Satılık Villa Müstakil Evler Konut // Gönenç Emlak Marmaris

özel yüzme havuzu, otoparkı bulunan, yeni deprem yönetmeliğine uygun inşa edilmiş  satılık villa müstakil ev konut. 

Emlak Danışmanı

Satılık Villa Müstakil Evler Konut

 • İlan No
  126
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  200
 • Oda Sayısı
  3+1
 • Kat Sayısı
  2
 • Bulunduğu Kat
  1+2
 • Bina Yaşı
  10-20
 • Isınma
  Klima+Kombi
 • Banyo Sayısı
  1
Açıklama

Marmaris Satılık Villa

Villalar beldesinde bulunan, doğa manzaralı, net 480 m2 arsa üzerine yapılmış olan, özel yüzme havuzu otoparkı bulunan yeni deprem yönetmeliğine uygun inşa edilmiş  satılık villa müstakil ev konut.

Özellikler

Girişte çelik kapı, antre, yüzme havuzuna cepheli salon, geniş teras balkon, kapalı mutfak, kalorifer sistemi, klima, pencereler modern panjur, ısı cam olup, kullanışlı geniş masif merdiven ile üst kata çıkılır. İkinci kat merdiven çıkışı sahanlık, üç adet yatak odası, bir adet master banyo, ana yatak odasında ebeveyn banyo mevcuttur. Çatı arası için kullanım alanı vardır. Kat irtifakı yapılmıştır. Yabancıların satın almaları, konut kredisi için uygundur. Randevu ile gayrimenkul gösterilir. Güvenli alışveriş için alıcı satıcı karşılıklı görürüşme sağlanır. Satilik kiralik daire konut arsa villa taleplerinizi görüşmek üzere gonencemlak ofisini lütfen arayınız. Danışmak kazandırır.

Alıcılara Villanın Gösterilmesi

Firma ofis yetkilisinden randevu talep etmeniz yeterlidir. Taşınmaz, ilçe içinde olduğundan gösterim işleminde ücret talep edilmez. Ancak, Bakanlığın tebliğine uygun olarak yetkili ile alıcı veya alıcılar arasında iki nüsha tutanak düzenlenir. Verilen hizmetin kayıt altına alınması prosedür gereğidir. Konut hakkında ayrıca deteylı bilgi verilir..

Gönenç Emlak Ltd. Şti.

Marmaris Gönenç Emlak Şirketi Türkiye güney sahillerinde danışmanlık, müşavirlik hizmeti vermektedir. Şirketimizin merkez ofisi Marmaris de bulunmaktadır. Özellikle yabancılara yönelik satış süreci yönetiyoruz. Türkiye'de yabancıların emlak satın alması serbesttir. Bu süreç yaklaşık iki- üç gündür. İsime özel tapu senedi tanzim edilmektedir. Belediye hudutları dışında yabancılara satış yasaktır. Ancak Avrupa müktesebatı nedeniyle şirketler için serbesttir. Yabancı sermayeli ve yabancı ortaklı şirketler işlem yapabilir. Gönenç Emlak Şirketi geniş portföyünde villa, ikiz villa, daire, dubleks, arsa, otel tipinde yüzlerce emlak bilgisi vardır. Satılık ilan listesi düzenli olarak günceldir. Emlak endüstrisi hakkında bilgiler Marmarisbox Bülten'de yayınlanır. Mugla Marmaris sahillerde satılık kiralık daire konut ve Marmaris emlak arsa villa ada köy evleri ile otel gayrimenkul ilanlari sunuluyor. Bülten üyeliği ücretsizdir.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita