Selimiye Satılık Arsa // Gönenç Emlak Marmaris

Marmaris'e araçla 45 dakika mesafede bulunan Selimiye satılık arsa yatırım için uygundur.

Emlak Danışmanı

Selimiye satılık Arsa

 • İlan No
  629
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  423
 • İmar
  İmarsız
 • Taks
  %5
 • Kaks
  %10
 • Kadastro Yolu
  Yolu Yok
Açıklama

Selimiye

Marmarise araçla 45 dakika mesafede arsalar satışa çıkarıldı.Selimiye satılık arsa, denize yakındır. Köy yerleşim alanı içinde kalan, resmi şahıs tapulu net parseldir. Deniz manzaralı doğa içinde bulunan arsanın kadastro yoluna sınırı olmadığı için yasal ev inşaatı için izine sahip değildir. İmar çalışmalarının devam ettiği Selimiyede uygulama planlarının realize edilmesi üzerine konumunun değişmesi beklenmektedir. Mugla 'nın Büyük Sehir Belediyesi olması bu çalışmaları hızlandıracaktır. Nüfus 500 üzerinde yerleşim aşıldından köyler mahalle olmaktadır. Nitekim 1/25.000 ölçekli revizyon imar planı onaylanmıştır.

Marmaris'e araçla 45 dakika mesafede bulunan Selimiye satılık arsa yatırım için uygundur. Randevu alınarak parsel gösterilir. Bu işlem T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı'nın 2003 tarihinde tebliğ edilen 8 Temmuz tarihli yönetmeliğine uygun olarak gösterilir,bilgi verilir. Güvenli alışveriş gereği alıcı satıcı karşılıklı görüştürülür. 

Selimiye satılık arsa ve gayrimenkulleri yabancıların satın alması yasaktır. Ancak, şirketlerin gayrimenkul satın almaları serbestdir. Mugla çevresi belediye hudutları dışında kalan bölge içinde kalan arsalara inşaat izini özel şartlara bağlıdır. Arsa yola sınırı var ise inşaat yapmak mümkündür. Denizden 100 metre sonrası için ev yapılabilir. Şirket merkezi Marmarisde bulunmaktadır. Bazı parsellerde iki katlı villa inşaatı yapılabilir. Selimiyeemlak.net sitemizde bu konuda detaylı bilgi verilmiştir.

Marmaris Gönenç Emlak

Mugla çevresi Selimiye satılık arsa ve Marmaris emlak sektörü villa daire köy evi müstakil ev imarlı arsaları Gönenç Emlak sitesinden sunmaktadır. Şirketimiz oldukça geniş portföye sahiptir. 2006 yılında yayın yaşamına başlayan resmi stemiz sürekli yeni ilanların kayıt edildiği buna mukabil satılan veya kiralanan eski ilanları silerek güncellemeyi döngü olarak gerçekleştiriyoruz.

Yüzlerce ilanın yer aldığı portföyümüz 3000 digital resim eşliğinde sitemizden sunulmaktadır. Listemiz XML sayfamızda, özet akış listesi sunulmaktadır. Etkin kullandığımız sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz. Marmarisbox Bülten ücretsiz üyelik sistemiyle izlenebilir. Avantajlarından yararlanmanız önerilir. Portföyümüzde Selimiye satılık arsa ilanları yanısıra Marmariste satilik daire ve Marmariste kiralik ev bilgileri verilmektedir. Mugla çevresi gayrimenkul ilanları için taleplerinizi isteklerinizi iletebilirsiniz.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita