Selimiye Satılık Arsa Fırsatı // Gönenç Emlak Marmaris

Selimiye satılık arsa fırsatı deniz gören kadastro yoluna cepheli inşaata uygun yatırım için fırsat parsel şirketimiz tarafından piyasaya sunuldu.

Emlak Danışmanı

Selimiye Satılık Arsa Fırsatı

 • İlan No
  593
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  11200
 • İmar
  imarlı
 • Taks
  %5
 • Kaks
  %10
 • Kadastro Yolu
  Yolu Var
Açıklama

Yatırım Parselleri

Selimiye satılık arsa fırsatı deniz gören kadastro yoluna cepheli inşaata uygun yatırım için fırsat parsel şirketimiz tarafından piyasaya sunuldu. Gayrimenkul bulunduğu mevki açısından geleceğe dönük önemli avantajlar göstermektedir. Metrajın büyük olması önemlidir. Taşınmazlarda en önemli özellik bulunduğu mevki ve bölgedeki kalkınmanın gelişim yönüdür. Yerli ve yabancı müşterilerin yoğun ilgisi bölgenin popülerliğini arttırmaktadır.

İmar Durumu

1989 yılında kadastor çalışmaları başladı. Muhtar senedi sistemi yıllar içinde sona erdei. Günümüzün modern tapu sistemi tamamlanmıştır. 20 yıl önce Bayındırlık Bakanlığı Muğla İmar ve İskan Dairesi Müdürlüğü yürütülen çalışmalarda yerkiliydi. 2008 yılına gelindiğinde İse Muğla İl Özel İdare Müdürlüğü insiyatif sağladı. Geçiş Dönemi Yapılaşma Koşulları Plan hükümlerinde yapılan uygulama gereği koşullar değişti. Pek çok arazi inşaat yapılabilir nitelik kazandı. Bölgede en çok yapılaşma bu dönemde yaygın yoğunlukta yaşandı. Ancak izinleri veren İl Özel idare Müdürlüğü, Muğla Büyük Şehir Belediyesi olunca kapatıldı. Yetki ise Marmaris Belediyesine verildi. Bir ay sonra  !/25.000 ölçekli Revizyon İmar planı onaylanınca belirsiz olan pek çok imar konusu netlik kazandı.

Yatırımcının Beklentisi

Piyasada bulunan muhtelif yatırım araçları içinde en çok kazandıran gayrimenkul olduğu bilinir. Doğru zaman ve yerde makul fiyatla yapılacak teşebbüs başarılı olur. Alıcının hareket ekseni kazanç beklentisidir. Taşınmaza ait sabırlı bilgi toplama, bölgeyi değerlendirme, kalkınma ve gelişme gönü analizi, piyasanın koşulları hakkında sorgulamalar ardından karar verilir. Elbette risk vardır. Ancak, reisk ne kadar büyükse kar marjı da o denli büyük olacaktır. yaşanan süreci kendi başınıza yönetebilirsiniz. Veya konusunda uzman gayrimenkul danışmanlık şirketinden destek alabilirsiniz. Selimiye satılık arsa fırsatı konusunda sorularınızı lütfen bildiriniz.

Danışma Hattı

Yasal inşaat koşulları, plan hükümleri bilgileri için Yatırım Danışmanı yetkilimize sitemizden ulaşabilirsiniz. Datça Bozburun Plan hükümleri bölgede geçerlidir. Çıkarılmış kanunlarla birlikte bütünlük içinde değerlendirilir. Güvenli bir satış için alıcı satıcı karşılıklı görüştürülmesi prensibimizdir. İmar bilgileri hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilmek için; hazırladığımız bloglarımız bölümünden konuyla ilgili içeriklerden faydalanabilirsiniz. Sorularınız için sitemizden bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca ücretsiz Bülten üyelik avantajımızdan faydalanmanız mümkündür. Sitemizin sağ alt kısmına adınız ve elektronik posta adresinizi yazmanız yeterli olacaktır.

Danışmanlık Şirketi 1994 yıldan Beri Faaliyette

Özellikle villa, köy evi, müstakil ev tipi gayrimenkul bilgilerine sitemizde yer verilir. Pusulanız doğru bilgi olsun. Firmamız güney sahillerinde satılık ve  kiralık daire konut arsa villa ada köy evleri otel ilan bilgilerine yer verir. Gayrimenkul ilan sitesi sistematik yenileme çevrimiyle sürekli güncellenir. İlanların güncel ve sağlıklı olmasına özen gösterilir. Datça ve fethiye sahil kuşağında yatırıma uygun arazi ve nitelikli tesisler için ve Selimiye satılık arsa fırsatı hakkında lütfen isteklerinizi bildiriniz. Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz. Akıllı telefonlardan veya bilgisayardan portföyümüzde bulunan 700 adet üzerinde bulunan kayıtlı taşınmaz ilanlarını izleyebilirsiniz.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita