Selimiye Emlak Satılık Arsalar // Gönenç Emlak Marmaris

Muğla Marmaris Selimiye satılık arsa arazi ve otel konut inşaatına uygun ilanlar Gönenç Emlak portföyünden veriliyor.

Emlak Danışmanı

Selimiye Emlak Satılık Arsalar

 • İlan No
  659
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  918
 • İmar
  Konut
 • Taks
  %5
 • Kaks
  %10
 • Kadastro Yolu
  Yolu Var
Açıklama

Marmaris Selimiye

Muğla Marmaris Selimiye satılık arsa arazi ve otel konut inşaatına uygun ilanlar Gönenç Emlak portföyünden veriliyor. Resmi tapulu, deniz manzaralı, yola boydan 51 metre cepheli, denizden 724 metre mesafede ,önü kapanmaz arsa.

İmar Durumu ve Geçmişi

Ö.Ç.K.K Başkanlığınca onaylı, 1/25000 ölçekli Datça Bozburun Çevre Düzeni Plan Hükümler' nin geçerli olduğu, imar koşullarına sahip, proje durumu esas alınmak üzere, imar durum belgesine sahip,6.50 yüksekliğinde, %33 çatı meyili, yan bahçe 10 metre, arka bahçe uzaklığı 10 metre , Taks 0.05 olmak üzere inşaat yapılma koşullarına sahip ancak; çekme mesafeleri yetmediği için yasal olarak inşaat izni alınamamaktadır. İmar geldiğinde, inşaat yapılabilir. Bu nedenle mevcut durumu itibariyle potansiyel olarak yatırım için uygun bir arsadır. 

18 maddeden oluşan ve Ağustos 2007 yılından beri halen yürürlükte olan, Muğla ili sınırları içinde yer alan, Özel çevre koruma bölgelerine ait, 1/25.000 ölçekli çevre düzeni planlarındaki kırsal yerleşim alanlarına ilişkin, geçiş dönemi yapılaşma koşulları hakkındaki yönetmelik kriterleri hakkında bilgi almak için lütfen bize ulaşınız. Revizyon İmar planı onaylandı. İmar iskan ruhsat gibi konularda Muğla İli Büyük Şehir olduğundan yetki Marmaris Belediyesi'ne aittir. Selimiye köyü artık mahalledir.

Şirketimiz merkez ofisinden alınacak randevu ile gayrimenkul gösterilerek bilgi verilir. Güvenli satış gereği alıcı satıcı karşılıklı görüştürülür. Selimiye Emlak imar bilgileri hakkında ön bilgilere ulaşabilmek, bu konuda sık sorulan soruların yanıtları için; hazırladığımız 1 Eylül 2008 de yayına başlayan www.selimiyeemlak.net sitemizi ziyaret etmeniziöneririz. Sorularınız için her iki sitemizden bizlere ulaşabilirsiniz. Pusulanız doğru bilgi olsun.

Gönenç Emlak

27 yıldan beri bölgemizde danışmanlık faaliyetindeyiz. Kurumsal olarak profesyonel danışmanlık etkinliğimiz sürecinde oluşan portföyümüzde yüzlerce ilan bilgisi binlerce resim desteğinde verilmektedir. Muğla Marmaris Selimiye emlak ve satılık arsa ile imarlı satılık arsalar Gönenç Emlak köy evi müstakil ev villa yazlik konut bilgileri veriliyor. Satılık arsalar yanısıra Marmaris'te satılık daire ve kiralık ev ilanlarından sayfalarımızda aradıklarınıza uygun bulamadığınız taktirde talebinizi lütfen iletiniz.

Yeni ilanların kayıt edildiği, satılmış veya kiralanmış olanlarının silindiği sürekli düzenleme döngüsü ile havuzda yenilenen bilgiler interaktif bilgi bankası niteğiğinde portföyden izlediğiniz resmi şirket sitemizden yayınlanmaktadır. Tüm ilanlarımızı sayfalarımızdan, özet akış listemizden ise son kayıt edilen sırasına göre ilanlar izlenebilir. Sosyal medya gonencemlak duyuruları yayınlardan takip edilebilir. Marmarisbox Bülteni piyasa analiz raporlarını 2008 yılından beri yayınlamaktadır. Ücretsiz üyelik avantajından yararlanınız. Danışmak kazandırır.

Yasal Uyarı: Yayınlanan yazılarımızın tüm hakları Gönenç Emlakçılık Şirketi’ne aittir. Kısmen veya tamamen alıntı yapılarak link verilse dahi kullanılamaz.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita