Satılık Villa Turunç Evleri // Gönenç Emlak Marmaris

Muğla Marmaris Turunç emlak ilanları ve satılık villa bilgileri Gönenç Emlak Şirketi tarafından sunulmaktadır.

Emlak Danışmanı

Satılık Villa Turunc Evleri

 • İlan No
  549
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  150
 • Oda Sayısı
  3+1
 • Kat Sayısı
  2
 • Bulunduğu Kat
  1+2
 • Bina Yaşı
  7
 • Isınma
  Klima+Şömine
 • Banyo Sayısı
  2
Açıklama

Turunç Satılık Ev

Gayrimenkul, Marmaris merkezden 17 km uzaklıkta, Dalaman havaalanına ise yaklaşık 110 km mesafededir. Satılık villa , denize, Turunç merkeze 300 metre mesafade bulunmaktadır. Çevresi ormanlarla ile anfi gibi sarmalanmış, açık denize bakan muhteşem manzarası beldeye yerli yabancı turistlerin, kalıcı olarak yerleşmeye gelen emeklilerin ilgi odağındadır.

Gayrimenkul, sekiz adet villadan oluşan kompleks konumunda, geniş kullanım alanlarına sahip bakımlı bahçe, fonksiyonel yüzme havuzuna sahipdir. Villaların girişinde çelik kapı, antre, şömineli salon, ahşap üzeri granit hazır mutfak, wc üstü ahşap pergule kaplı geniş veranda bulunmaktadır. Satilik villa gibi, yeni deprem yönetmeliğine uygun biçimde inşaatı yapılan yapılar güvenlidir.

Gayrimenkul, İkinci kat; iki adet yatak odası, bir adet master banyo wc, kuvet, duşakabin ile, balkona sahipdir. Müstakil emlak, pencereler ısıcam, balkonlar dekoratif ferforje demir desteklidir. Konut kredisi uygun olan satilik villa, randevu alınarak gösterilir, bilgi verilir. Bu işlem T.C.Sanayi ve Ticaret Bakanlığı 2003 tarih, ÖSG-200359 nolu tebliğine uygun olarak yapılır. Turunc satılık ev için alıcı ile şirketimiz arasında resmi Yer Gösterme Tutanağı tanzim edilir, işlem belgelenir. Konut kredisi kullanım kriterlerine uygun olan Satilik villa için koşulları bankanıza danışmanız önerilir. Güvenli alışveriş için alıcı satıcı karşılıklı görüştürülür. Lütfen, müstakil emlak, kiralik ev, satılık ev, isteklerinizi şirket ofisine iletiniz.

Turunç

Yirmi yıl önce Köy statüsünde bulunarak muhtarlıkla yönetilen Turunc'da, Yerel Yönetimler yasa değişikliği ardından, Belediyelik tesis edildi. Nitekim, gelirlerle bütçesi artan yönetim büyük ölçüde alt yapı yatırımlarını tamamladı. Ardından, yapılaşma ivme kazandı. Deniz yolu yada ormanlar içinden gelen karayolu ile ulaşılan belde hızla gelişti. Bu gelişmeye paralel Turunc satılık ev fiyatları yükseldi, arsa parselleri prim yaparak katlandı. 30 Mart 2014 yerel seçimlerinde ise, yasa gereği Belediye kapatıldı. Nüfus 500 kişi üzerinde olduğundan, Mahalle konumu ile Marmaris Belediyesi'ne bağlandı. Mugla Büyük Şehir Belediyeliği'ne bağlı yönetim faaliyeti, İl Özel İdaresi Müdürlüğü'nün de kapatılmasıyla yetkiler daraltıldı, güçlendirildi.

Gönenç Emlak Marmaris

27 yıl üzerinde süredir şirketimiz aktif profesyonel danışmanlık hizmeti vermektedir. Muğla Marmaris Turunç gayrimenkul ilanları ve satılık villa bilgileri Gönenç Emlak Şirketi tarafından sunulmaktadır. Portföyümüz düzenli güncellenmektedir. Türkiye güney sahilleri ve Muğla çevresi hizmet alanımız olarak hedeflenmiştir. Nitekim; Muğla Marmaris sahillerde satılık kiralık daire konut ve Marmaris arsa villa ada köy evleri ile otel gayrimenkul ilanlari sunulmaktadır. Ayrıca; Marmariste satılık ev ile Marmariste kiralık ev bilgileri satılık arsa köy evi ilanları da portföyümüzde yer almaktadır. Sosyal medyada şirket adına açılan hesaplarımızda bizi takip edebilir, yeni ilan duyurularını izleyebilirsiniz.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita