Selimiye Kiralık Arsa // Gönenç Emlak Marmaris

Muğla Marmaris Selimiye kiralık arsa denize 20 metre mesafede bulunan Gönenç Emlak Şirketi tarafından yıllık peşin ödeme ile kiraya verilecektir.

Emlak Danışmanı

Denize Sıfır Kiralık Arsa

MUĞLA MARMARİS SELİMİYE KÖYÜ
 • İlan No
  442
 • İlan Durumu
  Kiralık
 • Emlak Tipi
  İş Yeri
 • m2
  672
 • Bina Yaşı
  Belirtilmemiş
 • Bulunduğu Kat
  Belirtilmemiş
Açıklama

Kiralık Parsel

5 Yıl için kiraya verildi. Muğla Marmaris Selimiye kiralık arsa denize 20 metre mesafede bulunan Gönenç Emlak Şirketi tarafından yıllık peşin ödeme ile kiraya verilecektir. Girişte Cami yanında ana yola cephesi bulunan arsa muhtelif kullanım amaçlarına uygundur. Araç park yeri, karavan, ticari işlere uygundur. Arsa düz olup, elektri su alt yapı vardır. Taraflar anlaştığı süre yıllık kira kontratı uzatılabilir. Arsanın yeri Marmaris Gönenç Emlak Şirket yetkilisi tarafından gösterilir. Pernsip olarak güvenli alışveriş amacıyla, taliplerin mülk sahibi ile görüşmesi sağlanır.

Kiralama Koşulları

Kiracı, kiraladığı arsayı devir edemez, kısmen de olsa başkalarına kiralayamaz.Kira bedeli yıllık peşin ödenir. Mülk sahibi parseli boş olarak teslim eder.Kiracı mülk sahibinin yazılı izni ile arsanın üzerinde kullanım tasarrufunda bulunabilir. Yasaya aykırı inşaat yapamaz. Sorumluluk kiracıya aittir. Bu yönde gelecek ceza kiracıya aittir.  İşyeri amacı ile yapılan kiralamada ruhsat alınması, su, elektrik, aboneliği  gibi giderler kiracıya aittir.Taraflar anlaştığı taktirde kontrat süresi yasal artış yapılarak devam ettirilebilir. Genel hususlar dışında mukavele karşılıklı görüşülerek düzenlenir.Kira süresi karşılıklı görüşülür.

Emlak Danışmanlık Şirketi 

Şirketimiz 01.01.1994 tarihinde Marmariste kuruldu. 1994 yılından beri süredir profesyonel gayrimenkul danışmanlık hizmeti veriyoruz. Firmamız Datça ile Fethiye arası sahillerde faaliyet göstermektedir. Pazarlama ve danışmanlık yönünde çalımalarımız Selimiye emlak piyasasında yatırımcılara yönelik arsa tarla arazi satış ve kiralama üzerinedir. Müstakil ev, köy evi, villa tipi konut pazarlama son yıllarda merkez dışına yöneliktir. İlanlarımız portföyün önemli bir kısmını içermektedir. Mümkün olduğunca ayrıntılı bilgi vermeye gözen gösteriyoruz. Firmanın adına açılmış sosyal medya hesaplarından son kayıt edilen satılık kiralık ilanlarını takip edebilirsiniz. Haber sitemiz ve blog yazılarımız ile paylaşımlar yapılabilir. Lütfen isteklerinizi iletişim sayfamızdan bize ulaştırınız.   

 

  

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita