Selimiye Denize Sıfır Satılık Arsa // Gönenç Emlak Marmaris

Marmaris Selimiye denize sıfır kadastro yoluna sınır cepheli satılık arsa. 

Emlak Danışmanı

Selimiye Denize Sıfır Satılık Arsa

 • İlan No
  506
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  5508
 • İmar
  imarlı
 • Taks
  %5
 • Kaks
  %10
 • Kadastro Yolu
  Yolu Var
Açıklama

Selimiye Satılık Emlak

Marmaris Selimiye denize sıfır kadastro yoluna sınır cepheli satılık arsa.  %10 eğime sahip, iki koy ve Selimiye manzaralı, iki adet parselden oluşan, yan tarafı hazine arazisi olan, alt yapı hizmetlerine sahip satılık özel arsa. Satış fiyatı € 1.750.000 veya karşılığı kur üzerenden TL olarak belirlenmiştir. Arsa iki parselden oluşmaktadır.

18 maddeden oluşan ve Ağustos 2005 yılından beri halen yürürlükte olan, Muğla ili sınırları içinde yer alan, Özel çevre koruma bölgelerine ait, 1/25.000 ölçekli çevre düzeni planlarındaki kırsal yerleşim alanlarına ilişkin, geçiş dönemi yapılaşma koşulları hakkındaki yönetmelik kriterlerine uygun arsadır. 

Detaylı bilgi almak için lütfen bize ulaşınız. Randevu ile yer gösterilir. Güvenli bir satış için alıcı ile satıcı karşılıklı görüştürülür. 

Selimiye imar bilgileri hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilmek için; hazırladığımız 1 Eylül 2008 de yayına başlayan www.selimiyeemlak.net sitemizi ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.Sorularınız için her iki sitemizden bizlere ulaşabilirsiniz. Pusulanız doğru bilgi olsun.

Marmaris Satılık Emlak

Marmaris merkez ofisinde 25 yıl ayni adreste bulunan şirketimiz, gayrimenkul danışmanlık hizmeti vermektedir. Yüzlerce emlak bilgi,resim sunulan resmi sitemiz interaktif emlak bilgi bankasına sahipdir. Sürekli büyük emeklerle güncellenen bilgiler, aracısız doğrudan emlak sahipleri tarafından iletilen bilgilerdir. Bu nedenle şirketimiz kuruluşundan bu yana alıcı ve satıcı karşı karşıya getirerek satış süreci yönetmiştir. Son kayıt edilen emlak ilanları RSS linkinden takip edilebilir. Gayrimenkul sektörü hakkında bilgiler Marmaris Emlak Bülteni yayınımızda yer alır. Ücretsiz üyelikle bültenden yararlanabilirsiniz.

Yasal Uyarı: Yayınlanan yazılarımızın tüm hakları Gönenç Emlakçılık Şirketi’ne aittir. Kısmen veya tamamen alıntı yapılarak link verilse dahi kullanılamaz.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita