Selimiye Emlak Satılık Arsa Muğla // Gönenç Emlak Marmaris

Muğla çevresi ilanları ve imarlı gayrimenkul hakkında imar bilgileri firmamız tarafından verilmektedir.

Emlak Danışmanı

İmarlı Gayrimenkul

 • İlan No
  669
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  1450
 • İmar
  imarlı
 • Taks
  %5
 • Kaks
  %10
 • Kadastro Yolu
  Yolu Var
Açıklama

Selimiye Gayrimenkul

Muğla çevresi  ilanları ve imarlı gayrimenkul hakkında imar bilgileri firmamız tarafından verilmektedir.. Marmaris'e 40 km mesafede bulunan yerleşim alanı içinde bulunan ve geçiş dönemi yapılaşma koşulları plan hükümleri değişikliğine istinaden, yasal olarak villa inşaatı yapılabilir satılık deniz manzaralı parsel. 1/25.000 ölçekli Revizyon İmar Planı kapsamında  potansiyel olarak Pansiyon veya villa inşaatı yapılabilir. 

İmar Durumu

18 maddeden oluşan ve Ağustos 2005 yılından beri halen yürürlükte olan, Muğla İl sınırları içinde yer alan, Özel çevre koruma bölgelerine ait, 1/25.000 ölçekli çevre düzeni planlarındaki kırsal yerleşim alanlarına ilişkin, geçiş dönemi yapılaşma koşulları hakkındaki yönetmelik kriterlerine uygun arsa konumundaydı. 1/25.000 ölçekli revizyon imar planı kapsamına girmiş bulunuyor. İl Özel İdare Müdürlüğü kapatıldı. Muğla Büyük Şehir ilan edildi. Ruhsat imar iskan  yetkisi Marmaris Belediyesi uhdesindedir.. 

Detaylı bilgi almak üzere bize ulaşınız. Şirketimizin ofis yetkilisi aracılığıyla ciddi taliplere yerinde gayrimenkul gösterilir. Güvenli bir satış için alıcı satıcı karşılıklı görüştürülür. Yabancıların köylerde gayrimenkul alması yasaktır. Ancak, yabancı ortaklı şirketler mülk satın alabilir. Selimiye piyasasından villa köy evi şirket adına yabancılar satın alınabilir. Muğla Selimiye Emlak ile satılık arsa ilanları Gönenç Emlak Marmaris Selimiye satılık arsalar gayrimenkul bilgileri sürekli yenilenerek sunulmaktadır.

Muğla Marmaris Selimiye

İmar bilgileri hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilmek amacıyla; hazırladığımız 1 Eylül 2008 de yayına başlayan www.selimiyeemlak.net sitemiz ana siteye destek olarak sunulmuştur. Sorularınızla ilgili her iki sitemizden bizlere ulaşabilirsiniz. Şirketimiz, güney sahilleri satılık kiralık daire konut arsa villa ada köy evleri otel bilgilerine yer verilen ilan sitesi yöneticilerimiz tarafından düzenli güncellemesi yapılmaktadır. Ayni zamanda; Marmaris satılık daire ve kiralık ev ilanları takip edebilirsiniz. Pusulanız doğru bilgi olsun. Şirketimiz güney sahilleri satılık kiralık daire konut arsa villa ada köy evleri otel bilgilerine yer verilen ilan sitesi sistematik olarak güncellenerek yenilenir.

Yasal Uyarı: Yayınlanan yazılarımızın tüm hakları şirketimize aittir. Kısmen veya tamamen alıntı yapılarak link verilse dahi kullanılamaz.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita