrimenkul olduğunu belirtelim. Satılık villa şirket yetkilisi tarafından yasa gereği yer gösterme zaptı düzenlenerek gösterilmektedir. Mugla Marmaris satılık villa ilanları yanısıra müstakil ev ve yazlik konut fiyatları şirketimiz resmi sitesinde güncellenerek satilik kiralik bilgileri verilmektedir. Detay bilgiler için lütfen bize ulaşınız.

Gönenç Emlak Marmaris

27 yıl üzerinde gayrimenkul sektöründe danışmanlık hizmeti vermekte olan şirketimiz güvenli satış süreci yönetmektedir. Alıcı satıcı karşılıklı görüştürme prensibimizdir. Marmaris satılık villa, kiralik daire konut arsa gayrimenkul ilan sitesi bilgilerini güncel yayınlamaktadır. Selimiyeemlak acentemiz müstakil ev villa konut inşaatına uygun arsa bilgilerini sunmaktadır. Portföyümüze son kayıt edilen emlak bilgileri özet akış sisteminde yer almaktadır. RSS butonundan sisteme ulaşmanız olanaklıdır. Marmarisbox Emlak Bülteni ücretsiz üyelikle abonelerine sektörden haberler sunmaktadır.

Yasal Uyarı: Yayınlanan yazılarımızın tüm hakları Gönenç Emlakçılık Şirketi’ne aittir. Kısmen veya tamamen alıntı yapılarak link verilse dahi kullanılamaz.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita